999 rezultate për

linjat

Ka lindur apo jo? Zaimina shfaqet me trupin perfekt (FOTO LAJM) Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe. Të gjithë e kujtojmë
E dashura e Ronaldos, me linjat bombastike edhe pas lindjes (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez duket se e ka rimarrë veten pas lindjes së vajzës dhe tashmë ka tërhe
Kur Vildane Zeneli shkon në palestër (FOTO LAJM) Është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bëhet fjalë për modelen Vildane Zeneli e cila gjithmonë është komentuar për
Luana nuk ka të ndalur, edhe në heshtje thyen rrjetin (FOTO LAJM) Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është
Këshilla kineze për të ruajtur linjat Mjekësia kineze na mëson që një dietë e ekuilibruar siguron shëndetin tonë mendor, fizik dhe shpirtëror. Nga ana tjetër
Zaimina tregon linjat pak pas lindjes, e mrekullueshme si më parë (FOTO LAJM) Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe. Të gjithë e kujtojmë
Elhaida Dani shfaq linjat përpara pasqyrës (FOTO LAJM) Elhaida Dani i habiti të gjithë kur u shfaq me flokë bjonde, një look të ri me të cilin nuk e kishim parë kurrë. Kën
Armina shfaq linjat perfekte (FOTO LAJM) Bukuroshja Armina Mevlani është shumë aktive në postimet e saj në rrjetet sociale. Si blogere që është ajo kujdeset
Lajm i keq për djemtë, Ilda Bejleri i jep duart sportit (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Ilda trondit rrjetin me foton seksi, tregon linjat si asnjëherë (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Kejvina poston foton përvëluese, ekspozon linjat më shumë seç duhet Kejvina Kthella është një nga velinat më të zjarrta dhe rrjedhimisht më të përfolura të momentit. Pasi u shfaq tejet
Nga Franca në Gjermani, Ilda shfaq linjat e harkuara (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Ilda pushton Francën, shfaqet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Gjyste Vulaj shfaq linjat në plazh (FOTO LAJM) Këngëtarja Gjyste Vulaj është emër shumë i dashur për publikun. Tash e sa vite, ajo i ka qëndruar besnike skenës muzi
Kate Middleton shfaqet më e bukur se kurrë Edhe pse është në pritjen e fëmijës së tretë, Kate Middleton ka arritur që në të tri shtatzënitë e saj të ruajë linjat e
Zhgënjen Jennifer Lopez, këngëtarja nuk kujdeset për linjat trupore Një nga femrat më të bukura në botë, Jennifer Lopez është shfaqur rrugëve të Los Angelesit të SHBA-ve. Këngëtarja amerik
Sara Kapo tërbon Instagramin, ekspozon gjoksin dhe linjat trupore (FOTO LAJM) Përveçse e talentuar, Kapo është shumë tërheqëse. Ajo ka publikuar ditën e sotme një foto provokuese ku ekspozon gjoksin
Ky fustan i vë në pah Norës linjat tejet seksi (FOTO LAJM) Po të përmendim këngëtaret më seksi të estradës shqiptare, padyshim një ndër emrat që ju bie ndërmend është ai i këngëta
Bella Hadid më e mira në Shanghai (FOTO LAJM) U cilësua si “më e mira”, duke na vërtetuar edhe njëherë se kur bie fjala për ti vënën mbiemrin “e Bukur” jemi të gjithë
Rita Ora ekspozon linjat e saj perfekte në “The Love Magazine” (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Rita Ora, së fundi ka pozuar për revisten “The Love Magazine”. Këtë gjë e ka tregur vetë këng