999 rezultate për

lojerave

Vdes në moshë të re miliarderi kinez, kush dyshohet se e helmoi Një manjat kinez, i cili vdiq në ditën e Krishtlindjeve dyshohet se u helmua, tha policia e Shangait. Sipas BBC, LinQi,
Shifra të çmendura: Kaq ka kushtuar shtyrja e Lojrave Olimpike Organizatorët e Lojërave Olimpike të Tokios kanë vlerësuar se shtyrja e shkaktuar nga koronavirusi për realizimin e tyre
Ibra akuza ndaj video-lojërave të famshme: Po përdorin emrin dhe imazhin tim Zlatan Ibrahimovic është tërbuar me kompaninë e famshme të video-lojërave “EA SPORTS FIFA”, teksa ka shpërthyer nëpërmje
Në lokalin e tij gëlonin lojërat e fatit, arrestohet pronari Vijojnë kontrollet në të gjithë qarkun Elbasan, në zbatim të planit të masave për evidentimin dhe ndëshkimin ligjor të v
U mbyllën me bujë, hapet gara për dhënien e licencave për kazino Hapet gara për dhënien e licencave për kazinotë. Autoriteti i Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit ne faqen e saj zyrtare ha
Vinin baste me telefon, arrestohen dy persona në Durrës Blutë e Durrësit kanë arrestuar 2 pronarë subjektesh që ushtronin aktivitetin e lojrave të fatit. Sipas policisë, E.
ZYRTARE/ Lojërat Olimpike TOKIO 2020 shtyhen për në 23 korrik 2021 Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) dhe Komiteti Organizues i Lojërave në Tokio kanë vendosur për datën e re për zhvilli
Komitetit Olimpik Ndërkombëtar vendos sot për TOKIO 2020 Një thirrje konferencë është planifikuar sot midis Komitetit Olimpik Ndërkombëtar (IOC) dhe Komitetit Organizues të Lojë
Në gjykatë deri në mesnatë, çfarë u vendos për "kokat" e bixhozit Gjykata e Tiranës ka lënë në arrest me burg 55 nga 87 të arrestuar apo të proceduar pjesë e dosjes ”Fati i Lojërave”. Me
Policia aksion edhe në Tiranë, çfarë u sekuestrua gjatë natës Policia ka ushtruar kontrolle gjatë natës edhe në kryeqytet. Aksioni vjen në kuadër të goditjes së paligjshmërisë str
Pritet verifikimi i pasurisë, si arriti Ervis Martinaj të bëhej "boss" i lojërave të fatit Këtë të mërkurë Operacioni Forca e Ligjit (OFL) i kërkoi Ervis Martinajt që të plotësonte brenda 48 orëve formularin për
Nuk pyetën për ligj, çfarë ndodhi brenda lokalit në Tiranë ku "gëlonin" lojrat e fati Policia e Tiranës ka arrestuar 11 persona ku një prej tyre është dhe pronarin e lokalit. Shërbimet e Komisariatit të
Lokali në Lezhë nuk pyet për ligjin, vijon aktivitetin e lojërave të fatit Duket se ligji për lojërat e fatit nuk kishte rënë në veshin e pronarëve të një lokali në ishull të Shëngjinit pasi atje
I dënuar me 13 vite burg, "mbretit" të basteve në Itali i sekuestrohet shuma e majme Policia Financiare Italiane ka goditur mëngjesin e sotëm një nga klanet më të fuqishme të mafias së Messinës me aktivite
Policia e Kosovës aksion masiv kundër lojërave të fatit Policia e Kosovës e ka konfirmuar se është duke u implementuar një plan operativ në disa lokacione në Vushtrri, ndërsa d
Tiranë/ E kishte kthyer biznesin në bixhoz dhe 'mall', arrestohet pronari Një pronar e kishte kthyer lokalin e tij në një vend ku luheshin lojëra fati dhe konsimohej lëndë narkotike, ndërkohë që
Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO) Pasditen e sotme i ftuar në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon ishte Endri Prifti. Ai jo vetëm që sqaroi të vërtetën e statu
Akt i rëndë! Një grup të rinjsh i vënë flakën këndit të lojërave në Tiranë Një grup të rinjsh, në vend që të përkujdesen, i kanë vënë flakën këndit të lojërave në lagjen e tyre në Allias duke dëm
Hipi në një lodër në parkun e lojërave, gruaja bie dhe plagoset rëndë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një park lojërash në Angli. Sapo ka hipur në një nga lojërat e parkut, një grua ka
Policia aksion kundër lojërave të fatit në Ferizaj Policia e Kosovës në rajonin e Ferizajt është duke zhvilluar një aksion kundër lokaleve të lojërave të fatit që funksion