999 rezultate për

lojtar

Te Tirana luajnë lojtarë që nuk japin asgjë, Halili nuk ka cilësi Ish-futbollisti e trajneri i Tiranës, Shkëlqim Muça, ka analizuar situatën e bardhebluve të cilët nuk po arrijnë të sigu
Tuchel shpërthen ndaj lojtarëve: Në fushë ishin 11 individualistë Paris Saint Germain nuk fiton prej dy javësh në kampionatin francez, pasi mbrëmjen e djeshme u ndal në barazim 2-2 përba
Inzaghi thumbon Pirlon pasi i mori barazimin Nuk është një goditje për mikun e tij të shumë betejave Andrea Pirlo, por mund të duket kështu. Filippo Inzaghi, pikë
Lojtari më i mirë i vitit, Lewandowski favorit FIFA ka publikuar emrat e 11 futbollistëve që do të garojnë për çmimin e futbollistit më të mirë për vitin 2020 "The Bes
Juventusi publikon listën e lojtarëve ndaj Ferencvaros, mbrojtje e "arnuar" Juventusi ka publikuar listën e plotë të lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ndaj Ferencvaros. “Bianconerët” në
Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Interit, bien në sy 3 mungesa të mëdha Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ndaj Interit. “Los Blancos” do jenë me tr
ZYRTARE/ Lojtari më i mirë i vitit 2020, këta janë 8 të nominuarit Viti 2020 ka qenë një ndër vitet më interesante shkaku i pandemisë së COVID-19. COVID-19 jo vetëm që ka shkaktuar ndë
"Lojtari më i mirë i shekullit 21-të", CR7 dhe Messi sfidojnë emrat e mëdhenj Ronaldo, Messi, Ronaldo "Fenomeni" Zidan, Shevçenko, Salah etj do të konkurojnë për çmimin e "Lojtarit të shekullit të 2
Mundën Barcelonën, lojtarët e Atl Madrid nuk u besojnë syve Futbollistët e Atletikos së Madridit u habitën nga Barcelona, por për keq. Kurrë më parë nuk ishin ndier kaq superio
Pogba nuk ishte në listën e lojtarëve ndaj West Bromwich, Solskjaer tregon arsyen Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se mesfushori Paul Pogba, mungoi ndaj West Brom sepse ësht
Ylli i Dortmund bëhet lojtari më i ri që debuton në Bundesligë Talenti i Borussia Dortmundit, Youssoufa Moukoko është bërë zyrtarisht lojtari më i ri që ka debutuar në Bundesligë.
Çudit Hallaçi: Te Kukësi nuk ka as bojkot, as lojtarë të infektuar Kukësi nuk ka përjetuar javë të qeta në këtë fillim sezoni. Rezultatet kanë lënë për të dëshiruar e sikur të mos mja
Tmerrohen lojtarët e tifozët, policia futet me armë në fushë (VIDEO) Pamje tmerri po qarkullojnë në internet, nga ndeshja Grin Bufalos-Nkana e cila përfundoi 5-0 për vendasit, në kampionati
Prestigjozia britanike përfshin Kumbullën në lojtarët më të shtrenjtë që do i mungojnë Euro 2021 (FOTO LAJM) Marash Kumbulla e ka ngjitur shumë lart emrin e tij në futbollin europian dhe për këtë i është dashur shumë pak kohë.
I futi gishtin në prapanicë kundërshtarit, lojtari francez e pëson rëndë (VIDEO) Xhoel Tomkins ylli i skuadrës franceze të regbisë, ka befasuar me veprimin e tij në fushë gjatë përplasjes me kundërshta
Kukësi në telashe, pas problemeve me pagat lojtarët bojkotojnë stërvitjen Plas te Kukësi para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore për shkak të problemi
Deklarata për avionin, Lazio pezullon Luis Alberton për deklaratën Te Lazio nuk është aspak një situatë e qetë, teksa trajneri Inzagi është duke u përballur me shumë mungesa. Koronavio
"Kosova nuk quhet fare, si të kënaqesh me lugë boshe", Hafizi kundër Rejës: Kë quan 3 fitore, me Kazakistanin? Shqipëria e ka mbyllur muajin nëntor me 3 fitore dhe një objektiv të arritur. Skuadra e udhëhequr nga Edi Reja kanë
Reja: Na çatë tr*pin me këtë punën e modulit 3-5-2, sapo mundëm bjellorusët që ishin "monstra" Trajneri i Shqipërisë Edi Reja u justifikua se fitorja me Bjellorusinë u ndërlikua për shkak se mjaft lojtarë që u aktiv
Ozil reagon pas humbjes turpëruese të Gjermanisë ndaj Spanjës: Koha për ta kthyer këtë lojtar Gjermania u mposht me rezultat 6-0 nga Spanja në ndeshjen e fundit të Ligës së Kombeve. Pas humbjes ka reaguar Mesut