999 rezultate për

liverpoolin

Kovac frikson Liverpoolin: Kemi cilësi në mbrojtje, por do luajmë në sulm Trajneri i Bajernit, Niko Kovaç, ka qenë dje prezent në konferencën për shtyp para ndeshjes me Liverpulin. Kroati ka
Firminho nxjerr nga situata Liverpoolin (VIDEO) Firminho nxjerr nga situata Liverpoolin (VIDEO) Vetëm 13 minuta ka zgjatur disavantazhi i Liverpoolit kundër Burnley-
Ribery: Nuk kemi frikë Liverpoolin Bayern Munich barazoi 0-0 në ndeshjen e parë të Ligës së Kampioneve në Anfield Road kundër Liverpoolit duke zhvilluar nj
Shaqiri mund të jetë titullar për Liverpoolin në ndeshjen ndaj Watfordit Jurgen Klopp pritet të bëjë ndryshime në formacionin e Liverpoolit për ndeshjen e së mërkurës mbrëma kundër Watfordit në
Solskjaer thumbon Liverpoolin pas përfundimit të ndeshjes Manchester United dhe Liverpool barazuan sot, në ndeshjen që kanë lujatur kundër njëra-tjetrës e vlefshme për kampionati
Bayern Munich sfidon Liverpoolin, mungon Shaqiri (FOTO LAJM) Liverpool- Bayern Munich do të sfidojnë njëra tjetrën sot në mbrëjme në aktin e parë të Ligës së Kampioneve, shkruan Alb
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Pas druajtjeve se Manuel Neuer mund të mos jetë në ndeshje të luajë për Bayern Munichun kundër Liverpoolit në Champions
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Bayern Munich ka marrë një lajm fantastik para përballjes së parë ndaj Liverpoolit në kuadër të UEFA Champions League.
Sadio Mane realizon për Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli e ka nisur në mënyrën e duhur sfidën ndaj Burnemouth në shtëpi duke kaluar në epërsi me sulmuesin Sadio Mane
Salah alamron Liverpoolin, shikoni çfarë shkruan egjiptiani në Twitter (FOTO LAJM) Sulmuesi egjiptian ka postuar një mesazh të mistershëm, të fundit në rrjetin social, para se ta fshijë llogarinë të mart
Zyrtare: Andy Robertson rinovon kontratën me Liverpoolin Andy Robertson ka rinovuar kontratën me klubin anglez, Liverpool. Mbrojtësi i majtë i Reds ka nënshkruar një kontratë
Probleme për Liverpoolin, mbrojtësi 30 ditë jashtë fushave Trent Alexander-Arnold do të mungojë të paktën katër javë si pasojë e një lëndimi në gju. Alexander-Arnold pësoi një
Alisson: Për këtë arsye refuzova Chelsean për Liverpoolin Alisson Becker ka thënë për ‘FourFourTwo’ se ka zgjedhur Liverpoolin verën e kaluar, sepse dëshironte të ishte pjesë e h
Wolves shokon Liverpoolin (VIDEO) Wolves ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Molineux Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti Jimenez në m
Golat dhe asistet e Xherdan Shaqirit me Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli po zhvillon një supersezon në kampionatin anglez të futbollit, teksa kryeson Premier League me 51 pikë 6 pikë
Xherdan Shaqiri është shëndërruar një lider për Liverpoolin Xherdan Shaqiri është shëndërruar një lider tek Liverpooli dhe kjo nuk ka asnjë dyshim. 27 vjecari me orgjinë shqiptare,
Mohamed Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli po ecën drejt fitores teksa Salah ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Newcastle me 11 metërsh në minutën e 48.
Neuer: Mund ta eliminojmë Liverpoolin Ata mund të jenë lider në Premier League, por numri 1 i Bayernit dhe Gjermanisë beson që Liverpool mund të mposhtën dhe
Sulmuesi i Napolit ironizon Liverpoolin Shenja “Ky është Anfieldi” në tunelin brenda stadiumit të Liverpoolit është prekur nga shumë futbollistë dhe trajnerë le
Zyrtare: Joe Gomez rinovon kontratën me Liverpoolin Mbrojtësi i krahut të Liverpooli, Joe Gomez sot ka nënshkruar kontratë të gjatë me klubin anglez. 21-vjeçari ka nënsh