999 rezultate për

liverpoolit

Shaqiri tregon objektivin e madh të Liverpoolit këtë sezon Xherdan Shaqiri ka thënë se është ëndrra e tij është për të ndihmuar Liverpoolin të përfundojë ‘agjërimin’ 30-vjeçar për
Messi tifoz i madh i yllit të Liverpoolit Lionel Messi ka shprehur zhgënjimin e tij që Sadio Mane përfundoi jashtë podiumit në garën e Topit të Artë. Argjentin
Gerrard: Messi nuk e meriton "Topin e Artë" Steven Gerrard beson se Lionel Messi nuk e meriton Topin e Artë 2019, pasi për të zgjedhja e duhur për trofeun e këtij v
Napoli pa kapitenin ndaj Liverpoolit Të mërkurën Napoli luan me Liverpoolin në ndeshjen e Ligës së Kampionëve. Carlo Ancelotti për këtë sfidë nuk do të mu
Guardiola sinjale Liverpoolit: Nuk heqim dorë nga titulli Pep Guardiola ka këmbëngulur se skuadra e tij, Manchester City, e ka dëshmuar se kurrë nuk do të dorëzohet me të si traj
Barazohet ndeshja mes Crystal Palace dhe Liverpoolit (VIDEO) Wshtë barazuar gjithcka mes Crystal Palace dhe Liverpoolit. Miqtë kaluan të parët në avantazh në fillimin e pjesës s
Shikoni sa rëndë e përjetoi Shakira humbjen e Barçës kundër Liverpoolit (VIDEO) Këngëtarja e famshme dhe gruaja e Gerard Piques, Shakira, e kishte përjetuar rëndë humbjen e Barcelonës 4:0 kundër Liver
"Legjendë e Liverpoolit", do të befasoheni kë lojtar etiketon kështu Klopp Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ia ka dhënë një epitet të madh sulmuesit Divock Origi. Para ndeshjes me Genkun
Reali i vihet pas Salah, ka gati 130 milion euro Klubi madrilen po planifikon të përforcohet në krahun e djathtë të sulmit për sezonin e ardhshëm dhe ylli i Liverpoolit
"Gerrardi do të jetë trajner i Liverpoolit në 2021" Ish-futbollisti i Liverpoolit Jason McAteer e ka këshilluar trajnerin e Rangers, Steven Gerrard që të largohet nga klubi
Shokët në krah të Xhakës: Ndaj Liverpoolit luajtëm për të Lojtarët e Arsenalit bënë përpjekje këmbëngulëse për ta fituar pikërisht për Granit Xhakën duelin e 1/8 së finales kundë
Milani fut në radarë mbrojtësin i Liverpoolit Milani do të bëjë përpjekje të reja për ta transferuar mbrojtësin e Liverpoolit, Dejan Lovren, pas lëndimit të Mattia Ca
Ozil pritet të jetë kapiteni i Arsenalit përballë Liverpoolit Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka bërë të ditur që Granit Xhaka nuk do të përfshihet në ndeshjen e Kupës së Ligës kund
Tifozët e Genk e teprojnë, thirrje raciste ndaj yllit të Liverpoolit (FOTO LAJM) Fyerjet me përmbajtje raciste po vazhdojnë të dominojnë në kompeticionet e mëdha sportive. Më e reja ka ndodhur para
Thirrje raciste, United fillon hetimet kundër Liverpool Manchester Unitedi i ka filluar hetimet pasi një tifoz në tribunat e stadiumit "Old Trafford" u raportua se bëri thirrje
8 vite më pas, Carragher i kërkon legjendës së United Legjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher i ka kërkuar falje futbollistit francez Patrice Evra. Ngjarja kishte ndodhur
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO) Kanë kaluar 10 vite kur Sunderland mposhti Liverpoolin me një gol kontrovers. Goditja e sulmuesit Darren Bent u devij
Moldavi-Shqipëri, do ta gjykojë arbitri që i dha penallti Liverpoolit Kristofer Kavang do të jetë gjyqtari që do të vendosë drejtësi në sfidën mes Moldavisë dhe Shqipërisë që të do të zhvill
Klopp e ka zëvendësuesin te Liverpool Emri i Jurgen Klopp po qarkullon periudhën e fundit, për kombëtaren gjermane. Trajneri i Liverpoolit shihet nga Federata
Befason Klopp: Largohem nga Liverpooli nëse më bëjnë këtë gjë Jurgen Klopp ka premtuar se ai do të largohet nga posti i trajnerit të klubit nëse Liverpooli ia publikon ndonjë fjalim