999 rezultate për

liverpoolit

Sot Ajax-Tottenham, cila skuadër do ti bashkohet Liverpoolit në finalen e Madridit Sonte luhet akti i dytë i gjysëm finales së dytë. Ajax pret në shtëpi Totteham. Ekipi i drejtuar nga Pochetino kërkon
Robertson i "shushat" kokën Messit Andrew Robertson mund ta konsiderojë veten me fat që i shpëtoi kartonit të kuq, pasi e goditi Lionel Messin në kokë gjat
Tifozët e Liverpoolit lenë pa gjumë lojtarët e Barcelonës (VIDEO) Liverpooli do të luajë ndeshjen e kthimit në Champions ku do ti duhet të përmbysë disavantazhin 3-0 të pësuar një javë m
Mungojnë Firmino e Salah, Klopp kthen sytë nga Shaqiri Në pritje të komfirmimit zyrtar për mungesën e Firminos, por edhe të Mohamed Salah në gjysmëfinalen e kthimit të Champio
Liverpool kalon në epërsi përballë Newcastle (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Newcastle Unitedit, e cila po zhvillohet pë
"Shpërthejnë" tifozët e Liverpoolit ndaj Klopp: Përse luajti Origi para Shaqirit? Tifozët e Liverpoolit kanë shpërthyer ndaj Jurgen Klopp duke e akuzuar atë pas futjes në lojë të Origi dhe jo të ksovari
Zbulohet çfarë u tha Klopp lojtarëve të Liverpoolit pas humbjes me Barcelonën Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tregon se çfarë u tha lojtarëve pas humbjes 3-0 në "Camp Nou" me Barcelonën në gjy
Plas humori në Spanjë, tifozi i Liverpoolit hedh në shatërvan atë të Barcelonës (VIDEO) Gjysmëfinalja e parë e Championsit mes Barcelonës dhe Liverpoolit në "Camp Nou", që do të zhvillohet sonte, pritet të je
Liverpoolit i rikthehen dy yjet për ndeshjen ndaj Barcelonës Liverpooli do të luajë nesër aktin e parë në Champions kundër Barcelonës në Camp Nou. Në prag të supersfidës vijnë la
Do festosh nëse i shënon Liverpoolit? Përgjigjet Suarez Luis Suarez do të festojë nëse shënon kundër Liverpoolit. Sulmuesi uruguaian do të rikthehet të luajë për herë të par
Shaqiri sërish në stol, tifozët shpërthejnë kundër Klopp Tifozët e Liverpoolit kanë kritikuar trajnerin Jurgen Klopp që nuk e ka starstuar Xherdan Shaqirin në ndeshjen e çerek
Nuk është Messi as Ronaldo, lojtari i javës përzgjidhet ylli i Liverpoolit Roberto Firmino është zgjedhur "Lojtari i Javës" pas ndeshjeve të para në çerekfinalet e Champions Leagues. Sulmuesi
Emre Can: Klopp u trishtua kur e kuptoi që unë po largohesha Emre Can ka pohuar se Jurgen Klopp ishte zhgënjyer shumë kur e kishte kuptuar se mesfushori gjerman po e braktiste Liver
Zidane synon yllin e Liverpoolit Realin e Madridit këtë sezon ka dështuar në të gjtha komenticonet duke humbur shkëlqim e dikurshëm. Megjithatë rikhi
Real dhe Barcelona në garë për yllin e Liverpoolit Virgil Van Dijk mund të largohet nga Liverpooli. Për mbrojtësin Holandez janë future në garë Reali dhe Barcelona. Laj
Ylli i Bayern Munich dëmtohet sërish, humbet sfidën ndaj Liverpoolit Nuk ka paqe për Arjen Robben. Anësori është dëmtuar sërish dhe do të humbasë përfundimisht sfidën me Liverpulin të mërk
Legjenda e Liverpoolit akuzon Klopp: Shaqiri duhet titullar sepse i jep energji ekipit Ish-mbrojtësi i Liverpoolit Steven Nicol, deklaron se Xherdan Shaqiri po trajtohet padrejtësisht Jurgen Klopp, duke e ko
Shaqiri në stol, tifozët e Liverpoolit kritikojnë Klopp (FOTO LAJM) Liverpooli shkatërroi 5-0 Watfordin dje në mbrëmje në Anfiel Road por Shaqiri sërish nuk luajti. Për lënjen jashtë të
Ish-trajneri i Liverpoolit pranë stolit të Leicester City-t Brendan Rodgers ka marrë dritën jeshile nga Celtic për të hyrë në bisedime me Leicester City, me këta të fundit që shkar
Ky është plani i Liverpoolit për të nënshkruar me Adrien Rabiot Adrien Rabiot duket se do të jetë përforcimi i radhës për skuadrën e Liverpool. Mesfushori francez flitej se do të ka