999 rezultate për

liverpooli

Liverpool gjen pasuesin e Virgil van Dijk Sipas gazetarit italian, Fabio Santini, Liverpooli është një hap para të gjithëve për të siguruar shërbimet e mbrojtësit
CHAMPIONS/ Liverpooli i "gjymtuar" në mbrojtje, ka vetëm një qendërmbrojtës për Ajaxin Liverpool do të përballet me Ajax Amsterdam në ndeshjen e parë të këtij sezoni në Ligën e Kampionëve, me një mbrojtje të
Liverpool në ankth, përveç Van Dijk ka shqetësime edhe nga Thiago Alcantara Dje u zhvillua derbi i madh anglez, ai ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, takim ky që i takoi xhiros së pestë në Premie
Shaqiri flet për herë të parë për të ardhmen te Liverpool Xherdan Shaqiri ka zbuluar se do të vijojë të qëndrojë me Liverpoolin. “Mediat shkruajnë shumë, por në fund unë jam m
Vazhdojnë lajmet negative për Liverpoolin, Alisson mungon ndaj Everton Liverpool do të kenë një mungesë të madhe për derbin lokal ndaj Everton. Derbi i Merseyside nuk do të shoh të zbres n
Thiago Alcantara infektohet me koronavirus, humb ndeshjen e rradhës dhe grumbullimin me Spanjën Thiago Alcantara ishte mungesa e madhe e Liverpoollit në ndeshjen e djeshme ndaj Arsenalit, ndërsa në një komunikatë të
Arteta e vetëdijshëm për skuadrën që ka: Jemi larg Liverpoolit Mikel Arteta ka pranuar se Liverpooli i ka treguar Arsenalit saktësisht se sa larg janë ata nga mundësia për të luftuar
Zbulohet arsyeja pse Thiago nuk ishte e gatshëm për Liverpoolin ndaj Arsenalit Të gjithë e prisnin që sonte futbollisti i Liverpoolit, Thiago Alcantar ta niste ndeshjen nga fillimi ndaj Arsenalit, po
Monaco dhe Sevilla të interesuara për Shaqirin, kjo është e vetmja pengesë Skuadra e Monacos dhe Sevillas thuhet se janë të interesuar të nënshkruajnë me futbollistin e Liverpoolit, Xherdan Shaqi
Man United dhe Liverpool në garë për mbrojtësin e Watford Liverpool dhe Manchester United po bëjnë një luftë të vërtetë jashtë fushave të blerta për një objektiv të përbashkët në
Liverpool i gatshëm të sigurojë shërbimet e "dështakut" të Barcelonës Liverpooli thuhet se është i interesuar për sulmuesin e Barcelonës, Ousmane Dembele. Raportet në Francë pretendojnë s
Liverpool i ofron kontratë të re, Wijnaldum e refuzon Mesfushori i Liverpoolit, Georginio Wijnaldum ka refuzuar kontratën e re të ofruar nga skuadra aktuale Liverpool. Hol
Pritet largimi në verën e ardhshme, Mbappe mban kontakte me Liverpoolin dhe Realin Kylian Mbappe thuhet se është në kontakt me Real Madrid dhe Liverpool përpara një transferimi të mundshëm në 2021. 21
ZYRTARE/ Diogo Jota i bashkohet Liverpoolit Diogo Jota është transferimi i radhës nga Liverpool. Faqja zyrtare e Wolverhampton Wanderers ka njoftuar se Jota i ës
Flick uron Liverpoolin për nënshkrimin me Thiagon Trajneri i Bayern Munchen, Thiago Alcantara e ka pranuar largimin e mesfushorit nga skuadra gjermane. Në një konferen
Klopp e konfirmon: Në momentin që do të largohem nga Liverpooli, do bëj 1 vit pushim Jurgen Klopp i ka premtuar Liverpoolit se nuk do ta marrë drejtimin e asnjë klubi në botë menjëherë pasi të largohet nga
Leeds bëri një paraqitje fantastike ndaj Liverpoolit, këto janë komentet e Bielsas Ndonëse pësoi humbje, Leeds United bëri një rikthim spektakolar në Premierligë, duke e nisur sezonin me një spektakël go
Transferimi më i ri i Liverpoolit del pozitiv me covid-19 Sipas raportimeve të fundit që vijë nga Greqia, transferimi i ri i Liverpoolit, Kostas Tsimikas ka rezultuar pozitiv me
Thiago në shitje, Bayerni pret ofertë nga Liverpooli Te Bayern Munich janë duke pritur një ofertë për Thiago Alcantara, në ditët e ardhshme. Këtë e ka konfirmuar Karl-Hei
Arsenali fiton Superkupën e Anglisë, mposht me penallti Liverpoolin (VIDEO) rsenali ka triumfuar përballë Liverpoolit falë ekzekutimit të penalltive në Superkupën e Anglisë. Ndeshja në kohën e