999 rezultate për

lipjan

Grabitje në Lipjan, policia ndjek autorët dhe arreston njërin prej tyre Në orët e para të mëngjesit ka ndodh një vjedhje/plaçkitje në Lipjan. Është grabitur një institucion financiar ku disa p
Ndalohen tetë persona lidhur me vrasjen në Lipjan Prokuroria në Prishtinë ka ndaluar tetë persona, të përfshirë në rastin e vrasjes në Hallaq të Lipjanit, është bërë e di
Sulmi në Lipjan, tre nga të plagosurit në gjendje të rëndë Tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore pas sulmit që ka ndodhur sot rreth orës 07:00 në fshatin Hallaq i Madh
Kërcasin armët në Lipjan, një i vdekur dhe 5 të plagosur Fshati Hallaq i Madh i Lipjanit është tronditur nga një përplasje me armë nga ku ka mbetur i vdekur një person. Zyrta
Humbet jetën një person në Lipjan, Policia e quan vdekje të dyshimtë Një person gjatë ditës së djeshme ka ndërruar jetë në qytetin e Lipjanit. Indeksonline ka kontaktuar me zëdhënësen e
Në këtë fshat, të gjithë kanë mbiemrin Gashi por kanë dy fe të ndryshme Fshati Brus, i cili gjendet në zonën më të thellë të komunës së Lipjanit ka dy karakteristika shumë interesante. Të gjit
Vrasja në kazino në Lipjan, gjykata merr vendim për të akuzuarin Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti për Krime të Rënda ka shpallur aktgjykimin kundër të akuzuarit A.P. për ve
Ndërron jetë babai i djalit nga Lipjani që u zhduk 4 ditë më parë Një i ri nga Lipjani është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij tash e katër ditë.Familjarët kanë thënë se djali i t
Zhduket 23-vjeçari nga Lipjani, Policia e Kosovës në këmbë (FOTO LAJM) Një i ri nga Lipjani është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij. Ata e kanë lajmëruar rastin edhe në polici, pasi dj
Aksident në rrugën Lipjan-Shtime, dyshohet për të vdekur (VIDEO) Ka ndodhur një aksident në magjistralen Lipjan-Shtime. Sipas burimeve të Indeksonline, dyshohet se aksidenti është me
Ngjarja e rëndë në Lipjan, djali i hallës vret djalin e dajës për një karrocë Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur sot rreth orës 15:00, në rrugën Lidhja e Prizrenit, në Lipjan. Një
Vrasja në Lipjan, shkak prona Me thika e mjete të forta ka ndodhur një përleshje sot në Lipjan, ku një person ka vdekur ndërsa dy të tjerë janë lëndua
Policia jep detaje për përleshjen me thika në Lipjan Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në qendër të Lipjanit. Një prej të përfshirëve në
Sherr me thika në Lipjan, një i vdekur Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur në qendër të Lipjanit sot rreth orës 15:00. Policia e ka konfirmuar
E RËNDË/ Dy persona theren me thikë në Lipjan Dy persona janë therur me thikë sot në një lokal në Lipjan. Burimet e Indeksonline brenda policisë kanë thënë se i t
Gjendet një zgjidhje për familjen kosovare që u pushtua nga gjarpërinjtë Ka 4 ditë që po qëndrojnë nën qiell të hapur. Gjarpërinjtë e shumtë, që u paraqitën në këtë shtëpi që nga mesnata e së p
Shoqërohet personi që sulmoi gruan në Lipjan Policia e Kosovës ka arritur të identifikojë dhe të shoqërojë në polici, personin e dyshuar mashkull, i lindur në vitin
Gratë e komuniteteve në Kosovë dënojnë sulmin ndaj gruas në Lipjan Rrjeti i Organizatave të Grave Rome, Ashkali dhe Egjiptase të Kosovës (RROGRAEK), ka dënuar ashpër sulmin i cili ndodhi
Vajza nga Lipjani gjuan me armë dhe e poston në Facebook, reagon policia Një femër nga Lipjani është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi që e njëjta kishte shtënë me armë zjarri dhe më pas kis
Hapet peticioni, si të nënshkruani për mbylljen e kazinove Pas vrasjes që ndodhi të dielën në një kazino në Suharekë, dhe vrasjes që ndodhi dje në Lipjan, kryetari i Suharekës, Ba