999 rezultate për

lojtaret

10 lojtarët më të vjetër që kanë marrë pjesë në një Kupë Bote Të garosh në një Kupë Bote është arritja më e lartë për çdo lojtar futbolli dhe ta bësh atë në ekipin kombëtar të vendit
Felipe Luis zbulon detaje shokuese nga sjellja e Simeones me lojtarët Felipe Luis ka zbuluar detajet shokuese nga sjellja që ka Diego Simeone me lojtarët e Atletico Madridit. Ish-lojtari
Klopp u del në mbrojtje lojtarëve Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë të premten se do të jetë shumë e vështirë që yjet e Premier Leagues të mo
Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës (FOTO LAJM) Erling Haaland kryeson listën e lojtarëve që kanë arritur më shpejt shifrën e 25 golave, ndërsa luajnë në pesë ligat më
Reali pa dy yje në Superkupën e Spanjës kundër Athletic Bilbaos Real Madridi do të jetë pa lojtarët Dani Carvajal dhe Luka Jovic në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës kundër Athleti
Lojtarët e ekipit spanjoll zbresin nga autobusi për të shtyrë makinat (VIDEO) Moti i keq që ka përfshirë Spanjën ka bërë të papërballueshme kalimin e automjeteve gjatë reshjeve të dendura të dëborës
Lojtarët e skuadrës së njohur spanjolle detyrohen të shtyjnë makinën, shkak moti (VIDEO) Lojtarët e Rayo Vallecano janë përballur me një situatë të pazakontë, ata u detyruan të shtyjnë makinën nga moti i keq.
Spekulimet e fundit rreth merkatos së janarit Bota e futbollit sjell shumë gjëra interesante dhe padyshim që transferimet janë pjesë e tyre. Merkato e janarit tani
Interi me probleme financiare? Lojtarët nuk kanë marrë pagat Humbja e pësuar nga Sampdoria nuk është problemi i vetëm i skuadrës së Interit. Skuadra nga Milano-ja po përballet ed
LISTA/ Këta janë 10 lojtarët më të shtrenjtë momentalisht Lista e lojtarëve më të shtrenjtë në botën e futbollit po ndryshon nga viti në vit dhe po ka emra të ri çdo herë. CIE
"Ndeshje e çuditshme, jam i kënaqur me lojtarët", Conte: Nuk mund të bëj më shumë Antonio Konte e ka quajtur si të çuditshme ndeshjen e Interit ndaj Sampdorias, ku zikaltërit u mposhtën me rezultatin 2-
Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Premierligë, mungojnë yje (FOTO LAJM) shtë zbuluar formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Premierligë, ku mungojnë yjet e Manchester Cityt, respektivisht To
Luhet Milan-Juventus, por sa shumë yje e shohin nga tribuna Milani dhe Juventus përballen të mërkurën në një ndeshje mes të barabartësh, si rrallëherë gjatë viteve të fundit, ku ba
"Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe", ja 10 lojtarët kryesorë në botë mbi 35 vjeç Me moshën e tyre aktuale, ata lehtë mund të marrin diellin diku në një ishull privat, pasi llogaritet si moshë e pension
Marca zgjedh 100 lojtarët më të mirë të vitit që lamë pas, ja kush dominon Viti 2020 nuk ishte si të tjerët sa i përket futbollit, ndërsa pas çdo viti gazeta e njohur spanjolle Marca zgjedhe 100
Formacion i frikshëm, ja 11 yjet e futbollit që mund t'i marrësh falas në fund të sezonit (FOTO LAJM) Në fund të këtij sezoni shumë lojtarë yje mund t'i marrësh falas, pasi disave ju mbaron kontrata dhe disa kanë vendosur
Bilanci i vitit 2020, cilët janë lojtarët më të vlefshëm të Kombëtares Viti 2020 u mbyll dhe të gjitha faqet europiane bënë bilancet për këtë vit kalendarik që sapo përfundoi. Faqja e njoh
Pioli lojtarëve të Milanit: Të punojmë fortë që të kthehemi në Ligën e Kampionëve Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ka kërkuar nga lojtarët të punojnë fort në mënyrë që të rikthehen në Ligën e Kampionëv
Spekulimet e fundit rreth merkatos së janarit, ja lojtarët që mund të ndërrojnë ekip Merkato e janarit po vjen dhe spekulimet e shumta mbi lojtarë që mund të jenë pranë transferimeve tek klube të tjera nuk
Zidane: Synojmë pikët e plota ndaj Elches Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është deklaruar në konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Elches. Tekniku