999 rezultate për

liverpoolin

Guardiola e shijon këtë gjë për herë të parë pas vitit 2015 Liverpooli mposhti përsëri mbrëmë ndaj Manchester Cityt të Pep Guardiolas, duke e eliminuar nga UEFA Championsi League.
Lajme të mira për Liverpoolin para ndeshjes me Cityn Një lajm i madh pritet që të vije për Liverpoolin para ndeshjes së nesërme në "Etihad Stadium" në UEFA Champions League.
Salah në radarët e PSG-së Sipas mediave franceze Paris Saint-Germain dëshiron të sjellë në Parc De Princ, Mohamed Salah. Sipas Le10 Sport PSG k
Guardiola vazhdon të habisë: Me Liverpoolin luajtëm mirë City nesër mund të zyrtarizojë titullin kampion në Premier Ligë nëse fiton derbin kundër Man Utd, Por ata do të jenë
UEFA merr vendimin për të dënuar Liverpoolin Shishe, flakadan dhe gjëra të forta janë gjuajtur në drejtim të Pep Guardiolës dhe lojtarëve të tij në kohën kur ata po
I pandalshmi, Mohamed Salah shifra të frikshme këtë sezon me Liverpoolin Është padyshim më meritori tek Liverpool, që këtë vit po bën mrekullinë në UEFA Champions League. Sulmuesi për të cil
PSG rivalizon United dhe Liverpoolin për mbrojtësin e Napolit Paris Saint-Germain, Manchester United dhe Liverpool janë në garë për mbrojtësin e Napolit, Faouzi Ghoulam. Algjerian
Blerja më e shtrenjtë në histori, vetëm kjo e bën Liverpoolin të heqë dorë nga Salah Forma e jashtëzakonshme e Mohamed Salah, ka bërë që Liverpooli ta ketë të vështirë ta mbajë lojtarin ashti siç e kishte
Murinho me "autobusin" e tij mban larg Liverpoolin nga vendi i dytë (VIDEO) Manchester United ka arritur të mposhtë minimalisht Liverpoolin me rezultatin 2-1. Vendimtar për djajt u tregua Rashf
Rihapet derbi, autogoli i Baillyt rikthen Liverpoolin në lojë (VIDEO) Ishte e sigurtë se kjo sfidë nuk do të kalonte pa dhuruar emocione të mëdha. Në pjesën e parë gjithçka u duk si e leh
Sërish Rashford, United gjunjëzon Liverpoolin (VIDEO) United ka thelluar avantazhin në ndeshjen undër Liverpoolit. Ishte një rrëmujë e krijuar në zonë që dërgoi topin në k
Mourinho për ndeshjen Liverpoolin:Një ndeshje më shumë Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka thënë se ndeshja kundër Liverpoolit është po aq e rëndësishme sa ajo kun
Salah drejt eklipsimit të rekordit të Suarezit Ai nuk është një qendërsulmues, golat e tij nuk janë vetëm finalizime por Mohamed Salah, është njëriu që ka bërë Liverpo
Liverpool shkatërron Porton, prek çerekfinalen në Champions (VIDEO) Liverpool ka bërë një hap të madh drejt çerekfinales së UFA Champions League, pas fitores 5-0 ndaj Portos në "Estádio do
Sneider tregon pse zgjodhi Galatasarayn dhe jo Liverpoolin kur la Interin Sneider ka treguar disa prapaskena nga karriera e tij të cilat nk ishin tëe njohura më parë. Hollandezi momentalisht ësh
Inter kontakton Liverpoolin për të mbyllur transferimin e Sturridges Interi është i interesuar për shërbimet e Sturridges. Por zikaltrit nuk mund ta blejnë në mënyrë të drejtpërdrejt
Swansea mposht minimalisht Liverpoolin në Liberty Stadium (VIDEO) Swansea ka mposhtur Liverpoolin e Jurgen Kloppit, me rezultatin 1-0 në "Liberty Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për jav
Swansea shokon Liverpoolin (VIDEO) Swansea ka befasuar Liverpoolin duke i shënuar golin e vantazhit në "Liberty Stadium". Goli është shënuar nga Mawson
Salah i papërmbajtshëm: Shënon gol çdo 93 minuta Mohammad Salah shënon thuajse një gol për çdo ndeshje me Liverpoolin. Ky është një rekord që askush prej lojtarëve të tj
Marotta e pranon se po tentojnë për të marrë mesfushorin e Liverpoolit Drejtori Sportiv i Juventusit, Beppe Marotta e ka pranuar se janë në bisedime dhe po tentojnë transferimin e Emre Can.