999 rezultate për

liverpooli

Liverpoolit nuk i mjaftojnë 97 pikë për të fituar titullin kampion (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur vitin me fitore, por jo me objektivin që i kishin vënë vetes që në fillim të sezonit, titullin e
Aguero vendos ekulibrat për Manchester Cit-y (VIDEO) Vetëm 1 minutë ka zgjatur avantazhi i Brighton, pasi Manchester City ka barazuar rezultain me Sergio Agueron në minutën
Shpërthen Sadio Mane, Liverpooli në avantazh (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi përballë Wolverhamptonit. Në ndeshjen që po zhvillohet në "Anfield", Liverpooli synon
Shënoi 3 gola në 40 minuta, Moura lojtari i javës në Champions Lucas Moura ka fituar çmimin "Lojtari i javës në Champions Legaue" pasi e ndihmoi Tottenhamin të kualifikohet në finale.
UEFA publikon formacionin e javës në Champions, dominojnë lojtarët e Liverpoolit (FOTO LAJM) UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të kësaj jave në Champions League. Fillimisht Liverpooli bëri përmbysjen e p
Biletat e shtrenjta për finalen, Liverpooli sherr me tifozët Liverpooli do të synojë tju rikuperojë tifozëve të vetë finalen e humbur ndaj Real Madrid sezonin e kaluar. Të kutq
Zbulohet "receta" e suksesit të Tottenhamit në ndeshjen ndaj Ajax Tottenham ka bërë një ndeshje të çmendur duke eliminuar Ajaxin në sekondat e fundit të ndeshjes. Anglezët kishin humb
Ajax-Tottenham, formacionet zyrtare: Ajax kërkon ti bashkohet Liverpoolit në finale Në ‘Johan Cruijff ArenA’ zhvillohet ndeshja kthyese gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve ndërmjet Ajaxit dhe Tottenham Hot
Nuk i besojnë syve, lojtarët e Liverpoolit nuk përmbajnë emocionet në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Liverpooli bëri të pa mundurën dje në mbrëmje teksa përmbysi rezultain 3-0 të ndeshjes së parë duke triumfuar 4-0 në Anf
Për suksesin e Liverpoolit meritë ka një djalosh (VIDEO) Një nga golat i cili ka marrë më shumë vëmendje në mbrëmjen e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve mes Liverpulit dhe Ba
"Zhduku Suarez", tifozët e Liverpoolit shpërthejnë ndaj yllit të Barcelonës (VIDEO Luis Suarez i cili festoi si i tërbuar golin në Camp Nou ndaj Liverpoolit, tashmë është më i urryer nga tifozët e "The
Suarez i tronditur: Liverpooli fitoi për shkak të gabimeve tona, goli i 4 na shkatërroi Barcelona u turpërua dje në mbrëmje duke u shkatërruar 4-0 nga Liverpoolit në Anfield Road. Por pas eleminimit të tu
Keita i dëmtuar, kështu e feston mesfushori i Liverpoolit kualifikimin ndaj Barcelonës (VIDEO) Naby Keita i cili u dëmtua në ndeshjen e parë ndaj Barcelonës dje e ndoqi nga TV sfidën i dëmtuar. Por Keity dje nuk
Ky është momenti kur mbrojtësi i Liverpoolit godet në kokë Messin (VIDEO) Në fillim të ndeshjes mes Liverpoolit dhe Barcelonës, mbrojtësi Robertson goditi në kokë Messin teksa ky i fundit ishte
Sot Ajax-Tottenham, cila skuadër do ti bashkohet Liverpoolit në finalen e Madridit Sonte luhet akti i dytë i gjysëm finales së dytë. Ajax pret në shtëpi Totteham. Ekipi i drejtuar nga Pochetino kërkon
U turpërua nga Liverpooli, plasin memet kundër Barcelonës (FOTO LAJM) Liverpooli bërëi një përmbysje të pabesueshme dje në mbrëmje në Anfield Road duke triumfuar 4-0 ndaj Barcelonës. Kata
Robertson i "shushat" kokën Messit Andrew Robertson mund ta konsiderojë veten me fat që i shpëtoi kartonit të kuq, pasi e goditi Lionel Messin në kokë gjat
Tifozët e Liverpoolit lenë pa gjumë lojtarët e Barcelonës (VIDEO) Liverpooli do të luajë ndeshjen e kthimit në Champions ku do ti duhet të përmbysë disavantazhin 3-0 të pësuar një javë m
Salah mungon, Barcelona ka një mesazh për të Liverpooli ka konfirmuar se sulmuesi kryesor i ekipit Mohamed Salah nuk do të luajë në ndeshjen e kthimit ndaj Barcelonë
Mungojnë Firmino e Salah, Klopp kthen sytë nga Shaqiri Në pritje të komfirmimit zyrtar për mungesën e Firminos, por edhe të Mohamed Salah në gjysmëfinalen e kthimit të Champio