999 rezultate për

liverpooli

Tifozët e Liverpoolit janë të çmendur, shikoni çfarë i bëjnë mbrojtësit Van Dijk (VIDEO) Ekipi i Liverpooli po kalon një formë të jashtëzakonshme në kampionat ku mban vendin e parë dhe është 6 pikë larg vendit
Mbrojtësi i Liverpoolit: Klopp nuk më ka trajtuar mirë Mbrojtësi i Liverpoolit, Alberto Moreno, e ka kritikuar trajnerin e tij, Jurgen Kloppin, për mënyrën se si e ka trajnuar
Solskjaer: Do të bëjmë të pamundurën që Liverpooli të mos shpallet kampion Liverpool po bën një çmenduri këtë sezon në Premier League, pasi janë lider në tabelën e klasifikimit në 19 javët e para
Golat dhe asistet e Xherdan Shaqirit me Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli po zhvillon një supersezon në kampionatin anglez të futbollit, teksa kryeson Premier League me 51 pikë 6 pikë
Xherdan Shaqiri është shëndërruar një lider për Liverpoolin Xherdan Shaqiri është shëndërruar një lider tek Liverpooli dhe kjo nuk ka asnjë dyshim. 27 vjecari me orgjinë shqiptare,
Liverpooli blindon kreun, Shaqiri nuk ndalet shënon sërish (VIDEO) Liverpooli vijon rezultatet pozitive në Premier League teksa ka shkaterruar me rezultatin 4-0 Neëcastle në Anfiel Road,
Mohamed Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli po ecën drejt fitores teksa Salah ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Newcastle me 11 metërsh në minutën e 48.
Liverpooli kalon në epërsi ndaj Newcastle (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi 1-0 ndaj Neëcastle në ndeshjen që po zhvillohet në Anfiel Road. Të kuqtë kanë synim ve
Klopp në dyshim për të ardhmen e tij te Liverpooli Ish trajneri i Borussia Dortmund tashmë është një kult hero në Merseyside por ai ka pranuar se nuk ka planet afatgjata p
Gazetari tregon çfarë i tha Solskjaer kur mori vesh se ishte tifoz i Liverpoolit Devanei është një gazetar irlandez, tifoz i ekipit anglez të Liverpoolit dhe në vitin 2013 ka intervistuar trajnerin akt
Mesfushori i Liverpoolit tregon se kur do të kthehet pas lëndimit Mesfushori i Liverpoolit ka treguar në rrjetet sociale se tani ai mund të vrapojë jashtë dhe të luaj për herë të parë pa
Shaqiri me shokë festojnë Krishtlindjet në Manchester (FOTO LAJM) Futbollistët e Liverpoolit kanë shumë gjëra për të festuar në këtë pikë të sezonit dhe Xherdan Shaqiri me bashkëlojtarët
Liverpooli i frikshëm këtë sezon, të udhëhequr nga Salah Liverpooli fitoi mbrëmë 2-0 në transfertë ndaj Ëolves duke e mbyllur fazën e parë si kampione e dimrit. Të kuqtë të ud
Gjest fantastik nga Momo Salah, fton në stërvitje të Liverpooli, tifozin e verbër (VIDEO) Sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, priti sot në qendrën stërvitore të Liverpoolit, Melwood, tifozin e verbër të klubit,
Çmendet Liverpooli ofron 100 milion euro për yllin e Napolit Një lajmb bombastik vjen nga Anglia teksa Liverpooli ka ofruar plot 100 milion euro për të afruar në Anfiel Road Lornez
Liverpooli i emocionon të gjithë, kujton fëmijërinë e Xherdan Shaqirit (VIDEO) Xherdan Shaqiri është shndërruar në yllin e momentit te skuadra e Liverpoolit, edhe pse ai nuk është aktivizuar gjithmon
Dopieta e Shaqirit që fundosi Mourinhon (VIDEO) Xherdan Shaqiri ishte futbollisti i cili me sa duket i hëngri kokën Jose Mourinhos. 27 vjecari me orgjinë shqipëtare rea
Neuer: Mund ta eliminojmë Liverpoolin Ata mund të jenë lider në Premier League, por numri 1 i Bayernit dhe Gjermanisë beson që Liverpool mund të mposhtën dhe
Kovac: Jemi të lumtur me shortin Trajneri i Bayern Munichut, Niko Kovac, është i vetëdijshëm për kualitetet e Liverpoolit. “Ne jemi të lumtur me short
Përballja mes Liverpoolit dhe Bayernit, historia flet për anglezët Është hedhur sot në Nion të Zvicrës shorti i Uefa Champions League, ku janë rezervuar edhe përplasje titanësh. Nënkam