999 rezultate për

llorente

Agjenti i Llorente kontakte me Inter Fernando Llorente nuk po kalon një moment të mirë te Athletic Bilbao. Sulmuesi bask po paguan dëshirën e tij për tu larg
Llorente, hyn në garë edhe Arsenal Shtohen rradhët për Fernando Llorente. Sulmuesi bask do të jetë me shumë mundësi një prej telenovelave më të bukura të m
Llorente mund të vishet zikaltër? Antonio Conte dhe Juventus janë në pritje të "top player" i identifikuar si Fernando Llorente, që në janar ose në verë m
Llorente-tifozëve: Meritoj pak respekt Sulmuesi i Athletic Bilbao Fernando Llorente po kalon një periudhë të vështirë e aspak të lumtur te klubi bask me tifozë
Milan e Inter në Bilbao për Llorenten Ndjekja ndaj Fernando Llorentes do të vazhdojë të jetë e gjatë për Juventusin, sepse sikur të mos mjaftonte refuzimi dhe
Llorente, tashmë edhe Milan Një sulmues që i skadon kontrata vitin e ardhshëm është një okazion i mirë për shumë skuadra, sidomos në kohë krize si k
Juve, jo vetëm Llorente Jo vetëm Fernando Llorente për sulmin e Juventus. Gazeta sportive torineze "TuttoSport" lëshon dritë për mbërritjen e mu
Bomba e Mou: Në janar Llorente te Juve Gjatë dy viteve që ka qëndruar në Itali nuk ka patur marrëdhënie shumë të mira me Juventus por kjo nuk e pengon Jose Mou
Serie A, ja planet për janarin (FOTO LAJM) Një javë pas përfundimit për të marrë pak frymë e për të vënë pak rregull. Më pas rinis gjithçka me mëndjen në janar. Kj
Juve-Llorente, bëhet në janar? Juventus, të paktën për momentin, e ka zgjidhur çështjen e sulmit pas marrjes në formë huazimi të bomberit danez, Nickla
Llorente kërkon me ngulm Juventusin Fernando Llorente kërkon transferimin te Juventusi. Sipas mediave spanjolle sulmuesi i është drejtuar presidentit të Ath
Ja sulmuesit që refuzuan Juven (FOTO LAJM) Bomberi i Athletic Bilbaos, Fernando Llorente, i cili u duk fare pranë Juventus, duket se ka zgjedhur të qëndrojë në Spa
Juventus-Llorente, gjithçka enigmë Fernando Llorente nëpërmjet agjentit të tij shumë shpejt do të bëjë të ditur vendimim për të ardhmen por edhe në rast të
Llorente në Angli? Agjenti: Ka mundësi I intervistuar nga tabloidi britanik "Daily Telegraph", agjenti i Fernando Llorente, Carlos Arino Bajo, ka folur për të
Juve-Llorente, Bilbao ul çmimin Vazhdojnë tratativat mes Juventus dhe Athletic Bilbao për sulmuesin Fernando Llorente. Sipas asaj që raportojnë mediat i
Llorente, optimizëm te Juventus Fernando Llorente është drejt largimit nga Athletic Bilbao dhe drejtuesit e Juventusit janë optimist se shumë shpejt do
Fërshëllehet nga tifozët, Llorente kërkon largimin Fernando Llorente dhe Athletic Bilbao: një raport dashurie që zgjati 8 vjet, por tashmë është i destinuar të shkojë drej
Llorente, hyn në lojë edhe Barça Konkurrente e rrezikshme për Juventus në rrugën për të marrë shërbimet e sulmuesit të Athletic Bilbao, Fernando Llorente
Song te Barça, Llorente te Arsenal Me shumë gjasa, Alex Song do të jetë goditja e Barcelonës për mesfushën. E tërhequr plotësisht nga gara për Javi Martine
Juve-Bilbao, jo vetëm Llorente Pas konfirmimit se Fernando Llorente nuk do të rinovojë kontratën me Athletic Bilbao, në Itali menjëherë mediat publikua