999 rezultate për

liverpooli

Valverde: Lierpool? Do jetë një ndeshje tërheqëse dhe e vështirë Valverde beson se do ta kenë të vështirë në gjysmëfinale kundër Barcelonës. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde,
Juventus ngelet duarbosh, Liverpool nis kontaktet me Chiesën Për Federico Chiesën nuk është në garë vetëm Juventusi. Së fundmi sipas "La Gazzeta Dello Sport" në garë ëhstë futur ed
Shaqiri sërish në stol, tifozët shpërthejnë kundër Klopp Tifozët e Liverpoolit kanë kritikuar trajnerin Jurgen Klopp që nuk e ka starstuar Xherdan Shaqirin në ndeshjen e çerek
Liverpool “lojë fëmijësh” përballë Portos, pret Barcelonën në gjysmë-finale (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve për vitin e dytë radhazi, pasi e shkatërroi Porton në çerekf
Formacionet zyrtare: Porto-Liverpool, "dragonjtë" në kërkim të pamundurës Liverpooli e ka nën kontroll duelin çerekfinal në Ligën e Kampionëve kundër Portos, dhe synon të kalojë në gjysmëfinale
Nga Spanja e bëjnë të sigurtë: Salah largohet në fund të sezonit nga Liverpooli Një lajm bombë vjen nga Spanja teksa behet e ditur se Mohamed Salah do të largohet në fund te sezonit nga Liverpooli.
Ferguson parashikon fituesin e Premier League Ish-legjenda e Manchester United Sir Alex Ferguson ka parashikuar se cila skuadër fiton titullin e Premier League. Sk
Nuk është Messi as Ronaldo, lojtari i javës përzgjidhet ylli i Liverpoolit Roberto Firmino është zgjedhur "Lojtari i Javës" pas ndeshjeve të para në çerekfinalet e Champions Leagues. Sulmuesi
Salah sulmohet nga tifozët, reagon Chelsea dhe Liverpooli (VIDEO) Chelsea fitoi 1-0 në fushën e Slavia Prague në Çeki për ndeshjen e parë çerekfinale të Europa League. Gjithsesi në inter
Emre Can: Klopp u trishtua kur e kuptoi që unë po largohesha Emre Can ka pohuar se Jurgen Klopp ishte zhgënjyer shumë kur e kishte kuptuar se mesfushori gjerman po e braktiste Liver
Liverpool-Porto, Shaqiri e nis nga stoli Liverpooli do të presë sot në "Anfield Road" portugezët e Portos. Kur u hodh shorti të gjithë skuadrat dëshironin t
Liverpooli i "vihet pas" Depayt Memphis Depay është duke kaluar nëpër një formë mjaftë të mirë këtë edicion. Sulmuesi holandez ka shkëlqyer me fanell
Ylli i Manchester City-t ironizon Liverpoolin: E kemi ne timonin Mbrojtësi i Manchester City-t Kyle Walker pas ndeshjesh te fituar kunër Fulhamit foli për rivalitetin me me Liverpoolin
Lovren kërkohet në Serinë A, 3 klube të mëdha pas kroatit Mbrojtësi i Liverpoolit Dejan Lovren është një nga më të kërkuarit në Serinë A. Për të siguruar kroatin ka një rivali
Zidane synon yllin e Liverpoolit Realin e Madridit këtë sezon ka dështuar në të gjtha komenticonet duke humbur shkëlqim e dikurshëm. Megjithatë rikhi
Zhbllokohet sfida, Mane kalon në avantazh Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë kundër Fulham. Skuadra e Klopp e cila këtë sezon lufton së bas
Shorti tregohet bujar me Juventusin dhe Liverpoolin, frikë për Barcelonën dhe Manchester City-n Me fat Liverpooli dhe Juventusi, duele të vështira për Manchester Cityn dhe Barcelonën. Në Nyon të Zvicrës u hodh me
Kovac frikson Liverpoolin: Kemi cilësi në mbrojtje, por do luajmë në sulm Trajneri i Bajernit, Niko Kovaç, ka qenë dje prezent në konferencën për shtyp para ndeshjes me Liverpulin. Kroati ka
Real dhe Barcelona në garë për yllin e Liverpoolit Virgil Van Dijk mund të largohet nga Liverpooli. Për mbrojtësin Holandez janë future në garë Reali dhe Barcelona. Laj
Firminho nxjerr nga situata Liverpoolin (VIDEO) Firminho nxjerr nga situata Liverpoolin (VIDEO) Vetëm 13 minuta ka zgjatur disavantazhi i Liverpoolit kundër Burnley-