999 rezultate për

liverpoolin

Klopp paralajmëron Liverpoolin Skuadra e Liverpool do të ketë një takim të vështirë këtë fundjavë përballë Manchester City në kampionatin anglez. Trajn
Katastrofër për Liverpoolin, dëmtohet Naby Keita Naby Keita është larguar nga lojë në 20 minutat e parë të ndeshjes së Champions Leagues për Liverpoolin kundër Napolit.
Liverpoolin barazon këtë rekord Liverpool arritit të merrte një fitore me shumë vështirësi sonte kundër PSG në "Anfield Roar". Djemtë e Jurgen Klopp
Shaqiri: Dua të fitoj tituj me Liverpoolin Mesfushori Xherdan Shaqiri, mendon se përvoja që ka për triumfin në gara të ndryshme do t’i ndihmojë Liverpoolit ta fito
Zyrtare: Jordan Henderson rinovon kontratën me Liverpoolin Mesfushori Jordan Henderson ka rinovuar kontratën me Liverpoolin. Ai sot ka nënshkruar një kontratë të re afatgjatë
Shaqiri debuton me Liverpoolin në Premier League Xherdan Shaqiri ka debutuar me Liverpoolin në Premier League për sezonin 2018/19. Sulmuesi me origjinë kosovare ësht
Shaqiri: Gjithmonë ja arrij qëllimit Xherdan Shaqiri është shprehur optimist për klubin e tij të ri, Liverpoolin, duke thënë se mund të konkurrojnë me Bayern
Scholes: Manchester United nuk është favorit për të fituar Premier Leaguen Legjenda e Manchester untied, Paul Scholes nuk beson se ish klubi i tij ka kualitetit për të sfiduar Manchester Cityn ap
Shaqiri protagonist, ja çfarë ka bërë këtë herë me Liverpoolin (VIDEO) Liverpool ka mposhtur me rezultatin 3-1 Torinon, në miqësoren e fundit para se të fillojë kampionati. Në golin e tret
Shaqiri nuk ndalet, shënon një tjetër gol fantastik me Liverpoolin (VIDEO) Xherdan Shaqiri vazhdon të tregojë se jo më kot është transferuar te një ekip i madh si ai i Liverpoolit. Lojtari me ori
Xherdan Shaqiri shënon supergol në debutimin e tij me Liverpoolin (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm me rrofeshatë ndaj Manchester Unitedit në një ndeshje të turneut p
Xherdan Shaqiri debuton me Liverpoolin Anësori me origjinë kosovare, Xherdan Shaqiri ka debutuar me skuadrën e Liverpoolit. Ai e nisi ndeshjen nga stoli, p
Filloi stërvitjen me Liverpoolin, Shaqiri goditet me shuplaka nga lojtarët e skuadrës (VIDEO) Xherdan Shaqiri është transferuar te klubi i Liverpoolit dhe ditën e djeshme ka zhvilluar stërvitjen e parë me klubin e
Shaqiri rrëfen arsyen e vërtetë pse zgjodhi Liverpoolin Xherdan Shaqiri së fundmi është lojtarë i Liverpool dhe është shprehur shumë i lumtur për këtë lëvizje. Megjithëse z
Xherdan Shaqiri nis stërvitjen me Liverpoolin Ylli kosovar i Zvicrës, Xherdan Shaqiri, ka nisur sot stërvitjet me skuadrën e tij të re, Liverpoolin, në kampin stërvit
Real Madrid rivalizon Liverpoolin dhe Chelsean për talentin e Dortmundit Real Madridi ka vendosur të hyj në garë për shërbimet e ylli të Borussia Dortmundit, Christiano Pulisic. Gjigantët e
"Kam refuzuar Barcelonën dhe Bayern Munich për Liverpoolin" Naby Keita ka refuzuar Barcelonën dhe Bayern Munichin që të transferohej te Liverpooli. “Është e vërtetë që kanë qenë
Shaqiri: Dua të fitoj tituj me Liverpoolin “Dua të fitojë tituj me këtë skuadër”, këto ishin fjalët e para të Xherdan Shaqirit pasi që është zyrtarizuar si lojtar
Zyrtare: Lyon ndërpret bisedimet me Liverpoolin për Nabil Fekir Olympique Lyonnais ka lajmëruar sot zyrtarisht në faqen e tyre të klubit se kanë ndërprerë të gjitha bisedimet me Liverp
Firmino thotë se Alisson e ka pyetor atë për Liverpoolin Roberto Firmino ka thënë sot se portieri i Romës Alisson e “ka pyetur atë për Liverpoolin, por ai ka edhe oferta të tjer