999 rezultate për

liverpooli

Ozil pritet të jetë kapiteni i Arsenalit përballë Liverpoolit Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka bërë të ditur që Granit Xhaka nuk do të përfshihet në ndeshjen e Kupës së Ligës kund
Liverpooli mposht me përmbysje Tottenhamin, "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka shënuar fitore të vështirë në "Anfield" në javën e 10-të të Premierligës. Kampionët e Evropës mposhtën
Liverpooli barazon rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Liverpool ka arritur të barazojë rezultatin përballë Tottenham në minutën e 52'. Goli u shënua nga kapiteni Henderson
Gafa e tifozëve: Nisen për të parë Liverpoolin në Champions, përfundojnë në Europa League Gent dhe Genk janë dy ekipe belge, të cilat shpesh ngatërrohen nga shumë tifozë, por jo vetëm. Kujtojmë që një ngatë
Tifozët e Genk e teprojnë, thirrje raciste ndaj yllit të Liverpoolit (FOTO LAJM) Fyerjet me përmbajtje raciste po vazhdojnë të dominojnë në kompeticionet e mëdha sportive. Më e reja ka ndodhur para
Thirrje raciste, United fillon hetimet kundër Liverpool Manchester Unitedi i ka filluar hetimet pasi një tifoz në tribunat e stadiumit "Old Trafford" u raportua se bëri thirrje
8 vite më pas, Carragher i kërkon legjendës së United Legjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher i ka kërkuar falje futbollistit francez Patrice Evra. Ngjarja kishte ndodhur
United ia del të ndalë Liverpoolin, mbyllet në barazim super sfida (VIDEO) Derbi më i madh anglez nuk ka dhuruar fitues në ndeshjen e xhiros së nëntë. Dy skuadrat më të trofeshme të Premierlig
Luiz: Ne mund ta sfidojmë Liverpoolin dhe City-n për titullin Arsenali ka end shans për të fituar titullin e Premier League këtë sezon–sipas David Luiz. Mbrojtësi i Arsenalit, D
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO) Kanë kaluar 10 vite kur Sunderland mposhti Liverpoolin me një gol kontrovers. Goditja e sulmuesit Darren Bent u devij
De Gea humb ndeshjen me Liverpoolin, frikë për më shumë David De Gea do të humbasë ndeshjen e Manchester United kundër Liverpoolit të dielën, në mes të frikës se ai mund të jet
Moldavi-Shqipëri, do ta gjykojë arbitri që i dha penallti Liverpoolit Kristofer Kavang do të jetë gjyqtari që do të vendosë drejtësi në sfidën mes Moldavisë dhe Shqipërisë që të do të zhvill
Klopp tremb Liverpoolin, mund të marrë drejtimin e Gjermanisë Jurgen Klopp mbetet plotësisht i përkushtuar ndaj Liverpoolit, por pranon se një ofertë për t’u bërë trajner i Kombëtare
Shaqiri mbush 28 vite, Liverpooli e uron publikisht Xherdan Shaqiri sot ka ditëlindjen dhe mbush 28 vjet. Ai nuk po kalon nje periudhë të mirë, teksa pas dëmtimeve të sh
Solskajer duket se po i vjen fundi, shansi i fundit për të është Liverpooli Ole Gunnar Solskjaer është futur në historinë e Manchester United, për startin më të keq, që kur ka lindur Premier Leagu
Klopp e ka zëvendësuesin te Liverpool Emri i Jurgen Klopp po qarkullon periudhën e fundit, për kombëtaren gjermane. Trajneri i Liverpoolit shihet nga Federata
Karius nuk i ndahet zemra nga Liverpooli: Ndoshta një ditë do të rikthehem Loris Karius ende beson se mund të rikthehet një ditë tek Liverpool, pasi thotë se më nuk është i shqetësuar nga finalja
Barcelona publikon pamje nga dokumentari "Matchday", spikasin kur u humbën nga Liverpooli, dhe trishtimi i lojtarëve (VIDEO) Barcelona do ta publikojë dokumentarin "Matchday" që iu jep fansave mundësi të shohin nga afër atë që bëjnë lojtarët par
Befason Klopp: Largohem nga Liverpooli nëse më bëjnë këtë gjë Jurgen Klopp ka premtuar se ai do të largohet nga posti i trajnerit të klubit nëse Liverpooli ia publikon ndonjë fjalim
"Zgjohet" Liverpooli, kalon sërish në epërsi përballë Salzburg (VIDEO) Pas barazimit të papritur nga Salzburg, Liverpool ka arritur të zgjohet dhe të reagojë shumë shpejt. Salah vetëm 9 mi