999 rezultate për

liverpoolit

Timo Werner vendos mes Bayern Munchen dhe Liverpoolit Ylli i Leipzig, Timo Werner është i vendosur për mos u transferuar në Gjermani bën të ditur Bild. 24 vjeçari në vend
6 vite nga rrëshqitja e famshme e Gerrard që i kushtoi titullin Liverpoolit (VIDEO) Në vitin 2014 Liverpooli ishte shumë afër ta fitonte titullin e Premierligës duke e thyer mallkimin e gjatë. Ndeshja
Talenti premtues i Liverpoolit ëndërron të bëhet si Gerrard Talenti premtues i Liverpool ka treguar synimet qw ka pwr karrierwn e tij. Elliott, pas disa paraqitjeve të mira me F
Super lajm, ish mbrojtësi i Liverpoolit shërohet nga tumori në tru Ish mbrojtësi i Leeds dhe Liverpool, Dominic Matteo ka dhënë një lajm të mrekullueshëm. Matteo ka treguar që ai tashm
Real Madridi vazhdon të interesohet për yllin e Liverpoolit Duke se për Real Madrid transferimi i yllit të Liverpool, Sadio Mane, do të jetë prioriteti kryesor gjatë kësaj vere.
Mourinho i kishte thenë "PO" Liverpoolit në 2004, por çfarë ndodhi? Jose Mourinho doli në skenën e futbollit elitar europin në periudhën 2002-2004 në krye të Portos, skuadër me të cilën fi
Zbulohen fanellat e reja të Liverpool (FOTO LAJM) Footyheadlines, portali i specializuar për zbulimin e fanellave të skuadrave, ka zbuluar sot fanellën e Liverpoolit nga
Pogba hakmerret ndaj legjendës së Liverpoolit: Nuk e dija se kush ishte Paul Pogba ka gjetur kohë që t’i hakmerret legjendës së Liverpoolit, Gareme Sounnes, duke thënë se ai nuk e kishte njohu
U infektua me koronavirus, legjenda e Liverpoolit del nga spitali Legjenda e Liverpoolit, Sir Kenny Dalglish ka lënë spitalin pak ditë pasi u infektua me koronavirus. Ikona e Liverpoo
Legjenda e Liverpoolit infektohet me koronavirus Ish futbollisti dhe trajneri i njohur i Liverpool-it, Sir Kenny Dalgish ka dalur pozitiv me koronavirus. 69 vjeçari ë
Legjenda e Liverpoolit preket nga Koronavirus në moshën 69-vjeçare Legjenda e Liverpoolit, Sir Kenny Dalglish, ka rezultuar pozitiv pas testeve për Koronavirus, pasi ishte shtuar në spita
Holebas: Jepjani titullin Liverpoolit dhe anuloni sezonin në Premier League Mbrojtësi i krahut të majtë të Watfordit, Jose Holebas, ka bërë thirrje që sezoni i Premier ligës të anulohet dhe Liverp
Aksidentohet ish-ylli i Liverpoolit me vajzën e tij, përfundojnë në spital Ish mbrojtësi i Liverpoolit, John Arne Riise dhe vajza e tij Ariana kanë pësuar një aksident me makinë në Norvegji duke
Zbulohet plani sekret i Premierligës për t’i dhënë titullin Liverpoolit para pezullimit të sezonit Drejtuesit e Premierligës kishin përpiluar plane sekrete për të kurorëzuar Liverpoolin me titullin e kampionit para se k
"Premier League duhet të mbyll sezonin, t’i jepet titulli Liverpoolit" Premier League është ndalur për shkak të Coronavirus-it. Megjithatë, kampionati anglez duhet të kthehet më 1 qershor.
Përvec kampionatit, koronavirusi i prish punë Liverpoolit edhe në merkato Timo Werner mund të qëndrojë në RB Leipzig sezonin e ardhshëm në mes të kaosit në mbarë botën të shkaktuar nga koronavir
E gjithë Europa dëgjoj sot himnin e Liverpoolit, ja arsyeja (VIDEO) Të gjitha radiostacionet në Europë ditën e sotme në orën 08:45, me iniciativë të Unionit Evropian të Transmetimeve, kanë
Mos e humbinsni: 10 momentet kur Sadio Mane i tregoi botës se është njeri dhe futbollist i madh Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane njihet për natyrën e tij të qetë dhe është një nga ata që “milionat” dhe “fama” nuk e
UEFA i jep lajmin e madh Liverpoolit, skuadra e Klopp shpallet kampion? Kampionatet e futbollit në Europë janë të ndërprera për shkak të koronavirusit që është përharpur në të gjithë botën.
"E padrejtë t’i jepet titulli Liverpoolit, kampionati duhet shpallur i pavlefshëm" Alan Shearer e konsideron si të padrejtë që Liverpooli të shpallej kampion ende pa përfunduar sezoni. Premier League