999 rezultate për

lojtar

Formacion i frikshëm, ja 11 yjet e futbollit që mund t'i marrësh falas në fund të sezonit (FOTO LAJM) Në fund të këtij sezoni shumë lojtarë yje mund t'i marrësh falas, pasi disave ju mbaron kontrata dhe disa kanë vendosur
Bilanci i vitit 2020, cilët janë lojtarët më të vlefshëm të Kombëtares Viti 2020 u mbyll dhe të gjitha faqet europiane bënë bilancet për këtë vit kalendarik që sapo përfundoi. Faqja e njoh
Arteta: Do të largohen disa lojtarë, por do të shikojmë për përforcime Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta, është rikthyer të flasë për klubin dhe rezultatet. Në fakt lojtarë si Shkodran Must
Pioli lojtarëve të Milanit: Të punojmë fortë që të kthehemi në Ligën e Kampionëve Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ka kërkuar nga lojtarët të punojnë fort në mënyrë që të rikthehen në Ligën e Kampionëv
Spekulimet e fundit rreth merkatos së janarit, ja lojtarët që mund të ndërrojnë ekip Merkato e janarit po vjen dhe spekulimet e shumta mbi lojtarë që mund të jenë pranë transferimeve tek klube të tjera nuk
Ndryshojnë rregullat në Itali, një lojtar mund të luajë me 3 klube të ndryshme brenda sezonit Në Itali kanë vendosur të ndryshojnë duke filluar që nga sezoni 2021-2022. Një futbollist mund të luajë me 3 skuadra
Zidane: Synojmë pikët e plota ndaj Elches Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është deklaruar në konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Elches. Tekniku
Si rrallë herë, Zidane do ta ketë skuadrën e plotë ndaj Elches Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës kundër Elches. "Los Blancos" nuk dinë për
Top 11 lojtarët që varën këpucët në vitin 2020 2020 po i afrohet fundit dhe me të shumë lojtarë kanë vendosur të varin këpucët në gozhdë, pas një karriere të gjatë dhe
Formacioni më i mirë i vitit në Serie A bazuar në notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Ka përfunduar sezoni i dimrit në Seria A, ndërsa skuadrat zhvilluan ndeshje shumë të mira. "SofaScore" ka publikuar f
Data kur nis dhe kur përfundon merkato e dimrit Pas një jave do të jetë e mundur të regjistrohet gjithçka e bardhë në të zezë, por nuk nevojitet starti zyrtar i merkato
Interi "piketon" lojtarin që mund ta lërë Lukakun të pushojë Inter është duke punuar të gjejë një zëvendësim per sulmuesin belg, Romelu Lukaku. Romelu Lukaku është një lojtar shu
E zbulon Tuttosport: Ronaldo refuzoi të marrë çmimin "Lojtari i vitit" për shkak të Lewandowskit Në Emiratet e Bashkuara Arabe janë ndarë çmimet e "Globe Soccer Awards" për futbollistin më të mirë në Botë për vitin 20
E pazakontë, qeni hyn në fushë dhe ndërpret ndeshjen Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ndeshje të ligës amatore në Angli. Bëhet fjalë për sfidën mes Leicester Ni
Zlatan liston 11 më të mirët: Janë makinë pune dhe të çmendur! Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan në një intervistë për Sportweek, rubrikë e Gazzetta Dello Sport ka folur si rrallëh
Cristiano Ronaldo flet pasi u shpall lojtari i shekullit: Më mungojnë tifozët në stadiume Ditën e sotme në Dubai u dhanë çmimet e Globe Soccer Award, ku u akordua edhe çmimi për lojtarin e shekullit të 21-të, t
GLOBE SOCCER/ Robert Lewandowski shpallet lojtari i vitit Ylli i Bayern Munichut, Robert Lewandowski është shpallur lojtari më i mirë i vitit 2020 nga Globe Soccer Awards. Pol
GLOBE SOCCER/ Cristiano Ronaldo shpallet lojtari i shekullit Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka fituar një tjetër trofe të rëndësishëm. Portugezi u shpall lojtari më i mirë
8 yjet që shpëtuan karrierën e tyre në vitin 2020 Sezoni 2020/21 ka bërë që shumë lojtarë të ringjallin karrierën e tyre në kampionatet më të forta. Rol vendimtar kanë
Arsenal përgatitet për katastrofën, "gjobë" e frikshme për lojtarët Periudhë e zezë për Arsenal-in në kampionat. Skuadra e Arteta-s e ka nisur shumë keq sezonin dhe tani ndodhet në vend