999 rezultate për

liverpoolin

Werner refuzon Realin dhe Liverpoolin, vazhdon kontratën me RB Leipzig Timo Werner thuhet se ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës me skuadrën gjermane, RB Leipzig, duke refuzuar s
Naby Keita flet pas arritjes së marrveshjes me Liverpoolin Naby Keita ka dhënë intervistën e tij të parë pas nënshkrimit me Liverpoolin për verën e ardhshme, duke thënë se projekt
Bayern Munich merr vendimin për të ardhmen e Renato Sanches Renato Sanches kërkoi ditën e djeshme që ai të mos përfshihej në ekipi për ndeshjet e radhës së Bayern Munichut. Port
Barca nuk bëri super ofertë për Coutinhon, por la nam për Liverpoolin Pasditja e kaluara e pa Barcelonën teksa iu refuzua oferta e fundit prej 125 milionë eurosh nga Liverpool për Coutinhon.
Lajmi i fundit/ Rebelohet Coutinho, i thotë Kloopit: Nuk do luaj më me Liverpoolin Philippe Coutinho vazhdon të refuzojë qëndrimin e tij në Liverpulool, edhe nëse i kushton atij vendin e tij në Kupën e B
Tottenham i gatshëm të ndjekë Liverpoolin në interesin e Barcelonës për Eriscen Tottenham do të hedhë poshtë çdo përpjekje të Barcelonës për të synuar Christian Eriksen. Londinezët e veriut janë të
"Këtë që ti ma bën mua, ta bëfshin të tjerët ty"- mallkimi i Barcës zë Liverpoolin Menaxheri i Southampton Mauricio Pellegrino thotë se kërkesa për transferim të mbrojtësit nuk ka ndryshuar vendimin e kl
Roma kontakton Liverpoolin për ti marë 'hakun' e Salah Mesfushori i Liverpulit Lucas Leiva nuk u shfaq në miqësoren e klubit në Wigan të premten mbrëma. Arsyeja mendohet të
Salah është gati për Liverpoolin, Kloop me padurim po pret 25-vjeçari u bashkua me Reds për një shifër rekord prej 36.9 milionë euro. Skuadra e Reds shpreson që egjiptiani mund të
Milner kërkon falje pasi humbi penallti për Liverpoolin Mesfushori i Liverpoolit, James Milner, ka kërkuar falje pasi ka humbur një penallti në ndeshjen me Southamptonin sot në
E refuzon Liverpoolin dhe Bayernin, Julian Brandt tregon arsyen Julian Brandt do të mbetet në Bayer Leverkusen edhe edicionin tjetër. 21 vjeçari ka vendosur të refuzojë ofertat që i
Ja çfarë thotë Guardiola pas barazimit me Liverpoolin Trajneri spanjoll pas barazimit 1:1 të skuadrës së tij me Liverpoolin, është shprehur shumë i kënaqur me lojtarët e tij,
Hull City shokon Liverpoolin e Klopp-it (VIDEO) Hull City merr një fitore spektakolare ndaj Liverpolit duke e mundur në shifrat 2-0. Skuadra e Da Silvas ka befasuar Klo
Coutinho zgjat "martesën" me Liverpoolin Felipe Coutinho ka zgjedhur të vazhdojë karrierën me Liverpoolin, duke ia besuar karrierën e tij trajnerit Jurgen Klopp
Guardiola “maskohet” për të ndjekur Liverpoolin, Klopp ka një përgjigje brilante Liverpooli fitoi dje me lehtësi ndaj Stoke City-it, por lajmi i mbrëmjes ishte prania e Guardiolës në stadium për të ndj
Rrëfimi i Klopp: Ja si fitoj sërish me Liverpoolin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka ardhur me ide të qarta dhe synon që të arrijë majat ashtu si te Borusia e Dortmu
Ja çfarë thotë Granit Xhaka për Jurgen Kloppin Mesfushori kosovar i Arsenalit, Granit Xhaka, në një intervistë të gjatë për sajtin zyrtar të ‘Topçinjve’, e ka mohuar s
Sevilla spektakolare: Përmbys Liverpoolin dhe fiton Kupën (VIDEO) Ndeshja finale mes Liverpool dhe Sevillas ka qenë spektakolare lidhur me atë cka ekipet dhanë në fushë dhe gjithashtu e
Kjo është super bukuroshja që "sfidon" sonte Liverpoolin (FOTO LAJM) Super sfida e mbrëmjes së sotme në Europa League do të jetë ajo mes Dortmundit dhe Liverpoolit. Skuadra angleze do të ud
Dortmundi rrezikon të humbasë 6 yje pa asnjë qindarkë në verë (FOTO LAJM) Borussia Dortmund është ende në garë në 3 kompeticione për këtë sezon. Përveç kampionatit gjerman, Kupës së Gjermanisë,