999 rezultate për

liverpooli

Liverpooli kryeson garën për Koulibaly Gjigandi i mbrojtjes së Napolit është pranë kalimit te Liverpool. Liverpool është në kërkim të një mbrojtësi dhe Kali
Alexander-Arnold fton Sanchon te Liverpooli: Është talent i veçantë, e dua në skuadër Jadon Sancho është pranë rikthimit në vendlindje, pasi shumë skuadra janë vënë pas tij. Ylli i madh anglez ka tri vit
Liverpooli futet në garë për Koulibalyn Liverpooli i është bashkuar skuadrave tjera të mëdha në garë për Kalidou Koulibaly. Qendërmbrojtësi senegalez ka para
Shpresat e Liverpoolit për titull marrin përgjigje sot Kryeministri i Anglisë gjatë ditës së sotme do të mbajë një mbledhje me kabinetin e tij, para se të drejtohet në një kon
Timo Werner vendos mes Bayern Munchen dhe Liverpoolit Ylli i Leipzig, Timo Werner është i vendosur për mos u transferuar në Gjermani bën të ditur Bild. 24 vjeçari në vend
6 vite nga rrëshqitja e famshme e Gerrard që i kushtoi titullin Liverpoolit (VIDEO) Në vitin 2014 Liverpooli ishte shumë afër ta fitonte titullin e Premierligës duke e thyer mallkimin e gjatë. Ndeshja
Ky është transferimi më i mirë që ka bër Klopp te Liverpooli Klopp ka ndërtuar një super skuadër te Liverpooli me transferime rekorde si Virgil Van Dijk dhe Alisson Becker. Në nj
Talenti premtues i Liverpoolit ëndërron të bëhet si Gerrard Talenti premtues i Liverpool ka treguar synimet qw ka pwr karrierwn e tij. Elliott, pas disa paraqitjeve të mira me F
Super lajm, ish mbrojtësi i Liverpoolit shërohet nga tumori në tru Ish mbrojtësi i Leeds dhe Liverpool, Dominic Matteo ka dhënë një lajm të mrekullueshëm. Matteo ka treguar që ai tashm
Real Madridi vazhdon të interesohet për yllin e Liverpoolit Duke se për Real Madrid transferimi i yllit të Liverpool, Sadio Mane, do të jetë prioriteti kryesor gjatë kësaj vere.
Mourinho i kishte thenë "PO" Liverpoolit në 2004, por çfarë ndodhi? Jose Mourinho doli në skenën e futbollit elitar europin në periudhën 2002-2004 në krye të Portos, skuadër me të cilën fi
Zbulohen fanellat e reja të Liverpool (FOTO LAJM) Footyheadlines, portali i specializuar për zbulimin e fanellave të skuadrave, ka zbuluar sot fanellën e Liverpoolit nga
Pogba hakmerret ndaj legjendës së Liverpoolit: Nuk e dija se kush ishte Paul Pogba ka gjetur kohë që t’i hakmerret legjendës së Liverpoolit, Gareme Sounnes, duke thënë se ai nuk e kishte njohu
Liverpooli interesohet seriozisht për mbrojtësin e Sevillas Edhe pse për gati një muaj futbolli është pezulluar, Liverpooli ka vazhduar interesimin për qendërmbrojtësin e Sevillas,
U infektua me koronavirus, legjenda e Liverpoolit del nga spitali Legjenda e Liverpoolit, Sir Kenny Dalglish ka lënë spitalin pak ditë pasi u infektua me koronavirus. Ikona e Liverpoo
Legjenda e Liverpoolit infektohet me koronavirus Ish futbollisti dhe trajneri i njohur i Liverpool-it, Sir Kenny Dalgish ka dalur pozitiv me koronavirus. 69 vjeçari ë
Legjenda e Liverpoolit preket nga Koronavirus në moshën 69-vjeçare Legjenda e Liverpoolit, Sir Kenny Dalglish, ka rezultuar pozitiv pas testeve për Koronavirus, pasi ishte shtuar në spita
Holebas: Jepjani titullin Liverpoolit dhe anuloni sezonin në Premier League Mbrojtësi i krahut të majtë të Watfordit, Jose Holebas, ka bërë thirrje që sezoni i Premier ligës të anulohet dhe Liverp
Aksidentohet ish-ylli i Liverpoolit me vajzën e tij, përfundojnë në spital Ish mbrojtësi i Liverpoolit, John Arne Riise dhe vajza e tij Ariana kanë pësuar një aksident me makinë në Norvegji duke
Edhe pse i mori të ardhurat nga biletat, Liverpooli vendos mos ua kthejë paratë tifozëve të Atleticos Atletico Madridi është detyruar të rimbursojë 290 tifozë të cilët edhe pse blenë biletën për të qenë të pranishëm në Anf