999 rezultate për

llorente

Llorente drejt largimit nga Juventusi Shpërthimi i Alvaro Morattas këtë vit dhe goli vendimtar i Alessandro Matrit në finalen e Kupës së Italisë, kanë bërë që
Fiorentina-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Mbrëmja e sotme sjell në skenë gjysmëfinalen e kthimit të Kupës së Italisë mes Fiorentinës dhe Juventusit ku bardhezinjë
Barcelona, 4 emra për sulmin (FOTO LAJM) Barcelona po mendon që tani për merkaton e ardhshme edhe pse në verë nuk do të mund të afrojë në skuadër asnjë futbollis
Juve-Fiorentina, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Juventus dhe Fiorentina zbresin këtë mbrëmje për të luajtur gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë. Allegri do të përd
Parma-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores së Lazios në "San Siro" ndaj Milanit sot në "Tardini" luhet çerekfinalja e dytë e Kupës së Italisë. Përballë
Champions, Llorente: Nuk e dua Realin në fazën tjetër Juventusi i mjaftoi një barazim pa gola përballë Ateltico Madrid për të kaluar në fazën me eliminim direkt të Champions
Llorente karikon Juven: E mposhtim Atleticon "Atletico është një skuadër e komplikuar, ngjason me italianet pasi mbrohet mirë dhe sulmon. Si gjithmonë do të tentojmë
Show në Spanjë! Llorente bëhet këngëtar (VIDEO) Pas paraqitjeve të mira me Juventusin në Serie A Fernando Llorente u rithirr në kombëtaren e Spanjës nga tekniku Vicente
"Çmendet" Juventus, 7 gola Parmës (VIDEO) Juventus shpartallon Parmën në ndeshjen e javës së 11 të Serie A. Skuadra e Massimiliano Allegrit fitoi thellë 7-0 në ta
Vidal-Llorente, Juventus rikthehet te fitorja (VIDEO) Pas hapit në fals në javën e shtatë të Serie A përballë Sassuolos dhe pas disfatës të mesjavës në Champions League përba
Olympiakos-Juventus, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas humbjes së thellë të Romës përballë Bayern Munchen sot i vjen rradha Juventusit të zbresë në tapetin e Champions Lea
Del Bosque publikon listën: rikthehet Pique, Llorente jashtë Vicente Del Bosque ka zbuluar listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës kundër Sllovakisë dhe Luks
Llorente: Unë dhe Tevez plotësojmë njëri-tjetrin Fernando Llorente mendon se ai dhe Carlos Tevez janë një kombinim ideal sulmuesish për Juventusin. Llorente thotë se at
Laura Barriales, bukuroshja "sjell" Moratan te Juve (FOTO LAJM) Modelja spanjolle Laura Barriales, e njohur në ekranet më të famshme të Italisë por edhe për lidhjen e saj dy-vjeçare me
Morata-shokut: Nëse ikën Llorente, shkoj te Juventus Alvaro Morata-Juventus, gjithmonë e më parë. Sulmuesi i Real Madrid është gati të veshë fanellën bardhezi por më parë "Z
"Çmendet" Valencia, 30 milionë për Llorenten E ardhmja e Fernando Llorentes është gjithnjë e më larg Juventusit. Sulmuesi spanjoll kërkohet nga tri skuadra të La Lig
Barça-Juve, shkëmbim Sanchez-Llorente? Barcelona ndryshon drejtim dhe mbërritja e Luis Enrique mund të thotë shumë për merkaton e Juventusit. Ish tekniku i Rom
102 pikë, sezon rekordesh për Juven (VIDEO) Juventus e ka mbyllur në mënyrën më të bukur të mundshme sezonin 2013-2014 në Serie A. Kampionët e Italisë mposhtën 3-0
Lista paraprake: Ja 30 kampionët e Spanjës për "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Vincente Del Bosque ka publikuar listën paraprake të Spanjë për Botërorin "Brazil 2014". "Furitë e Kuqe", që do të tento
Llorente: Kundër Benfikës, ndeshja e jetës! Fernando Llorente ndihet më i karikuar se kurrë në pritje të gjysmëfinales së sotme në Europa League kundër portugezëve