999 rezultate për

lojtaret

LISTA/ 10 lojtarët me klauzolat më të larta në botë, prinë Benzema Vlera e lojtarëve në vitet e fundit është rritur dukshëm në tregun veror. Me rritjen e kartonit të lojtarëve edhe kla
Milani po endet për të gjetur zëvendësuesin e Zlatan Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic po ngroh motorët për super ndeshjen kundër Napolit, që shënon rikthimin e kampionatit pas pauzës për
Reja: Nuk më lidhin paratë dhe kontrata me Shqipërinë, duhet të rregullojmë shënjestrën Trajneri i kombëtares shqiptare, italiani Edy Reja, ka dalë ditën e sotme në konferencë për shtyp dhe ka folur në lidhje
Rrëfimet më tronditëse të Ronaldos: Nëse do të kisha një grua si të Figos do të qëndroja në shtëpi, lojtarët duan të takojnë vajza Ronaldo Nazario është një nga figurat më të famshme në futboll. Pavarësisht nga cilësia e tij si lojtar, problemet e
Feronikeli kërcënon lojtarët: Të jeni të bindur se do t’i paguani shtrenjtë këto (FOTO LAJM) Feronikeli bëri afrime të rëndësishme në merkaton e verës, ku objektivi i drejtuesve të klubit ishte titulli kampion, po
Koronavirusi "pushton" kombëtaren e Danimarkës, izolohen 8 futbollistë Federata e Futbollit të Danimarkës pas dy testeve pozitive me COVID-19 ka vendosur në karantinë 8 lojtarë të ekipit komb
Vendimi i organeve shëndetësore shkakton rrëmujë me grumbullimin e Italisë Zyrat Shëndetësore Lokale në Itali kanë krijuar një kaos pasditen e djeshme, pasi kanë urdhëruar izolim në mirëbesim të
LISTA/ Këto janë lojtarët e grumbulluar nga Pioli për sfidën ndaj Veronas AC Milani ka publikuar listën e lojtarëve të zgjedhur nga Stefano Pioli për sfidën e radhës ndaj Hellas Verona. "Roso
Ndeshjet e nëntorit, Reja: Uroj të kem të gjithë lojtarët në dispozicion Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja ka dalë sot në konferencën për mediat, ku ka shpallur listën
Lista e Shqipërisë: Reja heq dënimet, zbuloni 27 lojtarët e grumbulluar Shqipëria luan më 11, 15 dhe 18 nëntor kundër Kosovës, Kazakistanit dhe Bjellorusisë. Trajneri Edy Reja ka shpallur list
"CR7 nuk ka mësuar italisht, nuk respekton bashkëlojtarët dhe Italinë" Cristiano Ronaldo është quajtur “injorant”, nga Pasquale Bruno, dhe ish-mbrojtësi i Juventusit ka deklaruar se ylli port
Mposhti Interin, Zidane: Tri pikë të merituara, duhet të urojmë lojtarët Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është ndarë i kënaqur me fitoren ndaj Interit. "Los Blancos" fituan me rezu
Conte, trajneri i "çmendur": Nga kontrolli i plot mbi lojtarët, tek dietat dhe jeta seksuale e tyre Antonio Conte do të jetë në stadiumin “Alfredo Di Stefano” sot (e martë), ku skuadra e tij e Interit përballet me Real M
Kur Iniesta turpëroi lojtarët e Spartakut (VIDEO) UEFA sot kujtoi të mrekullueshmin Andres Iniesta. Iniesta shënoi një epokë në Barcelonë, ​​dhe Messi e la
Lazio dyshon te testet e UEFA-s, do t'i testojë edhe vetë lojtarët Mjeku i Lazio, Dabio Rodia ka konfirmuar se klubi ka "disa dyshime" pasi që testet e UEFA-së treguan 19 raste me Covid-1
Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM) Juventus – Barcelona është kryendeshja e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve. Juventus nuk do të mund të llogarisë n
LISTA/ 10 lojtarët më të shpejtë në Champions (FOTO LAJM) UEFA në raportin e saj vjetor publikoi listën e lojtarëve më të shpejtë për sezonin e kaluar në Ligën e Kampionëve. L
Pioli në telashe, Donnaruma dhe Hague pozitivë me Covid-19, humbin derbin me Romën Donnarumma dhe Hague kanë rezultuar pozitiv në testet e koronavirusit. Jens Petter Hague dhe Gianluigi Donnarumma jan
Rooney zbulon dy bashkëlojtarët më të mirë që ka pasur gjatë karrierës Wayne Rooney ka zgjedhur dy lojtarët më të mirë që ka luajtur përkrah tyre dhe emrat e tyre janë Paul Scholes dhe Cristi
Mediat italiane: Ronaldo luan ndaj Barcelonës Cristiano Ronaldo dhe Weston McKennie thuhet se janë akoma pozitivë me koronavirus, por të dy lojtarët shpresojnë se do