999 rezultate për

linjat

Jonida Maliqi, krenare për linjat perfekte (FOTO LAJM) Jonida Maliqi, në të shumtën e rasteve komplimentohet nga fansat dhe miqtë në rrjetet sociale, për linjat e saj. Jo v
Zoe Saldana në formë të shkëlqyer, ankohet për linjat Ndonëse është në formë të shkëlqyer, aktorja Zoe Saldana e ka pranuar se ka ulur ritmin e stërvitjes. Ajo është shprehur
Rrokerja Flaka Krelani, ja pse është një ndër femrat më të dëshiruara (FOTO LAJM) Vajza e cila bëri revolucion në skenë, duke u shfaqur si rrokere e duke rrezikuar suksesin, tashmë i'a ka dalë mbanë.
Zaimina ngacmon me zhveshje (FOTO LAJM) Kohët e fundit është kthyer më në trend që vipat të demostrojnë linjat e tyre në Instagram, e ndërsa një mani më e madh
Rikja e "Big Brother", super seksi në plazh (FOTO LAJM) Ish-lojtarja e "Big Brother", Rike Roçi, po shijon disa ditë relaksi në plazh. 25 vjeçarja, e cila u bë e njohur edh
Zhvishet Eneda Tarifa, mahniten koleget (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja e spektaklit të homorit "Portokalli", Eneda Tarifa ka shkrepur një foto këto ditë në plazh, d
Dobësohet Vesa Luma, tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Vesa Luma ka vendosur të krijojë një imazh tjetër nga çfarë e kemi parë gjatë këtyre viteve. Me anë të një fotoje të pos
Çiljeta humb linjat, shijon pushimet me djalin (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ajo i dedikohet shumë linjave trupore, Çiljeta nuk duket në ditët e saj më të mira, ndërsa ka qënë
"Torturon" mikeshat për linjat, Eranda zgjedh pishinën (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, Eranda Libohova solli një pjesë të shkurtër nga kënga e saj e re, ndërsa këtë emocion e ndau me miqtë n
E ofendojnë se mbante xhaketë në plazh, Nora i'a kthen kështu (FOTO LAJM) Vetëm pasi e kritikuan fansat pak ditë më parë, se mbante një xhaketë kur ishte në plazh, Nora Istrefi nuk e ka menduar
Rozana Radi nuk dorëzohet për linjat trupore, vesh sërish atletet jeshile (FOTO LAJM) Pas Soni Malaj, Bleona Qeretit, tashmë vjen edhe Rozana Radi që ushtrohet intesivisht për të mbajtur linjat në formë. Du
Pas JLo, Selena Gomez tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Pasi ka qënë në qëndër të mediave rozë ditët e fundit referuar lidhjes me këngëtarin Justin Bieber, ajo ka zgjedhur sëri
Eranda Libohova nis plazhin, komentohet për linjat (FOTO LAJM) Këngëtarja Eranda Libohova ka zgjedhur ujërat e Porto Romanos në Durrës, për të kaluar fundjavën. “Fundjavë në plazh
Linjat hekurudhore më të çuditshme, treni kalon mes shtëpive Nuk është aspak çudi kur të shihni që një tren të kalojë pranë banesave tuaja, pasi në botë ekzistojnë disa linja hekuru
Konkurencë mes motrave, Khloe tregon linjat (FOTO LAJM) Një yll i botës së televizionit siç është tashmë Khloe Kardashian, domosdoshmërisht duhet të jetë e kujdesshme për peshë
Arbërie Hadërgjonaj, më seksi se kurrë në prag të 40-vjetorit (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Arbërie Hadërgjonaj, edhe pse këtë fundvit mbush plot 40-vjeçe, i ka mbajtur linjat e saj thuajse n
Rita në top-formë, shfaq linjat e tonifikuara (FOTO LAJM) Këngëtarja Rita Ora ështqë e fiksuar pas trupit të saj dhe për këtë ajo ushtrohet vazhdimisht në palestër. Rezultatet ja
Catherine Tyldesley, sirena në të kuqe (FOTO-LAJM) Catherine Tyldesley u ka sjellë në mendje të gjithve karakterin e filmave vizatimorë, sirenën Jessica Rabbit. Ajo kis
Tiranë, dëmtohen linjat e energjisë Punonjësit e firmës që po punon për zgjerimin e rrugës së Elbasanit, ka dëmtuar mëngjesin e sotëm kabllot e Fiderit 312,
40-vjeçaret e famshme që duken si 20 (FOTO LAJM) a cilat janë personazhët publik më të rëndësishëm në botë që i kanë rezistuar kohrave me bukurinë e tyre. 14 femra të rë