999 rezultate për

lipjan

Përcillet për në banesën e fundit Naser Makolli (FOTO LAJM) Është përcjellë për në banesën e fundit trupi i pajetë i Naser Makollit i cili ndërroi jetë dje gjatë ditës në qendrën e
Fillon autopsia për vdekjen e Naser Makollit Ka filluar autopsia për vdekjen e Naser Makollit, i cili ndërroi jetë dje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan. Kutjoj
Ministria e Shëndetësisë: Ja në çfarë gjendje erdhi Makolli ​Ministria e Shëndetësisë së Kosovës, me anë të një njoftimi për medie, ka thënë se Naser Makolli, dëshmitari i As
Shërbimi Korrektues sqaron rrethanat e vdekjes së Naser Makollit Dje ndërroi jetë shoku i dhomës së Astrit Deharit në burgun e Prizrenit, Naser Mekolli, i cili më pas ishte transferuar
Ky është raporti mjekësor i Naser Makollit që ndërroi jetë në burgun e Lipjanit Një i burgosur, i identifikuar si Naser Makolli, ka ndërruar jetë sot në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan. Autoritete
Familja serbe: Nehat Thaçi nuk na ka përzënë nga Lipjani Tre pjesëtarë të familjes Millovanoviç, gjatë marrjes në pyetje në Prokurorinë për Krim të Organizuar në Beograd, kanë d
Dëmtohet pllaka përkujtimore serbe në Lipjan (FOTO) Pllaka Përkujtimore e të vrarëve serbë në Lipjan është dëmtuar nga persona të panjohur. Lajmin e ka bërë të ditur m
Bombë te shtëpia e "kryetarit të përkohshëm të Lipjanit" Para hyrjes së shtëpisë familjare të kryetarit të organit të përkohshëm të Lipjanit, Zlatko Laziç në Lipjan është hedhur
Ja si duken zyrat e Gjykatës Themelore në Lipjan pas sulmit me molotov (FOTO LAJM) Persona të dyshuar kanë sulmuar me koktej molotovi ndërtesën e Gjykatës Themelore të Prishtinës, dega në Lipjan, ku si p
Shkollën në Lipjan e "merr uji" (FOTO LAJM) Reshjet e shiut që ranë të enjten në Kosovë kanë shkaktuar probleme të shumta në jetën e qytetarëve. Kështu, shiu që
Limaj në Lipjan: Bashkëpunoni për të shmangur çdo incident në protestën e 17 shkurtit NISMA për Kosovën gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një takim me anëtarët e saj në Lipjan. Në takim kryetari i NISMA-
Mësuesi nga Lipjani dyshohet se keqtrajtoi seksualisht nxënësen Një e mitur nga një fshat i Lipjanit kishte braktisur mësimin katër muaj më parë, atëherë kur edhe kishte ndarë mendjen
Erërat e forta shkaktojnë dëme në Lipjan (FOTO LAJM) Erërat e forta të cilat kanë fryre mbrëmjen e djeshme pothuajse në të gjitha komunat e vendit, dnersa kanë shkaktuar dëm
Aksident në Banullë të Lipjanit, 16 të lënduar Katërmbëdhjetë meshkuj dhe dy femra janë lënduar gjatë një aksidenti që ka ndodhur dje në fshatin Banullë të Lipjanit.
Bashkëshorti i Kadaj-Bujupit: Donika është helmuar në burg Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, është helmuar me ushqim në Burgun e Lipjanit, ku është duke i vuajtur ditët e c
Në Torinë të Lipjanit, shpon për ujë por del gaz (VIDEO) Në fshatin Torinë të Lipjanit sot nga ora 8 e mëngjesit ka filluar që të dalë ujë me presion. Para tre dite në po të
Rrethrrotullimi spektakolar i Lipjanit që lidh gjithë Kosovën (FOTO LAJM) Përmes një fotoje të publikuar nga ministria e Infrastrukturës do të shikoni se si duket rrethrrotullimi më i ri në afër
Amerikanët që lanë New York-un për Lipjanin (FOTO LAJM) Ka lindur dhe ka jetuar në Albany, kryeqytetin e shtetit të New York, mirëpo në vitin 2005 Jeffrey Diehl, tashmë 35 vjeç
Krasniqi në Lipjan: Kosova do të sigurojë 75-80% të konsumit të brendshëm (FOTO LAJM) Ministri i Bujqësisë, Memli Krasniqi, bashkë me Kryeministrin Isa Mustafa, kanë vizituar sot Lipjanin për të parë korrje
60 vjet burg për vrasjen dhe djegien e një personi në Lipjan Gëzim Ratkoceri dhe Osman Spahiu e dëgjuan këshillën e avokatëve mbrojtës për të mos reaguar ndaj vendimit, cilido qoftë