999 rezultate për

lojtar

Rikthime të rëndësishme, Juventusi publikon listën e të lojtarëve të ftuar ndaj Interit (FOTO LAJM) Juventus ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Interit. Juventus ka publikuar listën e lojtarëve
Klopp u del në mbrojtje lojtarëve Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë të premten se do të jetë shumë e vështirë që yjet e Premier Leagues të mo
Bruno Fernandes "lojtari i muajit" dhjetor, thyen rekordin e Premier League Mesfushori i Manchester Unitedit, Bruno Fernandes është emëruar lojtari më i mirë i Premier League për muajin dhjetor –
Lukaku mposht De Bruyne, zgjedhet lojtari i vitit për Belgjikën Romelu Lukaku është zgjedhur si lojtari i vitit për kombëtaren e Belgjikës. Në një konkurrencë të ngushtë me Kevin de
Brdaric: E njohim mirë Kukësin, do luajmë për fitore Trajneri i Vllaznisë Thomas Brdaric doli këtë të enjte para mediave për të folur për sfidën e të premtes ndaj Kukësit. V
Hazard zgjidhet lojtari më i mirë në historinë e Belgjikës Federata Belge e Futbollit ka hapur një sondazh për të zgjedhur më të mirin e historisë në rastin e 125 vjetorin e Feder
Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës (FOTO LAJM) Erling Haaland kryeson listën e lojtarëve që kanë arritur më shpejt shifrën e 25 golave, ndërsa luajnë në pesë ligat më
Renditja e 20 lojtarëve më të mirë nga viti 2011-2020, Messi i pari, po CR7 ku është? (FOTO LAJM) Faqja e statistikave botërore, IFFHS, ka klasifikuar 20 lojtarët më të mirë nga viti 2011-2020 dhe ai që kryeson është L
Reali pa dy yje në Superkupën e Spanjës kundër Athletic Bilbaos Real Madridi do të jetë pa lojtarët Dani Carvajal dhe Luka Jovic në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës kundër Athleti
Juventusi mori 3 pikë ndaj Sassuolos, por humbi 2 lojtarë Juventusi ka mposhtur Sassuolon me rezultat 3-1 në ndeshjen e javës së 17-të të Serie A. Zonja e Vjetër e nisi shumë
Me 10 lojtarë Sassuolo befason Juven (VIDEO) Sassuolo i përgjigjet menjëherë Juventusit. Edhe pse me dhjetë, skuadra e De Zerbit dhuron spektakël. Locatelli nis a
Dybala e McKennie dëmtohen, telashe për Juventusin Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Juventus-Sassuolo.Juventus ka humbur dy lojtarë kyç në pjesën e parë, pasi McKennie
Gjatë javës pastrues koshash dhe në fundjavë futbollist, lojtari përballet me Totenhem (VIDEO) Një rast i veçant vjen nga Anglia. Shorti në FA Cup ka vënë Totehmemin përballë skuadrës Marine. Këta të fundit janë
Barazimi me Romën, Conte: Bëmë një paraqitje të mirë, nuk transferoj asnjë lojtar Trajneri i Inter, Antonio Conte ka reaguar pas ndeshjes ndaj Romës, të cilën "Nerazzurrët" e barazuan 2-2 në Olimpico.
Juventusi publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Sossuolon, rikthehet Morata Juventus do të ndeshet me Sassuolo në kuadër të xhiros së 17-të të Serie A. Juventus ka publikuar listën e lojtarëve
Marotta ngre alarmin: Klubet e Serie A mund të falimentojnë Shefi ekzekutiv i Interit Beppe Marotta ka paralajmëruar se klubet e Serie A mund të fillojnë të shkatërrohen nëse pagat
Juventusi tenton mundësinë e fundit për të rinovuar me Dybalan Sulmuesi i Juventus, Paolo Dybala, është bërë temë e diskutimeve pasi që nuk ka rinovuar kontratën ende. Zhvillimet e
Lojtarët e ekipit spanjoll zbresin nga autobusi për të shtyrë makinat (VIDEO) Moti i keq që ka përfshirë Spanjën ka bërë të papërballueshme kalimin e automjeteve gjatë reshjeve të dendura të dëborës
Tirana e "abonuar" me barazimin, Dede: Kjo skuadër nuk është krijuar nga unë Nuk e fshehu zhgënjimin Nevil Dede për barazimin e radhës që arriti Tirana në kampionat, atë ndaj Bylisit në transfertë.
Lojtarët e skuadrës së njohur spanjolle detyrohen të shtyjnë makinën, shkak moti (VIDEO) Lojtarët e Rayo Vallecano janë përballur me një situatë të pazakontë, ata u detyruan të shtyjnë makinën nga moti i keq.