999 rezultate për

liverpoolin

Marotta konfirmon interesimin për lojtarin Drejtori sportiv i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka konfirmuar se Bianconerët po tentojnë ta transferojnë Emre Canin nga
Mediat italiane hedhin hipoteza mbi fjalët e Canit: Tregoi respekt por do ta lërë Liverpoolin Calciomercato.com raporton se fjalët e Can për të rinovuar kanë të bëjnë vetëm me respektin që ai e ka për Liverpoolin.
Can u thyen zemrën në dysh juventinëve, kërkon rinovimin me Liverpoolin Emre Can është i hapur që të rinovojë me Liverpoolin dhe që të qëndrojë në Anfield përkundër spekullimeve që deklaronin
Xabi Alonso tregon ëndrrën e mbetur peng Xabi Alonso ka mbetur i dashuruar me ish-skuadrën e tij, Liverpoolin, të cilën ëndërr ta menaxhoj një ditë, pasi kaloi p
Coutinho duhet të zëvendësohet sa më shpejt Transferimi i Coutinhos tek Barcelona e gjen Liverpoolin të dobësuar për betejat në ligën e kampionëve dhe kampionat. Va
Ndërron jetë legjenda e Liverpoolit Ish-portieri i Liverpoolit, Tommy Lawrence, ka ndërruar jetën sot në moshën 77-vjeçare, ka njoftuar klubi përmes një kom
Dhe Reali e ngacmoi Liverpoolin për Coutinhon por dështoi Ditët e fundit të Philippe Coutinho kanë qenë ndër më intensivet e jetës së brazilianit 25-vjeçar por nuk bëhet fjalë pë
Zyrtare: Liverpooli dhe Barcelona kanë arritur akordin për Coutinhon Klubi i Futbolli i Liverpoolit njofton se është arritur marrëveshje me Barcelonën për Philippe Coutinhon. Po ashtu ed
Coutinho nuk udhëton me Liverpoolin për në Dubai, transferimi i tij mund të kompletohet këtë javë Barcelona pritet ta kompletojë brenda pak ditëve transferimin rekord të Philippe Coutinhos, në vlerë 160 milionë euro, p
Sytë e Manchesterit po e shqetësojnë Barçën, përgatit rinovimin për Umtitin Sipas mediumit The Press, Barcelon po mundohet të shmangë largimin e mbrojtësit francez Umtiti, i cili është i rëndësish
City lë shumë mbrapa Liverpoolin për Virgil van Dijk Manchester City është shumë më para se rivali kryesorë Liverpool për yllin, Virgil van Dijk. The Telegraph shkruan se
City lë shumë mbrapa Liverpoolin për Virgil van Dijk Manchester City është shumë më para se rivali kryesorë Liverpool për yllin, Virgil van Dijk. The Telegraph shkruan se
I përhershmi zhbllokon rezultatin për Liverpoolin kundër Evertonit (VIDEO) Është sërish i njëjti, është sërish Muhamed Salah ai i cili i ka dhënë epërsinë Liverpoolit në minutën e 42 kundër Evert
Doktoresha i ndalon lojtarët e Spartak’ut të kryejnë marrdhënje para ndeshjes me Liverpoolin Victoria Gameeva, është doktoresha e specializuar në kardiologji, e cila ua ka ndaluar futbollistëve të Spartak’ut të kr
Sevilla ngrin festën pas barazimit dramatik me Liverpoolin, trajneri diagnostikohet me kancer Lajm i keq për Sevillan, në lidhje me shëndetin e trajnerit Eduardo Berizzo pikërisht pas atij barazimi epik me Liverpoo
Sevilla surprizon në fund Liverpoolin, festival golash në Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla dhe Liverpooli kanë dhuruar spektakë në ndeshjen e sotme që kanë barazuar me shifrat 3-3 në "Ramon Sanchez Pizju
Moreno: Nuk dua që ai të largohet Ylli brazilian është shumë afër për të lënë Liverpoolin, por shoku i skuadrës është duke bërë të pamundurën që ai të qën
Real Madrid ndërhyn tek "ndjenjat" e Barcelonës, kontakton Liverpoolin për Coutinhon Ylli brazilian i Liverpoolit, Philippe Coutinho është bërë shkak i një ‘El Clasicos’ në mes të Barcelonës dhe Real Madri
Tottenham "shpartallon" Liverpoolin në Wembley (VIDEO) Tottenham Hotspur ka mundur me rezultatin e thellë 4-1 skuadrën e Liverpoolit në "Wembley". Që në minutën e 4' sulmu
Salah trefishon shifrat për Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli për momentin është duke shkatërruar Mariborin në Slloveni me shifrat 3-0. Golin e tretë e ka shënuar Moha