999 rezultate për

liverpoolin

UEFA gjobit Liverpoolin dhe Pep Guardiolën UEFA ka gjobitur edhe Liverpoolin me 20.000 euro pas incidenteve në ndeshjen e parë të çerekfinales së Championsit në pr
Trajneri spanjoll parashikon rezultatin e finales së Championsit mes Realit dhe Liverpoolit Ish-trajneri i Real Madridit, Vincente Del Bosque, ka deklaruar se asnjë lojtar i Liverpoolit nuk do të mundë të zinte v
Giggs: Shpresoj se Reali dhe Bale do ta mposhtin Liverpoolin Ryan Giggs shpreson se Gareth Bale të triumfojë në finale të Champions Leagues duke mbështetur bashkëkombësin e tij ndaj
Salah refuzon Realin: Jam i lumtur në Liverpool Real Madridi i është vënë në kërkim të yllit egjiptian, Mohamed Salah. Klubi Merengues e dëshiron në ekip që në merka
Fekir hedh poshtë spekullimet se ka marrëveshje me Liverpoolin Para disa ditësh u raportua se Liverpooli ka marrëveshje për transferimin e yllit francez të Lynonit, Fekir, por mesfush
Emre Can mendon rinovimin me Liverpoolin por me një kusht Mesfushori i Liverpoolit, Emre Can po e mendon dhe rinovimin me Liverpoolin. Sipas The Mirror, Emre Can ka kërkuar q
Klopp i ka në dorë fatin, skuadra Çekisë bën tifo për Liverpoolin në finale Skuadra kampione e Çekisë, Viktori Plzen, është e detyryar të mbështesë Liverpulin në finalen e UEFA Champions League nd
2 Mohamed Salah në një foto, por cili prej tyre luan për Liverpoolin? (FOTO LAJM) Sozitë janë ndër gjërat më të bukura që mund të hasim në rrugë. Në një pozicion të tillë ishte Mohamed Salah, i cili
Lovren presion Realit: Duhet ti trembeni përballjes me Liverpoolin Lovren nuk i trembet Realit, por përkundrejt kësaj ai thotë që duhet tu frikësohen ata për përballjen me Liverpoolin në
Manolas: Me pak cilësi mund ta mposhtim Liverpoolin Kostas Manolas beson se Liverpooli ka më shumë ritëm se Barcelona, por "më pak cilësi" mund ti mposhtin. "Kjo është n
Roma të përmbysë Liverpoolin? Klopp u tërheq veshin: S'jemi Barcelona ne Jurgen Kloppe shikon veten me një këmbë në finalen e Kijevit. Madje dhe kur i përmendet përmbysja tekniku ironizon me ek
Ka dhe një biletë për në finale, Roma pret Liverpoolin me këto formacione Roma do të presë Liverpoolin në Olimpico pas disfatës së parënë Angli me 3 gola disavantazh. Romës i duhet një fitore 3-
Zyrtare: Roberto Firmino zgjat kontratën me Liverpoolin Sulmuesi brazilian, Roberto Firmino ka zgjatur kontratë me klubin anglez, Liverpool. Ai ka nënshkrua një kontratë af
Nainggolan dëshiron që të bëjnë me Liverpoolin të njëjtë gjë si me Barcelonën Radja Nainggolan shpreson që së bashku me shokët e skuadrës të bëjnë një tjetër përmbysje të çmendur njëlloj si ajo kund
Mohamed Salah shkruan historinë me Liverpoolin Mohamed Salah po shkruan historinë me Liverpoolin. Ai ka vendosur një rekord të ri duke u bërë lojtari i parë në hist
Roma eleminoi Barcelonën, por për Tottin Liverpool është shembulli që duhet ndjekur Francesco Totti zgjedh Liverpoolin si shembull për t’u ndjekur nga Roma. Sipas tij vetë shqiptimi i emrit Liverpool mbje
Di Francesco i gatshëm për Liverpoolin: Jam i kënaqur me ekipin tim, jemi gati Roma arriti të mposhtë në udhëtim Spalin 0-3. Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco ka mbetur tejet i kënaqur me paraqi
Para ndeshjes me Liverpoolin, Dzeko i ka kujtimet e freskëta me Barcelonën Roma akoma nuk e ka harruar atë që i shkaktoi Barcelonës në ndeshjen e dytë në Olimpico. Pas eliminimit të katalanasve r
Galliani mbështet Romën: Hakmerru edhe për ne Ish-administratori i deleguar i Milanit, Adriano Galiani, sot senator në parlamentin italian, është rikthyer të flasë sh
De Rossi për Liverpoolin përsërit të njëjtë frazë si para ndeshjes me Barcelonën Daniele De Rossi i Romës në lidhje me shortin e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ka folur me elozhe rreth kundërshta