999 rezultate për

liverpooli

Wolves shokon Liverpoolin (VIDEO) Wolves ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Molineux Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti Jimenez në m
Çmendet United, ofron 110 milionë euro për ish-yllin e Liverpoolit Manchester Unitedi i ka befasuar të gjithë duke e shprehur interesimin për ish-yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinhon,
Rihapet gara për titull, City i shkakton humbjen e parë Liverpoolit në Premier League (VIDEO) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Liverpoolit me rezultatin e përgjithshëm 2-1 në "Etihad
"Edhe nëse Liverpooli fiton sonte kundër Cityt, gara për titull nuk do të thotë se ka përfunduar ende" Jamie Carragher ka thënë se Liverpooli edhe nëse fiton sonte kundër Liverpoolit gara për titull nuk ka përfunduar ende.
Guardiola zbulon se a do të luaj De Bruyne kundër Liverpoolit Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka konfirmuar se mesfushori i tij, Kevin De Bruyne, mund të përfshihet me sk
Kevin De Bruyne kthehet nga dëmtimi dhe mund të luaj ndaj Liverpoolit Manchester City do të përballet ditën e nesërme me Liverpoolin në "Etihad Stadium". Por për Pep Guardiolan ka ardhur
“Gëzuar Vitin e Ri, po kur e kemi stërvitjen nesër?”, biseda e çmendur e lojtarëve të Liverpoolit (FOTO LAJM) Liverpooli po kalon një moment të artë në Premier League, dhe forma e të gjithë ekipit është e jashtëzakonshme. Gjithses
Shaqiri bën deklaratën e fundvitit për Liverpool-in Xherdan Shaqiri insiston se Liverpooli mund ta përballojë presionin e të qenit favorit për ta fituar titullin e Premierl
Liverpooli i rrëmben Barcelonës yllin e PSG-së Adrien Rabiot ishte shumë pranë transferimit te Barcelona por së fundmi transferimi i tij mund të dështojë në Camp Nou.
Liverpooli deklason Arsenalin (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Arsenalit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar këtë herë sulmuesi egjip
Liverpooli i papërmbajtshëm, shënon edhe golin e tretë ndaj Arsenalit (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e 3 kundër Arsenalit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi senegalez, S
Liverpooli përmbys Arsenalin (VIDEO) Liverpooli ka përmbysur Arsenalin për 2 minuta lojë në "Anfield Road". Të dy golat i ka shënuar sulmuesi brazilian,
Zhbllokohet ndeshja, Arsenali kalon në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO) Atsenali ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është mbrojtës Maitland-Niles në m
Ylli i Liverpoolit le pas dëmtimin e gjatë, nis stërvitjen me skuadrën Lajme të mira vijnë për skuadrën e Liverpoolit. Alex Oxlade-Chamberlaion është rikthyer në stërvitje pas një dëmtimi të
Tifozët e Liverpoolit janë të çmendur, shikoni çfarë i bëjnë mbrojtësit Van Dijk (VIDEO) Ekipi i Liverpooli po kalon një formë të jashtëzakonshme në kampionat ku mban vendin e parë dhe është 6 pikë larg vendit
Mbrojtësi i Liverpoolit: Klopp nuk më ka trajtuar mirë Mbrojtësi i Liverpoolit, Alberto Moreno, e ka kritikuar trajnerin e tij, Jurgen Kloppin, për mënyrën se si e ka trajnuar
Solskjaer: Do të bëjmë të pamundurën që Liverpooli të mos shpallet kampion Liverpool po bën një çmenduri këtë sezon në Premier League, pasi janë lider në tabelën e klasifikimit në 19 javët e para
Golat dhe asistet e Xherdan Shaqirit me Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli po zhvillon një supersezon në kampionatin anglez të futbollit, teksa kryeson Premier League me 51 pikë 6 pikë
Xherdan Shaqiri është shëndërruar një lider për Liverpoolin Xherdan Shaqiri është shëndërruar një lider tek Liverpooli dhe kjo nuk ka asnjë dyshim. 27 vjecari me orgjinë shqiptare,
Liverpooli blindon kreun, Shaqiri nuk ndalet shënon sërish (VIDEO) Liverpooli vijon rezultatet pozitive në Premier League teksa ka shkaterruar me rezultatin 4-0 Neëcastle në Anfiel Road,