999 rezultate për

llorente

Juve-Llorente, pritet vetëm firma Pas fjalëve të presidentit të Athletic Bilbao, Urrutia, të cilat kanë konfirmuar mundësitë e largimit të Fernando Lloren
Juventus në bisedime për transferimin e Llorente në Itali Juventus ka konfirmuar bisedimet me Athletic Bilbaon rreth transferimit të sulmuesit Fernando Llorente. Juventus thuhet
Juve-Llorente, tani mund të bëhet Krisje në marrëdhëniet mes Athletic Bilbao dhe Fernando Llorente: Juventus shpreson tani. Sipas asaj që raporton revista
Juventus nuk heq dorë nga Llorente Sipas asaj që raporton në numrin e djeshëm gazeta torineze "TuttoSport", Juventus ka identifikuar Fernando Llorente si o
Llorente në planet e Juventus Mund të jetë Fernando Llorente "top player" që mund të forcojë Juventusin, gjatë sezonit të ardhshëm. Sulmuesi i ka bërë
Derbi City-United për Llorente Të gjithë duan Fernando Llorente. Sulmuesi bask i Athletic Bilbao, pas interesimit të shfaqur prej kohësh nga Bayern Mun
Llorente, zëvëndësuesi i Van Persie? Arsenal po mësohet me idenë se mund të humbasë sezonin e ardhshëm yllin e saj, hollandezin Robin Van Persie. Edhe pse e
Barcelona nën hapat e Llorente Sipas sportives "Sport", Barcelona po bën lëvizje në merkaton e futbollistëve për të sjellë në Camp Nou në sezonin e ard
Man.City, super kontratë për Llorente Seguito dal Real Madrid per il dopo Higuain, l'attaccante dell'Athletic Bilbao, Fernando Llorente, secondo As, piace pur
Baskët fitojnë derbin e "Atletikove" Il secondo e ultimo posticipo della nona giornata del campionato spagnolo si chiude con la vittoria casalinga dell'Athle
Llorente:Mata nuk largohet nga Valencia Pas zërave nga mediat angleze se e ardhmja e Juan Mata mund të jetë larg nga Valencia, nuk mendon kështu edhe presidenti
Torres humbet vendin e titullarit në kombëtare Fernando Torres do ta nisë ndeshjen e sotme miqësore ndaj SHBA në stol pasi vendin e tij e ka zënë Llorente. Torres kohë
Tottenhami me ofertë për Llorenten Trajneri i Tottenhamit, Harry Redknapp, ka ofruar 30 milionë euro për transferimin e sulmuesit të Athletic Bilbaos, span
Llorente, heroi i ri i Spanjës Spanja e ka heroin e vet të ri. Ai quhet Fernando Llorente, i cili po përparon dhe po shkëlqen dita-ditës në karrierën e
Barcelona i "ve syrin" Llorentes Mediat spanjolle raportojnë se drejtori sportiv i Barcelonës, Txiki Beguiristain, është i gatshë