999 rezultate për

linjat

Modelja e famshme ekspozon linjat bombastike(FOTO LAJM) Është një prej femrave më seksi në botë. Modelja e famshme, Anastasia Kvitko edhe një herë ka ‘çmendur; me format e s
Nga ringu në plazh, VanZant "tërbon" me linjat e saj (FOTO LAJM) Ylli i arteve luftarake, Paige VanZant, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illust
Modelja ruse e "frikshme" me linjat e saj (FOTO LAJM) Anastasiya Kvitko ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi në të cilën ka provokuar keq ndjekësit. Mode
Kylie Jenner tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka treguar edhe një herë linjat e saj të bukura. 21 vjeçarja ishte e veshur e tëra në të zeza derisa theks
Kim Kardashian nuk ngurron të tregojë linjat edhe në karburant (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka ndaluar në jnë pompë të benzinës derisa ka pasur një fustan të Versace veshur, me të cilin ishte parë
Françeska Jaçe nuk njeh limite, e zeza i thekson për mrekulli linjat (FOTO LAJM) Françeska Jaçe ka publikuar disa foto në llogarinë e saj ‘Instagram’, shkruan Albeu.com Si në të gjitha fotot ajo ka
Zajmina ekspozon linjat perfekte trupore (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com Ajo ka hedhur një fotografi n
Vetëm pak muaj pas lindjes, Adelina Tahiri tregon linjat perfekte Adelina Tahiri u martua me biznesmenin Serjoza Markov këtë vit duke shkaktuar shumë komente në publik. Çifti ishin n
Motra e Neymar tregon linjat perfekte (VIDEO) Nuk e tregon vendin se ku ndodhet, por pasi festoi Krishtlindjen me vëllanë e saj dhe me familjen e tyre, duket se ka zb
Ambra Vitiello tregon linjat në setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Dikur ishte një nga opinionistet sportive më të preferuar anë Itali, ndërsa tani, Ambra Vitiello po pushton kopertinat e
41 vjeçe dhe me dy fëmijë, Gjyste Vulaj sfidon 20 vjeçaret me linjat e saj (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më me eksperiencë në tregun shqiptar të muzikës së lehtë dhe asaj popullore.
Komentet lumë, vajza e Majlinda Bregut tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Pamela Anderson ende çmend fansat me linjat e saj (FOTO LAJM) Është 51-vjeçare, por Pamela Anderson vazhdon të jetë një prej femrave më seksi në botën e shoubiznesit. Roli i saj n
Linjat e autobusëve Prizren - Prishtinë në grevë Në mëngjesin e sotëm ka filluar greva e operatorëve transportues të linjës Prizren-Prishtinë. Këta operatorë përmes n
Emina Cunmulaj tregon linjat, mahnit rrjetin 6 javë pas lindjes Modelja Emina Çunmulaj është një ndër modelet shqiptare më të komentuara dhe më krenare për vendlindjen e saj. Modelj
Nënë e dy fëmijëve, Xhemi Shehu nxjerr linjat në pah (FOTO LAJM) Moderatorja Xhemi Shehu nuk është shumë aktive në rrjete sociale, megjithatë fotot që poston janë mjaft provokuese. K
Për bukurinë dhe linjat perfekte, sekreti qëndron tek kumbullat Këto fruta të mrekullueshme të cilat rriten në gjithë planetin sidomos në SHBA, Europë, Japoni dhe Kinë na bëjnë mirë jo
Shkëndije Mujaj në Ramazan, shikoni këto foto! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaja njihet si njëra ndër femrat me linjat më seksi. E ajo linjat e saj aspak nuk hezito
Eni Koçi e mahnitshme me disa kilogramë më pak (FOTO) Eni Koçi është një prej personazheve më të komentuar të showbizit shqiptar dhe që ka një numër të madh ndjekësish në rrj
Alarm i kuq në linjat ajrore europiane: Kujdes gjatë këtyre 72 orëve Eurocontrol, një organizatë e Bashkimit Evropian e cila është përgjegjëse për trafikun ajror në kontinent, ka ngritur al