999 rezultate për

liqenit

Përurohet kompleksi i ri multisportiv në Parkun e Liqenit, më shumë hapësira për të rinjtë Parku i Liqenit të Tiranës ka fituar një përmasë të ri, jo vetëm sa i takon hapësirës që ofron për argëtim, por edhe rën
Bashkia e Tiranës përuron këndin e dytë të forcës te Parku i Madh i Liqenit Artificial Jo vetëm fëmijët, por tani edhe të rriturit kanë një hapësirë më shumë në parkun e Liqenit Artificial të Tiranës. Nisma
Sherr me grushte në një lokal pranë rrugës së Liqenit Artificial Një konflikt për motive banale ka ndodhur gjatë ditës së sotme në një lokal pranë rrugës së Liqenit Artificial. Shtetasi
Të shtëna me armë pranë Liqenit Artificial Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Liqenit Artificial,
"Aleanca për Shqiptarët": Çdo financim pa zbardhje të rastit të liqenit të Smillkovës, provokon shqiptarët Në qoftë se informacionet e publikuara në mediat e vendit, për parashikim mjetesh në Buxhetin e shtetit, rreth financimi
Veliaj: Plani i ri Urbanistik i shton 25 hektarë Parkut të Madh të Liqenit Ndryshe nga Plani Urbanistik i Lulzim Bashës, i cili u miratua në vitin 2013, i cili parashikonte që një pjesë e mirë e
Polumbarët nxjerrin nga uji trupin e pajetë të 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit (VIDEO) Polumbarët kanë mundur të nxjerrin nga ujërat e liqenit të Kasharit trupin e 12-vjeçarit të mbytur mesditën e sotme duke
TRAGJEDI/ Ecnin mbi liqenin e ngrirë, humbin jetën dy persona Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur mbi akullin e li
Një gjë e pazakontë ka ndodhur dje në Shkodër Ngricat që kanë përfshirë gjithë Shqipërinë kanë sjellë një fenomen të rrallë në Bashkinë e Shkodrës si dhe në disa prej
50 vjeçari nuk merrte dot kredi, shkon e mbytet në ujërat e Liqenit Artificial Pas njoftimit të policisë për një person që ka humbur jetën në ujërat e Liqenit Artificial, tashmë është zbardhur edhe s
Gjendet trupi i pajetë i një 50 vjeçari tek Liqeni Artificial Një 50 vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë paradites së sotme, pasi ka hyrë në brendësi të Liqenit Artificial. Kanë qënë blut
Nis ndërtimi i "këndit të forcës" në Parkun e Liqenit, module ushtrimesh fizike për të rinjtë Të apasionuarit pas sportit dhe ushtrimeve fizike, do të kenë hapësirën e tyre për t’u praktikuar në Parkun e Liqenit Ar
Bashkia e Tiranës nis pyllëzimin e Liqenit të Farkës, mbillen 450 pemët e para Parku i Liqenit të Farkës do të jetë hapësira e dytë më tërheqëse për qytetarët e Tiranës. Jo vetëm për bukurinë natyror
"Vogue" propozon Maqedoninë si destinacion për vitin 2017 Revista prestigjoze amerikane e modës, në një artikull të sajin e ka rënditur Ohrin si një ndër vendet që duhet të vizit
Nis rehabilitimi i fushave sportive në Parkun e Liqenit Shumë shpejt Parku i Liqenit të Tiranës do jetë edhe një destinacion për të rinjtë e apasionuar pas sportit, veçanërisht
Bashkia nis mbjelljen e fidanëve në Liqenin Artificial, së shpejti pyllëzohet Parku i Farkës Së shpejti, Bashkia e Tiranës do të nisë pyllëzimin e Parkut të Liqenit të Farkës, për ta shndërruar atë në mushkërinë e
Përfundon investimi në zonën e Farkës, nis ndërtimi i shëtitores së liqenit Një rrugë e re lidh tashmë Farkën me shëtitoren e Liqenit, e cila krijon më shumë mundësi lëvizje jo vetëm për banorët e
Ky është liqeni më i rrezikshëm në botë Liqeni Utah është pushtuar nga një algë toksike e cila ka mbaluar 90% të liqenit. Qelizat Cyanobacteria çlirojnë nive
Liqeni në Iran ka marrë ngjyrë të kuqe, zbuloni pse (FOTO) Fotot e liqenit Urmia në Iran po bëjnë xhiron e botës ditët e fundit. Uji i këtij liqeni ka marrë ngjyrë të kuqe, duk
27-vjeçari humb jetën në ujërat e liqenit të Ohrit Një 27 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në ujërat e liqenit të Ohrit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot pasdite rr