999 rezultate për

liverpoolit

UEFA i jep lajmin e madh Liverpoolit, skuadra e Klopp shpallet kampion? Kampionatet e futbollit në Europë janë të ndërprera për shkak të koronavirusit që është përharpur në të gjithë botën.
"E padrejtë t’i jepet titulli Liverpoolit, kampionati duhet shpallur i pavlefshëm" Alan Shearer e konsideron si të padrejtë që Liverpooli të shpallej kampion ende pa përfunduar sezoni. Premier League
Ylli i Liverpoolit dhe e dashura e tij tregojnë se si të mposhtet vetëizolimi (VIDEO) Në këtë kohë të vështirë të gjithë po mendojnë se si të kalojnë më shpejt këto momente ku shumica e njerëzve po qëndrojn
Atl Madrid do sulmojë frikshëm, Simeone ka një plan konkret Atletico Madrid ka fituar ndeshjen e parë të Ligës së Kampioneve kundër Liverpoolit 1-0. Sot ata do të luajnë ndeshje
Kapiteni i Liverpoolit i gatshëm për Atleticon, Alisson jo ordan Henderson është gati të kthehet në skuadrën e Liverpoolit pas lëndimit të tij. Lajmin e ka bërë të ditur trajner i
Tre humbje në katër ndeshje, Van Dijk i del në mbrojtje Liverpoolit Virgil van Dijk doli fuqishëm në mbrojtje të Liverpool-it, pas humbjes 2-0 ndaj Chelsea. Hollandezi tha se sezoni i "
3 humbje në 4 ndeshjet e fundit, lojtari i Liverpoolit zbulon fjalët e Klopp Liverpool ishte duke zhvilluar një super sezon deri në 4 ndeshjet e fundit ku ka regjistruar 3 humbje. "The Reds" vaz
Pësuan humbje e parë këtë sezon, futbollisti i Liverpoolit kërkon falje Mbrojtësi i krahut të majtë të Liverpoolit, Andy Robertson, ka kërkuar falje për humbjen e parë. "Kishim dy shanse të
Rekordi i Arsenalit mbetet në ëndrrat e Liverpoolit Liverpool është njoftuar me humbjen në këtë sezon në Premierligë. Është Watfordi ai i cili ia doli ta mposht të “pamp
Vjen lajmi i keq për Xherdan Shaqirin Skuadra e Liverpoolit nuk mund të llogarisë në shërbimet e Xherdan Shaqirit për shkak të lëndimit. Shaqiri nuk është
Legjenda e Liverpoolit: Disa nuk ja dinë vlerën Salah Lengjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher, ka folur për sulmuesin e "the reds", Mohamed Salah. Sipas ish-mbrojtësit, s
Befason Sterling: Vajza ime akoma këndon këngët e Liverpool Sulmuesi anglez i Manchester City-t nga 2015 wshtw larguar nga skuadra e Liverpoolit aty ku edhe u bw ylli botwror. Por
Barcelona e "fiksuar" pas yllit të Liverpoolit, ofron Coutinhon dhe një "thes" me para Sadio Mane verën e ardhshme mund të jetë goditja e madhe e Barcelonës në merkato. Sikurse raporton britanikja “Mirror”,
Rashica te Liverpool? Flet Klopp Liverpooli ka shprehur interesim për Milot Rashicën. Ditë më parë "Bild" raportoi se Jurgen Klopp synon transferimin
Werner sinjale Liverpoolit: Do të përshtatesha mirë në "Anfield" Timo Werner nxit akoma spekullimit për një kalim të mundshëm të tij nga sezoni i ardhshëm te Liverpooli. Ylli gjerman
Jurgen Klopp tregon skuadrën që dëshiron të fitojë Serie A Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka befasuar me skuadrën që do dëshironte të fitonte Serie A këtë sezon. Gjermani
Nëse Manchester City i hiqet titulli i 2014 dhe i jepet Liverpoolit, tifozët kanë një kërkesë të veçantë Steven Gerrard ishte fytyra më tragjike e Liverpoolit në sezonin 2013/14, atëherë kur kishte rrëshqitur në ndeshjen ndaj
Messi apo Ronaldo? Arnold befason me përgjigjen e tij Trent Alexander Arnold ka zhvilluar një bashkëbisedim me fansat e tij në rrjetin social, Twitter. Në pyetjen se a do
Bayerni del nga kornizat, hap "thesin" për sulmuesin e Liverpoolit Bayern Munchen po mendon seriozisht për yllin i Liverpoolit, Roberto Firminio. Bavarezët synojnë të përforcojnë sulmi
Lojtarët e Liverpoolit të gjithë me pushime, Milner jo Të gjithë lojtarët e Liverpoolit nga skuadra e parë kanë shkuar në pushime me leje të Jurgen Kloppit. Shumica nga ta kan