999 rezultate për

lipjan

Lipjan, nje i vrare dhe nente te plagosur Pas një zënke, ku pati edhe të shtëna me armë zjarri, një person humbi jetën dhe n&eu
30 mije bime kanabis ne Lipjan Dy hektarë tokë të mbjellë me narkotikë të dyshuar të jenë të llojit kanabi