999 rezultate për

liza

Kishin simptomat e COVID-19, dalin përgjigjet e analizave të dy vajzave në Gjirokastër Paraditen e sotme, u janë marrë kampionet dy qytetareve nga Gjirokastra të cilët kishin shfaqur dyshime nga prekja prej
Dyshohej për koronavirus, del përgjigjja e analizave të aktorit Kivanç Tatlitug (FOTO LAJM) Aktori turk Kivanç Tatlitug është dërguar në spital pas dyshimeve se është prekur nga Koronavirusi. Aktori ishte vetëkar
Shkoi për kontroll rutinë, mjekët shtrojnë me urgjencë në spital modelin shqiptar (VIDEO) Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka bërë me dije se është shtruar në spital për të bërë kontrollet për Koronavirusin. Ai ka
Dyshohet për koronavirus, analizat e gruas nga Memaliaj nisen drejt Tiranës Një 65-vjeçare në Memaliaj dyshohet se është infektuar nga koronavirusi. Mësohet se gruas i janë marrë analizat dhe janë
COVID-19 i shndërron qelizat e pacientit në "fabrika të viruseve" Sipas ekspertëve kur COVID-19 sulmon, ai e kthen qelizën e pacientit në një “fabrikë virusesh”. Ai e nis me sipërfaqen e
Në gjendje të rënduar, dërgohet me urgjencë tek Infektivi deputeti shqiptar me COVID-19 Gjendja e deputetit Adriatik Alimadhi është rënduar. Mësohet se ai është dërguar para pak minutash në Spitalin Infek
Deputeti shqiptar u prek nga koronavirusi, tregon bisedën me Gramoz Ruçin Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, ku ka n
Deputeti i Shqipërisë del pozitiv me koronavirus Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, ku ka njoft
Mjekja tek Infektivi dyshohet e infektuar me koronavirus Një mjeke tek Infektivi dyshohet se është infektuar me COVID-19. Gjatë ditës së sotme ka pasur simptomat të ngjashme
Dyshohej për koronavirus, del përgjigja e analizave për kancelaren Merkel Kanë dalë përgjigjet për Kancelaren Merkel e cila iu nënshtrua analizave pas kontaktit me një mjek të infektuar. Med
U dyshua për koronavirus, dalin rezultatet e analizave të nënpresidentit amerikan Nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence, ka rezultuar negativ në testet për koronavirus. “Ju raportojmë me
Si e lufton sistemi imunitar virusin? Shkencëtarët australianë thonë se kanë arritur të detajojnë mënyrën sesi e lufton sistemi imunitar I njeriut koronavirus
Nga paraliza te haluçinaçionet, ndjesitë më të çuditshme në gjumë (FOTO LAJM) Natën do të dëshironim të flinim në mënyrë paqësore dhe të rivendosim energjinë… Sidoqoftë, është e vështirë të gjesh
Koronavirusi, evakuohet pa afat Mbretëresha Elizabeth II Familja Mbretërore në Britaninë e Madhe ka dalë sot me një deklaratë për sa i përket masave që po merr kjo familje ndaj
OBSH në Shqipëri tregon kur duhet të bëhen analizat për koronavirusin “Distancimi është mjeti më i fuqishëm që, të gjithë bashkë, kemi për të kapërcyer këtë krizë”. Deklarata bëhet nga zy
Kuqezinjtë që aktivizohen në Spanjë i nënshtrohen analizave të koronavirusit La Liga e ka marrë seriozisht çështjen e Koronavirusit dhe ka urdhëruar 42 ekipet profesioniste (Liga e parë dhe e dytë)
Laborator i dytë për analizat e koronavirusit? Manastirliu tregon ç’po ndodh Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se po përgatitet një laborator i dytë për kryerjen e analizave nga kor
48 persona shkojnë për analiza në QKUK pas frikës për COVID-19 Pas frikës për infektim me virusin COVID-19, 48 persona kanë shkuar në QKUK për analiza. Këtë e ka konfirmuar Salih A
Dy deputetë të dyshuar për koronavirus, dalin rezultatet e analizave Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot nëntë raste të reja të prekur nga COVID 19, duke shkuar në 51 numri total në vend
A mund ta mposhtim COVID-19? Viruset janë agjentët infektivë më të vegjël që variojnë nga 20 deri në 300 nm (1 nano metër është një e milionta e mili