999 rezultate për

listat

Gucati i jep mësim Haradinajt për ndarjen e pushteteve, ja ç'ka thotë për listat Prokuroria tash e disa javë ka nisur hetimet lidhur me listat e veteranëve nën dyshimin për keqpërdorim të këtij statusi
Haradinaj i dërgon veteranët te Kadri Veseli, ja ç'po ndodh me hetimet për listat Pas takimit të 5 përfaqësuesve të veteranëve me kryeministrin Ramush Haradinaj, ky i fundit u ka thënë veteranëve që ai
Dashamir Shehi: Berisha, po aq përgjegjës sa Basha për listat Aleati i Lulzim Bashës, kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi teksa komentoi sot situatën politike brenda PD-së tha se një pjes
Edi Paloka shpërthen ndaj Bashës: I bëri listat natën, as unë s'dija gjë Deputeti i PD-së dhe njëkohësisht nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka, në një bashkëbisedim në ABC News me gazetaren Mire
Mbaron afati për paraqitjen e listave dhe kandidatëve për zgjedhjet lokale në Maqedoni Mbrëmë në mesnatë ka qenë i hapur afati për të propozuar lista të kandidatëve të partive politike në Maqedoni për zgjedh
Selimi flet për listat e veteranëve Ish-komandanti i UÇK-së, Sylejman Selimi, përmes një letre të hapur dërguar nga burgu i Dubravës, ka kërkuar përgjegjësi
Zgjedhjet lokale, sonte përfundon afati për dorëzimin e kandidaturave të pavarura Sot kandidatët e pavarur për këshilltarë dhe kryetarë komunash kanë kohë të mbledhin nënshkrime për listat, ndërsa parit
Listat e maturantëve fitues në Drejtësi, Ekonomi dhe në Gjuhët e Huaja Tri fakultete të Universitetit të Tiranës i dhanë fund dje ankthit të mijëra maturantëve, në pritje për të fituar disa n
Maturanti digjital jep alarmin, ja shqetësimi i madh që ka ai Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook, denoncimin e një maturanti i cili thotë se sikurs
Selami sulmon keq Bashën: Ka hallin e karriges, jo të PD-së Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për krye
Pendohet Basha: Listat e kandidatëve nuk do bëhen më nga kryetari Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të
Kjo është pasuria e kryeministrit dhe gjithë ministrave të qeverisë (VIDEO) Komisioni për Parandalimin e Korrupsionit ka publikuar listat anketuese të kryeministrit dhe ministrave të rinj të qever
SHËNIM/ Si dhe pse Berisha sabotoi fushatën e Lulzim Bashës Rezultati i zgjedhjeve të së dielës është tepër zhgënjyes për demokratët, aq sa mjaft prej tyre kanë filluar tashmë të s
Rama sherr me komentuesit: Të mori në qafë tangërlliku (FOTO LAJM) Pavarësisht se Rama kërkoi ndjesë për deklaratën e bërë dje që policët pas punës të dalin derë më derë për të mbledhur v
Skandal në Kosovë, edhe të vdekur në listat e votimit Gani Robelli një qytetar nga Gjilani tha se kur shkoi të votonte, në listën e votuesve pa edhe emrin e kushëririt të ti
Listat, pedagogia tregon rastin e studentes kandidate që s’dinte statusin e partisë Listat e kandidateve për deputetë në Kuvendin e Shqipërisë për zgjedhjet e 25 Qershorit është e karakterizuar nga të rin
ANALIZË/ Listat e Bashës, heshtja e Berishës dhe 5 arsye se përse kjo PD nuk bind Nga Ferdinand Xhaferaj Katër vite më parë, për Partinë Demokratike nisi udha e vështirë opozitare e diktuar nga
KQZ heq nga listat e votimit 33.542 persona të vdekur Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka certifikuar sot listën përfundimtare të votuesve për zgjedhjet e 11 qershorit 2017.
KOMENT/ Basha, listat dhe "çfarë uji i ke dhënë gomarit" Nga Mentor Kikia Lulzim Basha gjendet në një furi kritikash, si brenda ashtu edhe jashtë partisë, për listën e k
Lista e re, 194 kandidatët e PD për zgjedhjet e 25 qershorit Mëngjesin e sotëm partia Demokratike ka dorëzuar në KQZ listën përfundimtare të kandidatëve për deputet në zgjedhjet e 2