999 rezultate për

listat

Hapen listat, ligjet miratojnë ndryshimet Kushtetuese (VIDEO) Komisioni i Ligjeve dhe Këshilli i Legjislacionit ka votuar nen për nen duke miratuar me konsensus pa asnjë votë kundër
Murrizi përgjigjet ashpër: Melodi sorrash nga kori i spurdhjakëve! Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar ndaj deklaratës të Opozitës së Bashkuar se është kundër lojrave të Ramës dhe hapjes s
"Më vjen të ulëras": Njihuni me CV-në e deputetes, dikur "Miss Tepelena" që do ndryshojë Kushtetutën Në një rast të pazakontë në historinë e tranzicionit shqiptar të 30 viteve të fundit, mazhoranca e Edi Ramës, së bashku
Zgjedhjet, në garë për deputetë 1.578 kandidatë Më datë 15 korrik Maqedonia e Veriut do të futet në zgjedhje. Qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut në zgje
Rudina Hajdari nuk tërhiqet, pranon krijimin e një partie të re: Më futën si vajza e Azemit! Deputetja Rudina Hajdari do të bëjë parti të re politike për të garuar në zgjedhjet e ardhshme. "Kam qenë e qartë që
"Ti kryeministër e unë president", Rama reagon pas deklaratës së fortë të Bashës Pas deklaratës së kryedemokratit Basha se Rama i ka ofruar pozicionin "kryeministër" dhe ai vetë të ishte "president" ka
Lista të hapura? Ku qëndron "thembra e Akilit" në debatin që zien prej kohësh Kryetema e ditës së sotme ka qenë padyshim deklarata e Ramës se pranonte listat e hapura duke realizuar kështu kërkesën
PS mbështet listat e hapura, Rama dhe Balla tregojnë qëndrimin e ri Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Grupit të PS-ë, Taulant Balla bëri të ditur se maxhoranca do të mbështesë nismën e depu
PD reagon për listat e hapura: Ta vendosë populli me referendum Partia Demokratike ka kërkuar që të mos bëhet asnjë ndryshim nga marrëveshja e firmosur me datën 5 qershor e këshillit p
Hajdari nuk lëshon pe as pas takimit me Ramën: S'ka marrëveshje pa u hapur listat Deputetja Rudina Hajdari ka thënë pas takimit me Kryeministrin Edi Rama në kryesinë e Kuvendit, se opozita parlamentare
Rudina Hajdari ngre tonet ndaj Ramës: Po bën lojë me PD-në Deputetja Rudina Hajdari gjatë seancës së sotme ka vënë theksin sërish te listat e hapura, të cilat sipas deputetes janë
Murrizi i bindur: Do bëj pakt edhe me djallin për të hapur listat! "Edhe me djallin do bëj pakt për të hapur listat..." I ftuar në emisionin Open deputeti Myslim Murrizi është shprehur
Nuk e keni dëgjuar akoma? Albani dhe Elgiti sapo pushtuan listat botërore me "Parajsa" (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë u publikua bashkëpunimi i shumëpritur, mes Alban Skënderaj dhe Elgit Dodës. Një këngë ritmike
Basha pëson humbjen e parë! Duka e konfirmon: Nuk garoj më në listat e PD! Opozita ka nisur përgatitjet për zgjedhjet e ardhshme dhe zgjedhjen e kandidatëve për deputëtë pas miratimit të Reformës
Nuk u pranuan listat e hapura! Hajdari: Mora garancinë e ambasadores Kim! "Unë sot mora garancinë më së tepërmi nga ambasada amerikane, nga delegacioni i BE se bisedimi për ndryshimin e sistemit
Gjoni: PD është në krevat me PS, njëlloj sikur t'i urinosh në kokë shqiptarëve Deputeti i opozitës së re, Ralf Gjoni gjatë fjalës së tij në seancë plenare i ka bërë thirrje ligjvënësve që hapin lista
I shqetësuar për Kushtetutën? Hajdari i përgjigjet Metës: E sfidoj për listat e hapura Deputetja Hajdari ka komentuar tubimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për mbrojtjen e Kushtetutës. Ndër të t
Hajdari: Nuk mjafton të ulërasim në sheshe, duhet të hapen listat Deputetja Rudina Hajdari ka folur ka ironizuar sot para mediave manifestimin e djeshëm të thirrur nga presidenti Ilir Me
Pse artistët zgjedhin t'i publikojnë këngët të premteve Siç mund ta keni lexuar, Eminem publikoi albumin e 11, “Music to Be Murdered By”, sot, e premte, 17 janar. Eminem, si pj
Ndeshja e yjeve në "Air Albania", publikohen listat zyrtare të pjesëmarrësve (FOTO LAJM) Jemi vetëm 3 ditë para organizimit madhështor që do të mbahet në stadiumin "Air Albania" nën moton "Luajmë dhe rindërtoj