999 rezultate për

liverpooli

Ish-trajneri i Tottenham: Mourinho nuk ka shkopin magjik Ish-trajneri i Tottenhamit, Harry Redknapp, beson se forma e dobët aktuale e Tottenhamit nuk është për shkak të trajneri
Fabregas zgjedh lojtarin më të mirë në Premier League për momentin (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Arsenalit dhe Chelseat, Cesc Fabregas, e ka zgjedhur Sadio Manen, që ishte i katërti në votimet për Top
"Isha në kontakte me Liverpoolin", Ancelotti nxjerr të pathëna Trajneri aktual i Evertonit, Carlo Ancelotti, ka bërë të ditur se ka biseduar me Liverpoolin në tetor të vitit 2015, por
Reali nis sulmin për yllin e Liverpoolit Real Madrid është në kërkim të një sulmuesi, i cili së bashku me Karim Benzema të garantojë gola e suksese të spanjollëv
Trofetë ndërkombëtar në duart e anglezëve Liverpooli triumfoi në Ligën e Kampionëve, Superkupën e Evropës dhe në Botërorin e Klubeve, kurse Chelsea e fitoi Ligën
Klopp shpallet trajneri i vitit, Liverpooli skuadra më e mirë e 2019 Cristiano Ronaldo fitoi çmimin “Futbollisti i Vitit 2019” në ceremoninë e “Global Soccer Awards” që u zhvillua në Dubai
"Liverpool i paarritshëm", dorëzohet Guardiola Manchester City ka pësuar të premten mbrëma humbjen e pestë këtë sezon në Premierligë, duke mbetur 14 pikë prapa Liverpo
Manchester City i "dorëzon" titullin Liverpoolit (VIDEO) Është mbyllur sfida mes Wolverhamptonit dhe Manchester Cityt, ku të besuarit e Pep Guardiolës kanë dalë pa pikë nga ky
Valverde flet për disfatën trishtuese ndaj Liverpoolit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se humbja, siç e përshkroi e dhimbshme, e skuadrës së tij kundër Liver
Ancelotti i bindur se tifozët e Liverpool ia kanë frikën Pak ditë më parë, Carlo Ancelotti u emërua në krye të stolit të Everton. Dhe menjëherë trajnerit italian, do t’i duhe
Momenti kur Liverpool për herë të parë në histori ngre lart trofeun (VIDEO) Liverpooli i Jurgen Klopp fiton një tjetër trofe. Pas Champions League dhe Superkupës së Europës, The Reds bëjnë të t
Firmosi me Liverpoolin, Minamino: Bëra ëndrrën realitet Liverpooli ka konfirmuar se e ka blerë Takumi Minamino nga Salzburgu. "Reds-at" paguan klauzolën e lirimit të talenti
Eksperti tregon arsyen pse Minamino është fiks për Liverpoolin Liverpool e ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Takumi Minaminon, dhe ai do të jetë pjesë e skuadrës angleze që nga
ZYRTARE/ Liverpooli nënshkruan me talentin e Salzburg Liverpooli ka konfirmuar se e ka blerë Takumi Minamino nga Salzburgu, duke e aktivizuar klauzolën e tij pas paraqitjeve
Liverpool sot zyrtarizon blerjen e re Liverpooli sot do të zyrtarizojë blerjen e parë të janarit. Takumi Minamino ka udhëtuar në Angli ku do t’i nënshtrohe
Ndeshje kupe, Liverpool "ngre në këmbë" akedeminë Nuk ka dyshim që Liverpooli është skuadra më e frikshme aktualisht në futbollin evropian. Por, ecuria e skuadrës së madh
Klopp: Nuk besoj se Simeone është i lumtur që do përballet me Liverpoolin Liverpool do të luajë kundër Atletico Madrid në fazën e 1/8-ave të Champions League. Ky ishte verdikti i shortit të s
Klopp në qendër të vëmendjes, tregon pse nuk do t'i festojë më golat e Liverpoolit Jurgen Klopp është kthyer në qendër të vëmendjes. Trajneri gjerman ka zbuluar se ai qëllimisht nuk është duke i festu
Liverpool kujton ditën kur Shaqiri shkatërroi Manchester United (VIDEO) Xherdan Shaqiri është padyshim njëri prej futbollistëve më të dashur nga tifozët e Liverpoolit. Mesfushori ndonëse nu
Zbulohet strategjia e Juventusit për të transferuar Mbappen Juventusi është futur në garë për të siguruar shërbimet e Kylian Mbappes. Ylli i PSG-së mund të largohet nga kryeqyte