999 rezultate për

linjat

Veliaj: Në dy vitet ardhshme fokusi te fshati, ulëm çmimet e transportit publik për të gjitha linjat rurale Përfundimi i disa prej projekteve madhore në zonën urbane të kryeqytetit i jep mundësi Bashkisë së Tiranës që të rrisë v
Stuhi e egër në Moskë, 11 të vdekur Disa persona janë vrarë pasi një stuhi e egër goditi Moskën. Kryetari i bashkisë së kryeqytetit rus ka bërë me dije se q
Jennifer Lopez i habit të gjithë me pamjen e saj (FOTO LAJM) Jennifer Lopez i ka lënë pa fjalë fansat e saj me paraqitjen mbrëmë në "Billboard Latin Music Awards". 47 vjeçarja tr
Cilat janë linjat e kuqe të Platformës maqedonase? Duket se platforma maqedonase është në fazën përfundimtare, ndërsa në të pritet të vendosen linjat e kuqe të cilat polit
Linjat e fytyrës mund të tregojnë probleme shëndetësore Sipas mjekësisë kineze ndryshimet në lëkurën e fytyrës tuaj kanë të bëjnë me probleme të caktuara shëndetësore. Lëkura
Veliaj inspekton linjat e transportit publik: Shërbim dinjitoz për qytetarët Në kuadër të riorganizimit të shërbimit për transportin urban, Bashkia e Tiranës ka nisur inspektimin e të gjitha linjav
Sara Hoxha poston foto me të birin (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka vendosur të shijojë disa nga rrezet e ngrohta të ditës së sotmë e të nxjerrë shëtitje të birin, London Noo
Probleme me energjinë/ Dëmtohen linjat në Kukës, Shkodër, Tropojë, Dibër, Durrës dhe Tiranë Reshjet e dendura të borës kanë sjellë mungesa të energjisë kryesisht në qarqet e veriut. Operatori i Shpërndarjes së En
Kukësi e Hasi, në terr prej ditës së djeshme Prej orës 13:00 të ditës së djeshme, për shkak të borës, i gjithë Kukësi dhe Hasi ka mbetur pa energji elektrike. Si pas
Një ndër linjat më spektakolare hekurudhore në botë (VIDEO) Në Kili gjendet një ndër linjat hekurudhore më spektakolare dhe më e veçantë në mbarë botën. Rruga hekurudhore, Chana
Soni Malaj mahnit me linjat perfekte (FOTO LAJM) Ndonëse vajza e saj i ka mbushur 4 vjeçe, këngëtarja Soni Malaj duket më në formë se kurrë. Me anë të fotove të post
Rita Ora tregon se si arrin të ruajë linjat e saj trupore Padyshim që Rita Ora është një ndër femrat me pamjen dhe trupin më në formë dhe këtë mund ta vërtetoni shumë lehtë me an
Ami na prezanton linjat perfekte (FOTO LAJM) Amarda Toska dhe pse nëna e një djali të vogël ajo vjen më në formë se kurre më linjat e saj perfekte. Në një foto të
Fotografohet në market, Bella Hadid tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Modelja Bella Hadid është fotografuar me babain e saj Mohamed teksa po bënte pazarin në supermarket. Me një veshje ng
Enca në super formë, trondit me linjat (FOTO LAJM) Edhe Enca Haxhia ka nisur pushimet e saj. Ndonëse shpesh është kritikuar për peshën e saj dhe regullimet që ajo kryen te
Zhvishet "Bukra", shfaq linjat perfekte (FOTO) Albana Perhati e njohur për rolin e “Bukrës”, duket se ka nisur pushimet. Ajo shfaqet e shtrirë në shezllon më në for
Anulohen linjat Prishtinë-Stamboll Për sigurinë e qytetarëve që udhëtojnë mes Kosovës dhe Turqisë, janë anuluar të gjitha fluturimet me destinacion Stambol
Ja kush këngëtare ka kryer ndërhyrje në gjoks Zmadhimi i gjoksit tashmë është një trend gjithmonë e më shumë në rritje dhe kësaj manie duket se nuk i ka shpëtuar as T
Shpërthen Albëria: S'kam bërë operacione! (VIDEO) Këngëtarja Albëria Hadërgjonaj nuk ka mundur dot të përballojë të gjithë presionin e komenteve që flasin për ndërhyrje,
Tirana bëhet me 15 linja urbani Në mbledhjen e fundit këshilli bashkiak, në Bashkinë e Tiranës, ka marrë vendimin për një ristrukturim të linjave urbane