999 rezultate për

liverpoolin

Salah kalon në epërsi Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Burnemouth në transfertë. Golit për skuadrën e Klopp e shënoi Mohamed Salah në minut
Burnley befason Liverpoolin (VIDEO) Burnley ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Turf Moor". Ai që ka shënuar është futbollisti Cork në minutën e
Ylli i Dortmundit refuzon Chelsean për Liverpoolin Anësori amerikan i Borussia Dortmundit, Christian Pulisic, parapëlqen t’i bashkohet Liverpoolit para rivalit të tij, Che
Me një këmbë afër kualifikimit, PSG fiton super-përballjen me Liverpoolin (VIDEO) Paris Saint Germain ka mposhtur sonte me rezultat 2-1 Liverpoolin duke i komplikuar më të madhe kalimin në grupe të nënk
Ancelloti: Napoli do ta eliminojë PSG ose Liverpoolin nga Championsi Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti ka folur për media para ndeshjes në UEFA Champions League kundër Crvena Zvezdës.
Verratti: Ndeshja me Liverpoolin është si një finale Mesfushori i PSG, Marco Verratti ka folur për mundësinë e skuadrës së tij për të arritur në fazën e grupeve të UEFA Cham
Zyrtare: Sadio Mane rinovon kontratën me Liverpoolin Sadio Mane është një lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën e Jurgen Klopp. Por siç raporton "Sky Sports News" të d
Gerrard: Nuk dua të jem trajner i Liverpoolit Ish-mesfushori legjendar i Liverpoolit dhe tani trajneri i Rangers, Steven Gerrard, beson se Jurgen Kloppi do të arrijë
Shaqiri: Dua të ndihmoj Liverpoolin Xherdan Shaqiri është shprehur për golin dhe fitoren e Liverpoolit ndaj Fulhamit. “Harkim shumë i mirë, përfundim i b
Tifozët serbë fyejnë në kor Liverpoolin (VIDEO) Tifozët Delija të Crvena Zvezdës e kanë bërë atë që dinë ta bëjnë më së miri, duke fyer çdo kundërshtarë të tyre në mëny
Crvena Zvezda befason Liverpoolin (VIDEO) Crvena Zvezda ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Rajko Mitic". Ai që ka shënuar është futbollisti Pavkov në
Derbi shqiptarësh, Arsenali sfidon Liverpoolin Premier League rezervon një prej dueleve më spektakolare pasi sot do të përballen Arsenali dhe Liverpooli. Një derbi që
Shaqiri: Fitoj Champions Leaguen me Liverpoolin Sulmuesi i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri tha se “the reds” kanë mundësi reale për të fituar në Ligën e Kampionë
Xherdan Shaqiri komenton golin e parë me Liverpoolin (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri sot e shënoi golin e tij të parë në Anfield me fanellën e Liverpoolit. Xherdan Shaqiri, i cili nuk st
Shaqiri i papërmbajtshëm, shënon golin e parë për Liverpoolin (VIDEO) Liverpool mori një fitore të lehtë sot kundë Cardiffit me rezultatin 4-1 në "Anfield Road". Por një nga meritorët pë
Shaqiri shënon supergol për Liverpoolin (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Cardiffit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar këtë herë është sulmuesi
Salah dyfishon rezultatin për Liverpoolin (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Cernea Zvezdës në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjipt
Liga e Kombeve dëmton Liverpoolin, tifozët i bëjnë thirrje Kloppit për Shaqirin Duket se Liga e Kombeve e ka lënë të gjymtuar skuadrën e Liverpoolit. “The Reds” tashmë do të vuajnë disa mungesa si në
U dëmtuan me kombëtaret, Salah dhe van Dijk janë gati për Liverpoolin Dy lojtarët e Liverpoolit, Mohamed Salah dhe Virgil van Dijk pësuan një lëndim me kombëtaret e tyre përkatëse. Por dë
Rrëfehet Shaqiri: Dua të fitoj Premier Leaguen me Liverpoolin Po bën tre muaj në Liverpool, por qendrën e qytetit nuk e ka shkelur ende dhe vazhdon të jetojë në Manchester. Xherdan S