999 rezultate për

liverpooli

Liverpool kalon në epërsi përballë Newcastle (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Newcastle Unitedit, e cila po zhvillohet pë
Klopp beson të përmbysja: Ishim pa fat, Liverpooli do të bëjë çmenduri Jurgen Klopp ka thënë se skuadra e tij nuk është duke menduar fare për ndeshjen e kthimit në Champions League ndaj Barce
"Shpërthejnë" tifozët e Liverpoolit ndaj Klopp: Përse luajti Origi para Shaqirit? Tifozët e Liverpoolit kanë shpërthyer ndaj Jurgen Klopp duke e akuzuar atë pas futjes në lojë të Origi dhe jo të ksovari
Zbulohet çfarë u tha Klopp lojtarëve të Liverpoolit pas humbjes me Barcelonën Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tregon se çfarë u tha lojtarëve pas humbjes 3-0 në "Camp Nou" me Barcelonën në gjy
Messi fundos Liverpoolin, shikoni golin magjik të "pleshtit" (VIDEO) Barcelona duket e papërmbajtshme në këto 45 minuta të dyta. Messi pasi realizoi golin e parë ku e ndihmoi edhe fati, gol
Plas humori në Spanjë, tifozi i Liverpoolit hedh në shatërvan atë të Barcelonës (VIDEO) Gjysmëfinalja e parë e Championsit mes Barcelonës dhe Liverpoolit në "Camp Nou", që do të zhvillohet sonte, pritet të je
Valverde tregon mënyrën e vetme si mund ta mposhtë Liverpoolin Ernesto Valverde, trajneri i Barcelonës, ka folur sot për ndeshjen që ekipi i tij do të luajë nesër ndaj Liverpool në gj
Ish-portieri United "mallkon" Liverpoolin Ish-portieri i Manchester United dhe Everton Tim Howard e ka bërë të qartë se për cilën skuadër bën tifo këtë sezon.
Liverpoolit i rikthehen dy yjet për ndeshjen ndaj Barcelonës Liverpooli do të luajë nesër aktin e parë në Champions kundër Barcelonës në Camp Nou. Në prag të supersfidës vijnë la
Tërmet te Liverpooli, dëmtohet ylli i ekipit Liverpoolit ka marrë një lajm të keq para duelit me Barcelonën në Champions League. Ylli i Liverpool, Roberto Firmino
Do festosh nëse i shënon Liverpoolit? Përgjigjet Suarez Luis Suarez do të festojë nëse shënon kundër Liverpoolit. Sulmuesi uruguaian do të rikthehet të luajë për herë të par
Insigne te Liverpooli? Reagon Jurgen Klopp Lorenzo Isigne është përfolur shumë për një kalim të mundshëm te Liverpooli. Italiani po vuan mungesën e trofeve tek
Liverpooli gjen pasuesin e Salah në Serinë A Të gjithë e duan, por çmimi i kërkuar nga Fiorentina i ka stepur të gjithë skuadrat e interesuar për Federico Chiesan.
Valverde: Lierpool? Do jetë një ndeshje tërheqëse dhe e vështirë Valverde beson se do ta kenë të vështirë në gjysmëfinale kundër Barcelonës. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde,
Juventus ngelet duarbosh, Liverpool nis kontaktet me Chiesën Për Federico Chiesën nuk është në garë vetëm Juventusi. Së fundmi sipas "La Gazzeta Dello Sport" në garë ëhstë futur ed
Shaqiri sërish në stol, tifozët shpërthejnë kundër Klopp Tifozët e Liverpoolit kanë kritikuar trajnerin Jurgen Klopp që nuk e ka starstuar Xherdan Shaqirin në ndeshjen e çerek
Liverpool “lojë fëmijësh” përballë Portos, pret Barcelonën në gjysmë-finale (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve për vitin e dytë radhazi, pasi e shkatërroi Porton në çerekf
Formacionet zyrtare: Porto-Liverpool, "dragonjtë" në kërkim të pamundurës Liverpooli e ka nën kontroll duelin çerekfinal në Ligën e Kampionëve kundër Portos, dhe synon të kalojë në gjysmëfinale
Nga Spanja e bëjnë të sigurtë: Salah largohet në fund të sezonit nga Liverpooli Një lajm bombë vjen nga Spanja teksa behet e ditur se Mohamed Salah do të largohet në fund te sezonit nga Liverpooli.
Ferguson parashikon fituesin e Premier League Ish-legjenda e Manchester United Sir Alex Ferguson ka parashikuar se cila skuadër fiton titullin e Premier League. Sk