999 rezultate për

liverpooli

Verratti: Ndeshja me Liverpoolin është si një finale Mesfushori i PSG, Marco Verratti ka folur për mundësinë e skuadrës së tij për të arritur në fazën e grupeve të UEFA Cham
Zyrtare: Sadio Mane rinovon kontratën me Liverpoolin Sadio Mane është një lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën e Jurgen Klopp. Por siç raporton "Sky Sports News" të d
I mbaron dënimi në Champions, Buffon luan ndaj Liverpoolit Siç raporton "L'Equipe", Gianluigi Buffon pritet që të startojë për Paris Saint-Germain si kundër Toulouse ashtu edhe ku
Shaqiri ka disa fjalë për kritikët e tij Xherdan Shaqiri beson se forma e tij në këtë sezon ua ka mbyllur gojën atyre që e përqeshën transferimin e tij në Liverp
Juventusi rivalizon Milanin për mesfushorin e Liverpoolit Mesfushori Fabinho nuk është duke kaluar momentet e tij të mira te skuadra e Liverpoolit. 25-vjeçari nuk po aktivizo
Pak para përfundimit të pjesës së parë, ka gol në ndeshjen Holandë-Francë (VIDEO) Shënohet goli i parë në ndeshjen Holandë – Francë në kuadër të Ligës së Kombeve. Mesfushori i Liverpoolit, Georginio
Gerrard: Nuk dua të jem trajner i Liverpoolit Ish-mesfushori legjendar i Liverpoolit dhe tani trajneri i Rangers, Steven Gerrard, beson se Jurgen Kloppi do të arrijë
Gjest i madh nga Roma, dhuron 150 mijë € për tifozin e Liverpoolit Klubi i Romës ka bërë një gjest të mrekulleshëm për tifozin e Liverpoolin. Tifozi Sean Cox u dëmtua rëndë nga ultras
Shaqiri: Dua të ndihmoj Liverpoolin Xherdan Shaqiri është shprehur për golin dhe fitoren e Liverpoolit ndaj Fulhamit. “Harkim shumë i mirë, përfundim i b
Xherdan Shaqiri "ylli" që po lind te Liverpooli Xherdan Shaqiri po shfaqë talentin e tij te skuadra e Liverpoolit. Në ndeshjet e fundit i ka shpërblyer besimin traj
Hazard me shokë dështojnë të fitojnë kundër Evertonit (VIDEO) Chelsea është ndalur në një barazim pa gola nga Evertoni në "Stamford Bridge". Të kaltrit dështuan ta gjenin rrjetën
Shaqiri i dhuron tre pikë të arta Liverpoolit (VIDEO) Skuadra e Liverpool ka arritur të koleksionojë tre pikë të arta në ndeshjen ndaj Fulham që u luajt në shtëpi. Në fun
Dridhet Liverpooli, Shaqiri “kërcënon” me largim Skuadra e Liverpool mund të humbasë një prej yjeve të saj në skuadër. Bëhet fjalë për sulmuesin e Liverpool, Xherdan Sha
Shaqiri kërkon largimin nga Liverpooli Sulmuesi i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri nuk është aspak i lumtur te skuadra angleze dhe kërkon të largohet në
Sevilla merr me parametra zero mbrojtësin e Liverpoolit Alberto Moreno duket se nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Liverpoolit. Lojtari erdhi me shumë bujë te skuadra “e kuq
Tifozët serbë fyejnë në kor Liverpoolin (VIDEO) Tifozët Delija të Crvena Zvezdës e kanë bërë atë që dinë ta bëjnë më së miri, duke fyer çdo kundërshtarë të tyre në mëny
Supergol, Crvena Zvezda shënon edhe golin e dytë ndaj Liverpoolit (VIDEO) Crvena Zvezda ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Liverpoolit në "Rajko Mitic". Është përsëri Milan Pavkov që realizon
Crvena Zvezda befason Liverpoolin (VIDEO) Crvena Zvezda ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Rajko Mitic". Ai që ka shënuar është futbollisti Pavkov në
Xhaka në "qiell të shtatë", kjo do ndodh me Arsenalin Granit Xhaka beson se skuadra e tij do të përfundoj të top katërshen e Premierligës në këtë stinor. Shqiptari me nëns
Emery: E merituam fitoren ndaj Liverpoolit Unai Emery ka insistuar se barazimi i skuadrës së tij 1-1 me Liverpoolin nuk ishte i drejtë, pasi mendon se e merituan f