999 rezultate për

liverpul

Arsenal e Liverpul pranë Manuel Vargas Sipas sitit Firenzeviola.it, Arsenal dhe Liverpuljanë duke përgatitur ofertën e tyre për peruanin e Fiorentinës, Manuel
Në janar Kivu te Liverpul Mbrojtësi rumun i Interit, Kristian Kivu duket se do të kalojë në Anfield Road. Klubi i Liverpul duke parë që nuk mundi
Torres në Çelsi Skuadra e Liverpulit dhe Çelsit, kanë arritur marrëveshje për transferimin e yllit spanjoll Fernando Torresit, raportojn
Liverpul , Agger kërkon largimin Edhe me Hodgson si në të shkuarën me Benitez , Daniel Agger , mbrojtësi I Liverpul , nuk arrin të gjejë hapësira në form
Barazon Liverpul (VIDEO) Futbollistët e Birmingemit dhe Liverpulit kanë luajtur të dielën pa gola, në takimin e parafundit të xhiros së katërt të
Meireles në radarin e Liverpulit Drejtuesit e skuadrës së Liverpulit në ditët e fundit të merkatos verore janë duke bërë përpjekje për të gjetur zëvendës
Java e dytë e Premier liga-s Java e dytë e Premier ligës angleze fillonë me shtatë takimet e sotshme, ndërkohë që dy përballje tjera do të zhvillohen
Toinoven në radarin e Liverpulit Skysports.com bënë të ditur se Liverpuli po përgatitet të dërgon ofertë drejt PSV Ajnhoven për shërbimet e sulmusit Ola
Mourinho preferon Liverpulin Sic duket trajneri i skuadrës së Inter do të shkojë në kampionatin anglez, pikërisht te sk
Ferdinand: Ta mundim Liverpulin Rio Ferdinnd shpreson se sot ekipi i tij do ta fitojë ndeshjen kundër ekipit të Rafa Benitez, dhe se ekip
Anceloti: Forca Liverpul! Trajneri i Çelsit, Karlo Ançeloti, deklaroi se do të bëjë tifo për Liverpulin në
De Federico kontrate me Liverpulin Klubi i Premier League, Liverpool, lidhet me një angazhim të Matias de Federico, i cili shihet si Lionel Messi
Laveci terheq edhe Liverpulin Dëshira e vetme e argjentinasit Laveci është të aktivizohet sezonin e ardhshëm në një
Liverpuli interesohet per Lorik Canen Liverpuli është duke përgatitur një ofertë për mesfushorin shqiptar Lorik Cana. Futbollist
Liverpuli fiton bindshem ne transferten e Hullit Liverpuli me fitoren 3-1 në transfertë me Hullin arrin të ruajë hapin e Mançesterit kryesues.
Liverpuli kerkon fitoren Skuadra e Liverpulit do të luajë sonte në transfertë me Uiganin për javën e 23-të t&e
Liverpul - Çelsi 1:1 Në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së ligës së kampionëve, Liverpuli nuk arriti