999 rezultate për

lojtar

Reja: Nuk më lidhin paratë dhe kontrata me Shqipërinë, duhet të rregullojmë shënjestrën Trajneri i kombëtares shqiptare, italiani Edy Reja, ka dalë ditën e sotme në konferencë për shtyp dhe ka folur në lidhje
Po i rrëshqet situata nga duart te Feronikeli, Duro vendos rregull duke dënuar 6 lojtarë Aventura e re e Klodian Duros në krye të Feronikelit nuk po shkon aspak mirë. Rezultatet po mungojnë dhe skuadra po
Rrëfimet më tronditëse të Ronaldos: Nëse do të kisha një grua si të Figos do të qëndroja në shtëpi, lojtarët duan të takojnë vajza Ronaldo Nazario është një nga figurat më të famshme në futboll. Pavarësisht nga cilësia e tij si lojtar, problemet e
Ulja e pagës, Barcelona i vendos ultimatum lojtarëve Menaxhmenti i Barcelonës ka njoftuar zyrtarisht negociatat me disa nga lojtarët për të ulur pagën për shkak të situatës
Ish-lojtari i Juventusit: Ja çfarë do t'i merrja Ronaldos I shitur nga Juventus te Montpellier gjatë verës së kaluar, Steph Mavididi, po tregon cilësitë e tijë në Ligue 1: sulmue
Feronikeli kërcënon lojtarët: Të jeni të bindur se do t’i paguani shtrenjtë këto (FOTO LAJM) Feronikeli bëri afrime të rëndësishme në merkaton e verës, ku objektivi i drejtuesve të klubit ishte titulli kampion, po
Koronavirusi "pushton" kombëtaren e Danimarkës, izolohen 8 futbollistë Federata e Futbollit të Danimarkës pas dy testeve pozitive me COVID-19 ka vendosur në karantinë 8 lojtarë të ekipit komb
Reja: S'e doja miqësoren me Kosovën Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja shpjegoi në konferencën për shtyp, para miqësores me Kosovën, që ekzistojnë ende mun
"Jeni një lojtar i shkëlqyeshëm në FIFA", tifozët nuk ia përtojnë Dembeles (VIDEO) Futbollisti francez Osman Dembele më në fund është gati të luajë dhe të provojë se nuk është vetëm një tepricë e Barcelo
Pas Dzekos, te Roma infektohen me koronavirus edhe 3 lojtarë të tjerë Rastet me Koronavirus në shtëpinë e Romës po rriten në mënyrë shqetësuese. Pas Dzekos dhe portierit të të rinjve, rezult
Renditja: Klubet që prodhuan më shumë lojtarë në Evropë Observatori Ndërkombëtar i Studimeve Sportive "CIES" ka publikuar statistikat e klubeve që kanë prodhuar më shumë lojtar
"K*rvë, kurrë nuk do ta fal", gruaja e Iscos publikon mesazhet ofenduese Mesfushori i Real Madrid, Isco, u rikthye si titullar në sfidën e djeshme kundër Valencias. Pritshmëritë ishin të mëd
Rreshtimi i pakuptimë i Arsenalit sjell edhe kritikat, 7 lojtarë përpara portës për 2 sulmuesit e Aston Vilës Arsenali pësoi një humbje turpëruese në shtëpinë e vet ndaj Aston Villës edhe pse ishte dukshëm favorite në letër. T
Vendimi i organeve shëndetësore shkakton rrëmujë me grumbullimin e Italisë Zyrat Shëndetësore Lokale në Itali kanë krijuar një kaos pasditen e djeshme, pasi kanë urdhëruar izolim në mirëbesim të
LISTA/ Këto janë lojtarët e grumbulluar nga Pioli për sfidën ndaj Veronas AC Milani ka publikuar listën e lojtarëve të zgjedhur nga Stefano Pioli për sfidën e radhës ndaj Hellas Verona. "Roso
Ndeshjet e nëntorit, Reja: Uroj të kem të gjithë lojtarët në dispozicion Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja ka dalë sot në konferencën për mediat, ku ka shpallur listën
Lista e Shqipërisë: Reja heq dënimet, zbuloni 27 lojtarët e grumbulluar Shqipëria luan më 11, 15 dhe 18 nëntor kundër Kosovës, Kazakistanit dhe Bjellorusisë. Trajneri Edy Reja ka shpallur list
Publikohet lista e lojtarëve që kanë më shumë trofe në shekullin 21 Transfermarkt” ka publikuar një listë ku janë të përfshirë 50 lojtarë të cilët kanë fituar më së shumti trofe në shekull
Santos shpall listën e lojtarëve, 50 vite që nuk ndodhte te Portugalia (FOTO LAJM) Java e ardhshme rikthen ndeshjet e kombëtarëve. Portugalia do të zbresë tre herë në fushën e blertë gjatë muajit nëntor.
Shkoi zjarrfikësja për t'i nxjerrë, 11 lojtarë të PSG ngecën në ashensor (VIDEO) Një incident i pakëndshëm u ka ndodhur lojtarëve të PSG-së ditën e djeshme. Plot 11 lojtarë të nënkampionëve të Eu