999 rezultate për

lojtar

Lojtarët e ekipit spanjoll zbresin nga autobusi për të shtyrë makinat (VIDEO) Moti i keq që ka përfshirë Spanjën ka bërë të papërballueshme kalimin e automjeteve gjatë reshjeve të dendura të dëborës
Tirana e "abonuar" me barazimin, Dede: Kjo skuadër nuk është krijuar nga unë Nuk e fshehu zhgënjimin Nevil Dede për barazimin e radhës që arriti Tirana në kampionat, atë ndaj Bylisit në transfertë.
Lojtarët e skuadrës së njohur spanjolle detyrohen të shtyjnë makinën, shkak moti (VIDEO) Lojtarët e Rayo Vallecano janë përballur me një situatë të pazakontë, ata u detyruan të shtyjnë makinën nga moti i keq.
Spekulimet e fundit rreth merkatos së janarit Bota e futbollit sjell shumë gjëra interesante dhe padyshim që transferimet janë pjesë e tyre. Merkato e janarit tani
Merkatoja e janarit te Bayerni, Flick tregon situatën e "bavarezëve" Trajneri i FC Bayern, Hansi Flick, ka diskutuar mbi afatin kalimtar të janarit. Bayern janë duke kaluar në një periud
Interi me probleme financiare? Lojtarët nuk kanë marrë pagat Humbja e pësuar nga Sampdoria nuk është problemi i vetëm i skuadrës së Interit. Skuadra nga Milano-ja po përballet ed
LISTA/ Këta janë 10 lojtarët më të shtrenjtë momentalisht Lista e lojtarëve më të shtrenjtë në botën e futbollit po ndryshon nga viti në vit dhe po ka emra të ri çdo herë. CIE
"Ndeshje e çuditshme, jam i kënaqur me lojtarët", Conte: Nuk mund të bëj më shumë Antonio Konte e ka quajtur si të çuditshme ndeshjen e Interit ndaj Sampdorias, ku zikaltërit u mposhtën me rezultatin 2-
Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Premierligë, mungojnë yje (FOTO LAJM) shtë zbuluar formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Premierligë, ku mungojnë yjet e Manchester Cityt, respektivisht To
Juventusi publikon listën e lojtarëve ndaj Milanit Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar ndaj AC Milanit. "Bianconerët" do jenë pa sulmuesin Alvaro Morata,
ZYRTARE/ Barcelona huazon Alenën te Getafe Barcelona ka konfirmuar huazimin e mesfushorit Carles Alena të Getafe. Spanjolli do të jetë huazim deri në fund të se
Skandal në Bundesligë: Trajneri qëllon me shishe lojtarin në dhomat e zhveshjes (FOTO LAJM) Gazeta e madhe gjermane “Bild” ka zbuluar një skandal të madh që ndodhi në Bundesligën e Gjermanisë me 20 dhjetor të vit
Luhet Milan-Juventus, por sa shumë yje e shohin nga tribuna Milani dhe Juventus përballen të mërkurën në një ndeshje mes të barabartësh, si rrallëherë gjatë viteve të fundit, ku ba
Juventusi vendos për Dybala, argjentinasi drejt Premier League Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e “Zonjës së Vjetër” dhe për shumë kohë. Ai mu
Hapet sot merkato e janarit në Itali dhe Spanjë, ja kur përfundon Nga sot (e hënë, 4 janar), edhe klubet nga Italia dhe Spanja mund të transferojnë lojtarë. Duke filluar nga dita e so
Milani me 10 lojtarë bën mrekullinë, kuqezinjë mbajnë kreun (VIDEO) Milani ka mposhtur 0-2 Beneventon. Pas 15 minutash lojë, kuqezinjtë fituan një penallti të cilën në gol e konvertoi
Merkatoja e janarit, Solskjaer i hap derën 4 lojtarëve të United Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka hapur derën katër lojtarëve të largohen nga ekipi, ata janë të li
Menjëherë pas zyrtarizimit, Pochettino dëshiron tre lojtarë tek PSG Maurizio Pochettino është trajneri i ri i PSG, dhe si duket argjentinasi do ti futet punës për të sjellur lojtarë të ri
"Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe", ja 10 lojtarët kryesorë në botë mbi 35 vjeç Me moshën e tyre aktuale, ata lehtë mund të marrin diellin diku në një ishull privat, pasi llogaritet si moshë e pension
Marca zgjedh 100 lojtarët më të mirë të vitit që lamë pas, ja kush dominon Viti 2020 nuk ishte si të tjerët sa i përket futbollit, ndërsa pas çdo viti gazeta e njohur spanjolle Marca zgjedhe 100