999 rezultate për

liqenit

Enca në mes të liqenit me tanga ka bërë një betim Enca njihet për natyrën e saj tepër moskokëçarëse dhe bën çdo veprim që dëshiron ta bëjë pa vrarë mëndjen që të tjerët d
Rëndësia e Ujmanit, liqenit që Vuçiçi nuk e lëshon Kërcënimi i famshëm i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, “Unë nuk e jap Ujmanin!” jep përgjigje edhe për të tashm
Liqenet e Ohrit dhe Dorjanit, rrezikojnë duke qenë mbi nivelin maksimal Nivelet e Liqenit të Dojranit dhe të Ohrit ende është mbi të lejuarën maksimale, për për dallim nga dje niveli i Liqenit
Kapet drogë e madhe në Liqenin e Shkodrës Një sasi e madhe kanabisi është gjetur e shpërndarë në bregun e liqenit të Shkodrës mëngjesin e sotëm. Sasia e drogës
Buzë liqenit dhe gjigante, Meghan dhe Harry blejnë shtëpinë madhështore? Nëse fjalët që qarkullojnë janë të vërteta, me shumë mundësi çifti duhet të jetë duke u marrë momentalisht me detajet pe
Tirana gati për të mirëpritur garën e “Triathlon”-it nesër në Farkë Tirana do të presë për herë të parë një garë “Triathlon”-i, sporti që bashkon tre disiplinat sportive më të njohura dhe
Një burrë gjendet i pajetë pranë Liqenit Artificial në Tiranë Një burrë është gjetur i pajetë këtë të premte në Tiranë. Viktima është gjetur në një stol shumë pranë digës së Liqe
Polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 12-vjeçarit nga liqeni i Farkës Polumbarët e RENEA-së kanë nxjerrë nga liqeni i Farkës trupin e pajetë të 12-vjeçarit që u mbyt sot. Burime zyrtare n
Veliaj publikon foton kur ishte 4 vjeç Amfiteatri i Liqenit Artificial të Tiranës do të hapet sot në mbrëmje përmes një spektakli fantastik e plot surpriza që
Njihuni me legjendën e Liqenit të Ohrit, si përbindëshi e përpiu Strugën Liqeni i Ohrit llogaritet si një nga liqenet më të vjetra në mbarë botën. Mosha e tij llogaritet të jetë 2 deri më 5 mil
Gjendet një trup i pajetë në ujërat e Liqenit të Ohrit Tupi i pajetë i një mashkulli sot pasdite është gjetur në ujërat e Liqenit të Ohrit, në afërsi të fshatit Podmolje. H
Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në liqenin e Mitrovicës Një trup i pajetë është gjetur pasditen e sotme nga Policia e Kosovës në afërsi të Liqenit Akumulues në Mitrovicë. Zë
Rehabilitohet moli i Parkun të Liqenit Në një kohe të shkurtër Parku i Liqenit Artificial është kthyer në një nga destinacionet më të preferuara për qytetarët
Drejt fundit pista e vrapimit dhe e biçikletave në Parkun e Liqenit Me pistën e re të vrapimit dhe pedalimit Parku i Madh i Liqenit ofron tashmë më shumë mundësi për të gjithë ata që duan
Sot, pastrohet liqeni i Batllavës OJQ-ja “Sundimi i Demokracisë në Kosovë” dhe “Iniciativa Qytetare Orllan”, së bashku me banorët e Orllanit, organizojnë
Klubi i Partizanit dhe bizneset mbjellin 100 pemë në Parkun e Liqenit Dy vite më parë, në pjesën jugore të Liqenit të Tiranës kishte vetëm baraka dhe plehra, çka ishte kthyer në një problem
Parkut të Liqenit i shtohen edhe 100 pemë, transformohet pjesa jugore Nga një ferrishte që shërbente për grumbullimin e mbetjeve, hapësira jugore e Liqenit Artificial të Tiranës është pyllëz
Liqeni i Ohrit del nga shtrati Bregu dhe shëtitorja rreth liqenit të Ohrit është vërshtuar pasiqë niveli i liqenit ka kaluar 27 cm në maksimale nga kuo
140 pemë në përkujtim të punonjësit të Policisë i vrarë në krye të detyrës, Elham Elezi Njëzetë vjet më parë, efektivi i RENEA-s, Elham Elezi humbi jetën në krye të detyrës në moshën 29 vjeçare. Sot, në kujti
140 pemë në përkujtim të punonjësit të Policisë i vrarë në krye të detyrës, Elham Elezi Njëzetë vjet më parë, efektivi i RENEA-s, Elham Elezi humbi jetën në krye të detyrës në moshën 29 vjeçare. Sot, në kujti