999 rezultate për

linjat

Vesa Luma surprizon me linjat (FOTO LAJM) Vesa Luma ka postuar në Instagram një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të zi të shkurtër, ndërsa vijon të ruaj
Vesa Luma nuk i ndahet palestrës (FOTO LAJM) Nëse mendoni se Vesa Luma është dorëzuar për linjat pas shtatzënisë, gaboheni. Ajo jo vetëm ushtrohet fuqishëm, por ka n
Pse ngrihet çmimi i transportit urban në Tiranë? nga Artan Fuga - Edhe nga paaftësia menaxheriale, veç interesave egoiste për përfitim. Nga perceptimet dhe për
Silva Gunbardhi përgjigjet për linjat: Primare kam rritjen e djalit! Këngëtarja Silva Gunbardhi i është dedikuar me kohë të plotë rritjes së djalit, i cili tashmë ka mbushur 6 muaj. Por ajo
Rita Ora tregon sekretin për linjat perfekte (FOTO LAJM) Me një regjim mjaft të fortë, me plot ushtrime dhe pa konsumuar alkool duket se është çelësi i suksesit për të pasur lin
Lori Hoxha shfaq linjat perfekte në Islandë (FOTO LAJM) Vajza e pronarit të Top-Channel, Lori Hoxha, është duke kaluar një verë shumë aktive. Së fundmi ajo ndodhet në plazhe
A është kjo linja më e rrezikshme hekurudhore në botë? (FOTO LAJM) Linjat hekurudhore gjithmonë janë kalime që ndërtohen në zona të paimagjinueshme të planetit, duke bërë të mundur dhe tr
46 vjeçarja Lopez trondit me linjat (FOTO LAJM) Të premten mbrëma, Jennifer Lopez ka mbushur 46 vjeç. Festa ka qënë mjaft speciale, ku jo vetëm të ftuarit u mahnitën me
Amber Rose, 31 vjeçarja me linjat perfekte Ajo ka linja perfekte aq sa çdokush do ti kishte zili. Por Amber Rose ka ndarë me fansat një foto ku justifikohet fakti
Gjeorgjia në ditë zie 13 viktima është bilanci negativ në Gjeorgji pas përmbytjeve, ndaj sot është shpallur ditë zie. Rreshjet e shumta fillua
Gruaja e James Rodriguez tregon linjat (FOTO LAJM) Në një kohë që bashkëshorti i saj, James Rodriguez, vazhdon formën e mirë me Real Madridin, Daniela Ospina shkëlqen në I
Iggy Azalea pa komplekse për linjat e saj (FOTO LAJM) Gjatë një interviste për revistën “WHO”, këngëtarja Iggy Azalea ka pranuar se ka celulit dhe se nuk shqetësohet aspak pë
Tuna nuk ndalet, stërvitje intensive për linjat (FOTO LAJM) Tuna prej kohësh stërvitet fort për të pasur trupin e dëshiruar. Ajo ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në Instagram, teks
Zhgënjen me linjat, Britney Spears jo më si dikur (FOTO LAJM) Pak më herët, paparacët fotografuan Britney Spears aspak në formë të mirë, e ndërsa fotot e marra nga klipi i saj më i r
Nicole humb linjat pas ndarjes (FOTO LAJM) Po mundohet që të kalojë dhimbjen pas ndarjes e cila nuk ishte e para, por kjo gjë ka lënë mjaft gjurmë tek këngëtarja N
Milani i nxehur me golin e Tevez: Linjat nuk janë paralele (FOTO LAJM) "Sipas jush në imazhet e ndaluara të prodhuara nga Juventus, dy linjat janë paralele? Për ne jo #JuveMilan". Me këtë twe
Apple lançon Mac Book Air me ekran 12 inç (FOTO LAJM) Apple po punon për laptopin e tij më të ri Mac Book Air i cili do të ketë një ekran 12 inç. Krahasuar më paraardhësit e
Salma Hayek nuk njeh moshë, shfaq linjat në plazh (FOTO LAJM) Ajo adhurohet jo vetëm për finesën e saj, por edhe për linjat mjaft perfekte ndonëse është 48 vjeçe. I referohemi aktore
JLo kryeson top listën për fitimet marramendëse (FOTO LAJM) Jennifer Lopez vetëm në sajë të koncerteve private arrin që të fitojë shuma marramëndëse. E ftuar si një këngëtare speci
Angela Martini për Krishtlindje në plazh (FOTO LAJM) Angela Martini e ka pritur lindjen e Krishtit me bikini në plazh. Ndryshe nga të tjerët, bukuroshja ka preferuar ta kalo