999 rezultate për

linjat

JLo e pakënaqur me linjat (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ajo admirohet nga një pjesë e madhe e femrave dhe jo vetem, JLo nuk është plotësisht e kënaqur me
Miranda Kerr zhvishet në Kore, shfaq linjat perfekte (FOTO LAJM) Ajo është aktualisht një ndër femrat më të bukura, e për hir të këtij fakti ajo ka shkaktuar shumë debate edhe për lidhj
Shpërthen Lopez, 45 vjeçarja tregon linjat (FOTO LAJM) Ndonëse është 45 vjeç, ajo ka linja perfekte aq sa çdokush do ta kishte zili. Jennifer Lopez, nënë e dy fëmijëve është f
Rita Ora e kursyer me rrobat, provokon sërish (FOTO LAJM) Rita Ora kohët e fundit nuk po përmendet vetëm për performancat e nxehta, por edhe për veshjet e saj të cilat bien në sy
Provokon Rita Ora, incidenti i radhës me fustanin (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ndërsa në daljen e saj të radhës Rita Ora ka mare vëmëndjen për veshjen e saj. Me një
Supermodelja 48 vjeçare mahnit me linjat (FOTO LAJM) Ajo është 48 vjeç dhe ndonëse në këtë moshë ende qëndron në kopertina për shkak të linjave perfekte dhe imazhit të kurua
Nora guxon të pozojë me armë, bum komentesh nga fansat Nora Istrefi gjithmonë na surprizon me fotot që ajo poston në rrjetet sociale. Ndërsa ndodhet në muajin e mjaltit, ajo p
Ledina Çelo e shqetësuar për linjat, gjen ngushëllim tek miqtë (FOTO LAJM) Ndonëse ajo është shtatzënë, sërish mbetet një mami e bukur. I referohemi këngëtares Ledina Çelo, e cila lidhur me shtat
Supermodelja braziliane mahnit me linjat e saj (FOTO LAJM) Një prej modeleve më të suksesshme të Victoria's Secret, 33 vjeçarja Alessandra Ambrosio, ka pozuar për versionin austra
Rihanna thyen rekordin për pushimet luksoze Ditët e fundit Rihanna ka tërhequr vëmëndjen për pushimet e saj, teksa ndodhet në një jaht luksoz. Pranë saj kanë qënë m
Soni 'çmend' fansat me linjat perfekte (FOTO LAJM) Soni Malaj çdo ditë e më shumë po na surprizon me linjat e saj perfekte. Ajo nuk nguron që të pozojë e ndërsa kjo verë k
Ja kush është sekreti për linjat e Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian gjithmonë është vlerësuar për linjat e saj perfekte dhe për vullnetin për të qënë gjithmonë në formë. Ndë
Krenohet me linjat, një "selfie" nga Arta Bajrami (FOTO LAJM) Këngëtarja Arta Bajrami ka bërë një "selfie", ndërsa shfaq linjat e saj. Ndonëse nuk ka dhënë asnjë prononcim lidhur me
Eneda Tarifa pa komplekse, shfaq linjat (FOTO LAJM) Që pas sjelljes në jetë të vajzës, këngëtarja dhe prezantuesja Eneda Tarifa nuk e ka aspak problem që të shfaqë linjat e
Adelina Tahiri me linja të përsosura, ngacmon me fotot (FOTO LAJM) Adelina Tahiri teksa ndodhet me pushime, poston dhe foto provokuese për fansat në rrjetet sociale. Veshur me bikini d
Konkurencë mes motrave, bum klikimesh për Jehona Dreshaj (FOTO LAJM) Motra e Afërdita Dreshaj po bën bum në rrjetet sociale, ndërsa fotot e saj ngjasojnë me ato profesionalet. Me linjat tru
Një verë e nxehtë për Albana Osmanin, bum komentesh në Instagram (FOTO LAJM) Një nga femrat më të njohura dhe të suksesshme të ekraneve shqiptare, nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, tregon se
Eli Fara me pushime, mahnit me linjat (FOTO LAJM) Eli Fara na shfaqet për herë të parë në një foto pushimesh. Ajo e ka realizuar këtë foto, në momente relaksi. Këngëtarja
Morena Taraku mban fronin e famës (FOTO LAJM) Falë formave seksi të këngëtares dhe modeles kosovare, Morena Taraku është kthyer në femrën më të ndjekur në trevat shqi
Soni Malaj rrëmben trofeun për linjat seksi (FOTO LAJM) Pas aktiviteteve të shumta, Soni Malaj ka nisur pushimet. Me anë të disa fotove të postuara në Instagram, ajo ka ekspozu