999 rezultate për

linjat

Trafiku Urban ‘pajtohet’ me linjat private të 3-it Trafiku Urban, kishte përplasje me dy kompani private që bartin udhëtarë në linjën 3 në Prishtinë që shkon deri në fshat
Zanfina dëshmon edhe një herë se ka një trup tejet seksi (FOTO LAJM) Është kjo këngëtarja e njohur Zanfina Ismajli e cila që nga paraqitja e saj e parë, rrëmbeu zemrat e mijëra fansave.
Moderatorja e njohur zhgënjen me linjat pas lindjes (FOTO LAJM) Ajo është prezantuesja simpatike e programit të përditshëm “Pasdite në Top Channel” dhe prej vitesh është bërë shoqërues
Sot rifillon qarkullimi i trenave në Kosovë Një prej mjeteve më kryesore të transportit nuk ka qenë në dispozicion për qytetarët për rreth dy muaj. Nga 1 tetori pr
Linjat pas lindjes, Sara Hoxha tregon sekretin (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka vetëm pak muaj që është bërë nënë e një djali të shëndetshëm si London Noor. Ajo dhe Ledion Liço ajën t
Teknologjia e re përdor shenjat e gishtërinjëve për të bërë pagesa Një supermarket në Londer është duke testuar një sistem biometrik për pagesë, i cili përdorë linjat unike të shenjave të
Nora Istrefi shfaq pas kaq kohësh linjat perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar. Sezonën që lam pas, ajo ishte mjaft aktive me kon
Origjinale/ U ndaluan linjat Kosovë-Serbi por shikoni zgjidhjen që kanë bërë kompanitë Pronarët e disa kompanive të linjave të autobusëve që qarkullojnë nga Kosova në Serbi thonë se një vendim i Ministrisë s
Vajza e Majlinda Bregut tregon linjat prej modelje (FOTO LAJM) Kejda është padyshim një nga vajzat më të diskutuara në media dhe rrjete sociale. E njohur si vajza e ish-deputetes
Ndërpriten linjat e autobusëve Prishtinë – Beograd Drejtori i Stacionit të Autobusëve Ylber Çitaku, ka bërë të ditur për Radion Evropa e Lirë se përkohësisht kanë ndërprer
Bebe Rexha shkëlqen në Video Music Awards (FOTO LAJM) Edhe pse diskutohet më shumë për talentin se për linjat dhe pamjen, mesa duket Bebe ka filluar që të tregojë se në fakt
Nard Ndoka i “zhgënjen” të gjithë me linjat e balerinit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni deputetin Nard Ndoka vjet teksa pranoi të ishte konkurrent në spektaklin “Dance with me” d
Plas sfida mes vajzave të sportit, moderatorja e njohur foto me bikini (FOTO LAJM) Duket sikur ka plasur sfida mes gazatareve të sportit se kush ka linjat më pëerrfekte këtë sezon pushimesh. Pas Ilda
Irina Shayk prezanton vajzën dhe nxjerr në pah linjat pas lindjes (FOTO LAJM) Modelja e njohur Irina Shayk ka prezantuar vajzën e saj dhe të partnerit Bradley Cooper, gjatë një shëtitjeje në Los Ang
Armina tregon linjat e lakuara në fotot e radhës (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë është bërë një nga njerëzit më interesantë të showbizit shqiptar. Jo vetëm kaq por ajo është ed
Rezarta Shkurta magjeps fansat me fotografi nga Parisi (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është një nga njerëzit që tërheq më shumë vemendje në rrjetet sociale për shkak të postimeve gjithmonë t
Samanta shfaq linjat e saj dhe sfidon koleget (FOTO LAJM) Samanta Karavello përveçse është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të bukura në Shqipëri shquhet gjithashtu ed
Fillojnë linjat ajrore nga Prishtina për Helsinki dhe Goteburg Me një ceremoni inaguruese të mbajtur në terminalin e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës "Adem Jashari", është përuru
Enca rrëmben sërish vëmendjen, publikon foto nga plazhi (FOTO LAJM) Enca Haxhia shtë një nga vipat më të hapur me publikun dhe që gjithmonë shkakton trazira në media. Natyra e saj pr
Zhvishet Jennifer Lopez, shfaq linjat mahnitëse (FOTO LAJM) Jennifer Lopez tashmë është 47 vjeç. Por as vitet dhe koha nuk kanë arritur ta mposhtin sharmin e nje prej femrave më