999 rezultate për

liverpooli

Mediat serbe kapen sërish me Shaqirin Liverpooli nuk do që ta shesë Shaqirin te Roma. Siç raportoi sot "Sky Italia", Roma kërkon ta huazojë mesfushorin i cil
Liverpool fiton derbin me Manchester United dhe "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka mposhtur 2-0 Manchester Unitedin. The Reds kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Virgil Van Dijk në minu
Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qersho
Dëmtimi i Rashford, Solskjaer: Do përpiqemi ta rikuperojmë për ndeshjen me Liverpoolin Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për t’u siguruar që Marcus Ra
Pllakos heshtja në "Tottenham Hotspur Stadium", Liverpool kalon në epërsi (VIDEO) Roberto Firmino ka kaluar në epërsi Liverpoolin në minutën e 38-të. Ishte një gol i bukur i brazilianit, pas një asis
Ylli i Liverpool synon e finalen e tretë radhazi të Ligës së Kampionëve Mbrojtësi anësor i Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold, e ka bërë të qartë se skuadra e Jurgen Kloppit synon të fitojë s
"Do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Jurgen Kloppit", ishi i Liverpool këshillon Xhakën Ish-futbollisti i Liverpoolit, Danny Murphy, beson se Granit Xhaka do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Ju
Ish-trajneri i Tottenham: Mourinho nuk ka shkopin magjik Ish-trajneri i Tottenhamit, Harry Redknapp, beson se forma e dobët aktuale e Tottenhamit nuk është për shkak të trajneri
Fabregas zgjedh lojtarin më të mirë në Premier League për momentin (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Arsenalit dhe Chelseat, Cesc Fabregas, e ka zgjedhur Sadio Manen, që ishte i katërti në votimet për Top
"Isha në kontakte me Liverpoolin", Ancelotti nxjerr të pathëna Trajneri aktual i Evertonit, Carlo Ancelotti, ka bërë të ditur se ka biseduar me Liverpoolin në tetor të vitit 2015, por
Reali nis sulmin për yllin e Liverpoolit Real Madrid është në kërkim të një sulmuesi, i cili së bashku me Karim Benzema të garantojë gola e suksese të spanjollëv
Trofetë ndërkombëtar në duart e anglezëve Liverpooli triumfoi në Ligën e Kampionëve, Superkupën e Evropës dhe në Botërorin e Klubeve, kurse Chelsea e fitoi Ligën
Klopp shpallet trajneri i vitit, Liverpooli skuadra më e mirë e 2019 Cristiano Ronaldo fitoi çmimin “Futbollisti i Vitit 2019” në ceremoninë e “Global Soccer Awards” që u zhvillua në Dubai
"Liverpool i paarritshëm", dorëzohet Guardiola Manchester City ka pësuar të premten mbrëma humbjen e pestë këtë sezon në Premierligë, duke mbetur 14 pikë prapa Liverpo
Manchester City i "dorëzon" titullin Liverpoolit (VIDEO) Është mbyllur sfida mes Wolverhamptonit dhe Manchester Cityt, ku të besuarit e Pep Guardiolës kanë dalë pa pikë nga ky
Valverde flet për disfatën trishtuese ndaj Liverpoolit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se humbja, siç e përshkroi e dhimbshme, e skuadrës së tij kundër Liver
Ancelotti i bindur se tifozët e Liverpool ia kanë frikën Pak ditë më parë, Carlo Ancelotti u emërua në krye të stolit të Everton. Dhe menjëherë trajnerit italian, do t’i duhe
Momenti kur Liverpool për herë të parë në histori ngre lart trofeun (VIDEO) Liverpooli i Jurgen Klopp fiton një tjetër trofe. Pas Champions League dhe Superkupës së Europës, The Reds bëjnë të t
Firmosi me Liverpoolin, Minamino: Bëra ëndrrën realitet Liverpooli ka konfirmuar se e ka blerë Takumi Minamino nga Salzburgu. "Reds-at" paguan klauzolën e lirimit të talenti
Eksperti tregon arsyen pse Minamino është fiks për Liverpoolin Liverpool e ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Takumi Minaminon, dhe ai do të jetë pjesë e skuadrës angleze që nga