999 rezultate për

lipjan

Policia kryen bastisje në Lipjan, kapën armë Policia e Kosovës ka njoftuar se ka kryer sot një operacion bastisjeje në dy lokacione të ndryshme, në fshatin Janjevë,
​Digjet një stallë e bagëtive në Lipjan Dje në fshatin Sllovi të Lipjanit, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një stallë e bagëtive, pronë e vi
Lipjani tronditet nga aksidenti rrugor Policia e Kosovës ka njoftuar se një person, gjersa ka qenë duke lëvizur në rrugë me veturë nga pakujdesia ka goditur kë
Rëfimi i Pavarësisë nga Lipjani Më 17 shkurt të vitit 2008, familja Sopa nga Komuna e Lipjanit, kishin gëzim të dyfishtë. Ishin shpallja e Pavarësisë
Dhunë familjare në Lipjan Gjatë ditës së djeshme policia ka arrestuar një person të dyshuar në Lipjan, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht gruan
Bastisje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan Policia ka kryer sot në mëngjes një bastisje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan. Një bastisje nga policia ka ndodhur
DETAJET/ Vrasje në Lipjan Një person ka mbetur i vrarë në një lokal të fshatin Dobratin në magjistralen Lipjan-Janjevë pas të shtënave me armë, ka
Këta janë ministrat që do ta festojnë vitin e ri në Polici Ministri i Punëve të Brendshme, Falmur Sefaj dhe ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, duket që ndërrimin e mot moteve
Përleshen dy të mitura në Lipjan Policia përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në Lipjan është arrestuar një vajzë e mitur pasi
Lipjani bëhet me shtatore të Adem Jasharit Shtatorja e komandantit legjendar Adem Jashari do të përurohet sot në Lipjan. Me këtë rast do të përurohet edhe Shesh
Kjo është jeta në burgun e Lipjanit Në Qendrën Korrektuese në Lipjan vuajnë dënimin 70 persona, 40 gra dhe 30 persona të moshës jomadhore. Ata janë dënuar p
Gjendet drogë në burgun e Lipjanit Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje ka gjetur disa qese narkotikë në Qendrën Korrektuese në Lipjan. “Raportohet
Lipjan/ Shkon në arë e gjen eshtra njeriu Një banor i fshatit Rubovc të Lipjanit ka shkuar në arë por është shtangur nga ajo që ka gjetur. Sipas Policisë së Kosov
Rezultatet më të fundit në Lipjan, ja votat që kanë fituar kandidatët Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Lipjanit. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se d
Personi që vdiq sot nga fruthi ishte veteran i UÇK-së Fatmir Beqiri 37 vjeçar nga komuna e Lipjanit ka ndërruar jetë sot në Kliniken Intensive në QKUK. I ndjeri që 20 ditë
Vrasje në tentativë në Lipjan Policia e Kosovës bën të ditur në raportin ditor se një vrasje në tentativë ka ndodhur në fshatin Shalë të Lipjanit. Pol
Jep dorëheqje Shukri Buja (FOTO) Kryetari i Degës se Partisë Demokratike të Kosovës, në Lipjan Shukri Buja, ka dhënë dorëheqje nga ky pozicion. Lajmin
Emocionuese, çifti nga Lipjani martohet live në emision (VIDEO) Të gjithë ne kemi qenë prezent në dasma dhe ahengje familjare, e të atmosferave të ndryshme. Kemi shikuar dhe dëgjua
Trafikonte qënie njerëzore, pranga të dyshuarit nga Lipjani Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person si të dyshuar se i njëjti ka kryer veprën penale trafikim të qëniev
Përfundon numërimi i votave në Lipjan, ja rezultatet Kur kanë mbetur edhe vetëm disa kuti për t’u numëruar, tashmë në komunën e Lipjanit ka përfunduar procesi i numërimit të